آفتاب

رسپینا؛ لزوم استفاده مدارس و موسسات آموزشی از اینترنت اختصاصی برای آموزش آنلاینبا برگزاری کلاس‌ها به‌صورت آنلاین، نیاز مدارس و موسسات به اینترنتی پایدار و با سرعت آپلود و دانلود بالا، بیش از پیش شده است، ولی معلمان و مسئولین آموزش‌های آنلاین بارها با مشکلاتی نظیر آپلود فایل‌های آموزشی و قطع و وصل شدن اتصال اینترنت در کلاس درس مواجه شده‌اند.

با شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان به‌صورت مجازی در کلاس‌های آموزشی خود شرکت می‌کنند. با برگزاری کلاس‌ها به‌صورت آنلاین، نیاز مدارس و موسسات به اینترنتی پایدار و با سرعت آپلود و دانلود بالا، بیش از پیش شده است، ولی معلمان و مسئولین آموزش‌های آنلاین بارها با مشکلاتی نظیر آپلود فایل‌های آموزشی و قطع و وصل شدن اتصال اینترنت در کلاس درس مواجه شده‌اند. در چنین شرایطی به دلیل فراهم نبودن امکانات و زیرساخت مناسب، علی‌رغم تلاش‌های بی‌وقفه کادر آموزشی، کلاس‌های آنلاین از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. در همین راستا، مسئولین آموزشی در تلاشند تا با انتخاب بهترین سرویس اینترنت، بستر لازم را برای برگزاری هر چه بهتر کلاس‌های آنلاین فراهم نمایند.
شرکت رسپینا در راستای حل این مشکلات، در یک طرح ویژه، سرویس پهنای باند اختصاصی خود را با تخفیف به مدارس و موسسات آموزشی ارائه می‌نماید. در این کمپین، اینترنت اختصاصی رسپینا با سرعت و حجم نامحدود، تا ۲۵٪ تخفیف به مدارس و موسسات آموزشی ارائه می‌شود و نصب و راه‌اندازی آن رایگان خواهد بود. از آنجایی که آپلود و به‌اشتراک‌گذاری فایل‌های آموزشی صوتی و تصویری به اینترنتی با سرعت بالا و حجم نامحدود نیاز دارد، سرعت آپلود این سرویس کاملا باز بوده و مدارس و موسسات آموزشی می‌توانند بدون محدودیت در حجم و سرعت فایل‌های خود را به اشتراک بگذارند.
رسپینا همچنین راهکار تلفن VoIP خود با نام نکسفون را نیز با ۵۰٪ تخفیف به این مراکز آموزشی ارائه می‌نماید. این سرویس تلفن سازمانی بدون وابستگی به خطوط تلفن و بر بستر اینترنت، تعرفه تماس‌ها را تا ۵۰٪ کاهش می‌دهد و در منزل یا هر مکان دیگری از طریق تلفن همراه یا پنل تحت وب در دسترس خواهد بود. با استفاده از سرویس نکسفون کلیه تماس‌های درون شبکه‌ای نیز رایگان خواهد بود.
رسپینا با دارا بودن بیش از ۴۶۰ پاپ‌سایت در سراسر کشور و با ۲۰ سال سابقه فعالیت، انتخاب بیش از ۸۰٪ بزرگترین سازمان‌ها در ایران است. رسپینا با پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته و تضمین ۹۹.۵٪ پایداری سرویس، بهترین انتخاب برای سازمان‌ها و مراکزی است که به پهنای باند متقارن با سرعت و حجم نامحدود نیاز دارند.
برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا روی این لینک کلیک کنید و یا با شماره 02191070000 تماس حاصل نمایید.
وبگردی