آفتاب

رزرو تور استانبول با وجود ویروس کُرونا کار درستی است؟رزرو تور استانبول و هتل استانبول را با رعایت نکات بهداشتی انجام دهید، خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

رزرو هتل در این برهه زمانی (ویروس کرونا) ممکن است برای عده ای کار غلطی تلقی شود! ولی همانطور که آگاه هستید روح انسان بدون سفر خسته و افسرده می شود. پس سفر با آگاهی کامل می تواند روح شما را تازه و رعایت نکات بهداشتی سلامت شما را تضمین کند. با باز شدن مرزهای ایران و ترکیه و رونق گرفتن تور استانبول، رزرو هتل نیز به همان اندازه پرمخاطب بوده است.
هتل های استانبول نیز با وجود ویروس کرونا، مانند دیگر هتل های جهان فعالیت می کنند. ولی این فعالیت، منوط به رعایت کردن تمامی پروتکل های بهداشتی سازمان بهداشت جهانی است. استابولیار سایت تخصصی رزرو هتل استانبول و تور استانبول است که مطابق با دستورات وزارت محترم بهداشت و درمان کشور؛ مبادرت به برگزاری تور استانبول می نماید.
 تور استانبول
تور استانبول و نمایی از مسجد آبی استانبول

آیا در هتل های استانبول بهداشت رعایت می شود؟

بسیاری از هتل های استانبول خود را موظف به عمل کردن دستورات سازمان بهداشت جهانی می دانند اما در این بین؛ برخی هتل در شهر استانبول وجود دارند که این دستورات را رعایت نمی کنند و سلامت افراد را به خطر می اندازند. از این رو پس باید در انتخاب هتل استانبول دقت فراوانی به خرج دهید که توصیه ما به شما، مشاوره گرفتن از یک کارشناس است.
به عنوان مثال پیشنهاد استانبولیار به شما هتل مونارچ استانبول است که یک هتل با کیفیت 3 ستاره بوده و خدمات و امکاناتی مطلوب را به میهمانان خود ارائه می دهد. این هتل استانبول در محله آکسارای جای گرفته و به بسیاری از اماکن دسترسی دارد. هتل مونارچ استانبول یک هتل قیمت مناسب و با کیفیت در شهر هزار مسجد است.
از دیگر هتل های خوب استانبول که نکات بهداشتی را در هتل خود رعایت می کند؛ هتل تایتانیک سیتی استانبول می باشد. در این هتل 4 ستاره استانبول شما می توانید خدماتی همچون یک هتل لاکچری را دریافت نمایید. هتل تایتانیک سیتی استانبول در منطقه ی بی اغلو قرار گرفته و به بسیاری از مکان های شهر، مخصوصاً میدان تکسیم دسترسی آسان دارد.
 تور استانبول
تور استانبول و نمایی از شهر استانبول

انتخاب هتل استانبول، تاثیری در قیمت تور استانبول دارد؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید بگوییم با انتخاب هتل های 5 ستاره استانبول مسلماً قیمت تور استانبول شما افزایش می یابد. به عنوان مثال می توان تور استانبول هتل چراغان پالاس کمپینسکی را انتخاب کرد. این نوع تور سفری لاکچری را برای شما به ارمغان می آورد. این هتل استانبول گران ترین و لوکس ترین هتل در شهر هفت تپه جهان است که زمانی کاخ پادشاهان عثمانی بوده است.
از دیگر هتل های استانبول که قیمت تور استانبول شما را افزایش می دهد، هتل رادیسون بلو شیشلی است. در این هتل 5 ستاره استانبول خدماتی در کلاس جهانی را دریافت خواهید کرد. همانطور که از نام هتل پیدا است، در منطقه شیشلی واقع شده و به بسیاری از مراکز خرید همچون مرکز خرید فروم و مرکز خرید جواهیر نزدیک می باشد.
هتل فورسیزن سلطان احمد استانبول از دیگر هتل های محبوب و دوست داشتنی نزد گردشگران تور استانبول است که در منطقه فاتیح و در نزدیکی دریای مرمره واقع می باشد. این هتل 5 ستاره نیز مانند دیگر همتایان خود از کاخ پادشاهان عثمانی بوده که با مرمت و بازسازی، اکنون به یک هتل عالی با خدمات رفاهی بالا تبدیل گردیده است.
 تور استانبول
مرکز خرید فروم استانبول در منطقه شیشلی

چه سایتی برای رزرو هتل استانبول معتبر است؟

سایت های بسیاری در امر برگزاری تور استانبول فعالیت می کنند که برخی از آن ها معتبر و تعداد اندکی ممکن است نامعتبر باشد. اما سایت استانبولیار، تخصصی ترین سایت رزرو تور استانبول و هتل استانبول است که با تمامی نمادهای اطمینان (مجوز بند الف و ب، یاتا، نماد اعتماد الکترونیکی) و سابقه ی درخشان، مشغول فعالیت می باشد.
جهت مشاوره با کارشناسان سایت استانبولیار می توانید با شماره های 02143000020 و 09121208120 در 24 ساعت شبانه روز تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است سایت استانبولیار با توجه به دستورات وزارت محترم بهداشت و درمان کشور، اقدام به برگزاری تور استانبول از مبادی تهران، مشهد و ... می نماید.

وبگردی