آفتاب

بهترین دوره آموزش برق صنعتی در آموزشگاه فنون برقبرق صنعتی یکی از رشته های تخصصی برق و الکترونیک در ایران و سایر کشورها است و در صورت یادگیری آن می توانید صاحب یک شغل پردرآمد شوید.

با توجه به بازارکار عالی و تخصصی برق صنعتی، مجتمع فنون برق دوره آموزش برق صنعتی را زیر نظر فنی حرفه ای به صورت کارگاهی برگزار می نماید. این آموزشگاه یکی از معتبرترین مجتمع‌های فنی در تهران است، در صورتی که قصد دارید صفر تا صد برق صنعتی را یاد بگیرید می توانید در دوره آموزش برق صنعتی فنون برق ثبت نام کنید.

 به طور کلی برق صنعتی به روش ها و تکنیک هایی گفته می شود که از طریق آن بتوانیم برق در صنعت و ساختمان های مسکونی، تجاری، بیمارستانی و غیره را کنترل کنیم. کار با برق صنعتی بسیار تخصصی و مبتنی بر دانش و مهارت است و تنها کسانی که آموزش برق صنعتی را به صورت حرفه ای دیده باشند می توانند در این حوزه مشغول فعالیت شوند. کوچکترین اشتباه در مدیریت برق صنعتی می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه آورد. این موضوع به خوبی اهمیت یادگیری برق صنعتی را نشان می دهد.

تخصصی بودن بازار کار برق صنعتی و توسعه بخش صنعتی در سراسر جهان بازار کار برق صنعتی را در تمام کشورها بسیار پر رونق نموده است. اما ورود به این بازار کار پولساز تنها یک راه دارد و آن هم آموزش صفر تا صد برق صنعتی است.

آموزش برق صنعتی را چگونه شروع کنیم؟

برق صنعتی رشته ای است که بازار کار بسیار عالی نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها دارد. ورود به بازار کار این رشته مستلزم آموزش صفر تا صد برق صنعتی به صورت حرفه ای و تمرین و کار عملی است. برای یادگیری مهارت های این حرفه دو راه پیش رو دارید:

راه اول شاگردی در کنار یک برقکار صنعتی حرفه ای است.

راه دوم شناسایی آموزشگاه برق صنعتی و شرکت در دوره های آن است.

درباره تفاوت های این دو روش باید بگوییم که روش دوم نسبت به روش اول این مزیت را دارد که در صورت شرکت در دوره آموزش برق صنعتی فنی حرفه ای در زمان کوتاه تری می توانید کار با برق صنعتی را یاد بگیرید.  همچنین در پایان دوره برق صنعتی از یک مدرک معتبر فنی حرفه ای برخوردار شوید. که این مدرک هنگام ورود به بازار کار و مهاجرت به خارج از ایران به شما کمک بسیاری می کند.

بهترین آموزشگاه برق صنعتی، فنون برق

اما برای یادگیری برق صنعتی در کدام آموزشگاه ثبت نام کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از علاقه مندان به یادگیری برق صنعتی می پرسند. بازار کار داغ برق صنعتی و کمبود نیروی متخصص در این رشته باعث شده تا آموزشگاه های بسیاری این دوره را برگزار کنند.

اگر می خواهید با آموزش برق صنعتی درآمدزایی داشته باشید در انتخاب آموزشگاه دقت نظر داشته باشید. بهترین راه یادگیری برق صنعتی این است که امکان تمرین داشته باشید. اگر تنها به صورت تئوری برق صنعتی به شما آموزش داده شود هنگام ورود به بازار کار با مشکل روبه رو خواهید شد.

آموزشگاه فنون برق از بهترین برگزار کننده دوره های آموزش برق صنعتی در تهران است. این آموزشگاه زیر نظر فنی حرفه ای دوره برق صنعتی فنی حرفه ای را برگزار می نماید و از اعتبار بالایی برخوردار است. شرکت در دوره برق صنعتی فنون برق مزایای بسیاری را برای شما به همراه می آورد، برخی از مزایایی که این آموزشگاه را از دیگر مراکز برگزار کننده این دوره متمایز می کند عبارتند از:

1-مجهز بودن کارگاه برق صنعتی

2-برگزاری کلاس زیر نظر فنی حرفه ای

3-آموزش برق صنعتی از پایه تا پیشرفته

4-ارائه مدرک معتبر برق صنعتی

5-بازآموزیی رایگان

6-امکان برقراری ارتباط با استاد پس از پایان دوره

7-مشاوره بازار کار

8-خوابگاه

در این دوره از پایه مباحث برق صنعتی آموزش داده می شود بنابراین حتی اگر پیش زمینه با برق صنعتی ندارید می توانید با خیالی آسوده در دوره شرکت کنید. در آموزشگاه فنون برق هدف یادگیری شما عزیزان و ورود به بازار کار است و تا زمانی که سرفصل های دوره را به طور کامل یاد نگرفتید می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره های برق صنعتی شرکت کنید.

در این مجتمع علاوه بر دوره آموزشی فوق، کلاس های بسیاری در دیگر رشته های برق و الکترونیک، نصب و تعمیرات، خودرو و جوشکاری برگزار می کند. در ادامه با برخی از رشته های پرطرفدار این آموزشگاه که در حال حاضر بازار کار بسیار خوبی دارند آشنا می شویم.

آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه فنون برق

آموزش تعمیرات موبایل صفر تا صد عیب یابی و تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع مدل جدید و قدیمی گوشی آیفون و اندروید را به شما عزیزان آموزش می دهد. دوره تعمیرات موبایل به صورت عملی برگزار شده و طی دوره شما با در اختیار داشتن ابزار کلیه مطالب را تمرین می نمایید. تمرین و کار عملی به شما کمک می کند تا چالش های شما برای ورود به بازار کار کمتر شود.

در حال حاضر شاهد این هستیم که تقاضا برای خرید گوشی موبایل روز به روز افزایش می یابید. به دنبال افزایش خرید موبایل، تعداد خرابی های این دستگاه بیشتر شده و بدون شک نیاز به مراکز خدمات تعمیرات موبایل بیشتر می شود. موبایل های امروزی در مقایسه با گذشته تکنولوژی تولید پیشرفته تری دارند و این موضوع تعمیر آنها را سخت تر کرده است. همه این موارد نشان می دهد که با آموزش تعمیرات موبایل می توانید از یک شغل پردرآمد و پولساز برخوردار باشید.

آموزش نصب دوربین مدار بسته در آموزشگاه فنون برق

یکی از دیگر دوره های آینده دار این آموزشگاه، دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته است. دوربین های مدار بسته امروزه با توجه به نقش مهمی که در امنیت ساختمان ها دارند بسیار پرطرفدار شده اند. همچنین نصب این دوربین ها در بسیاری از امکان تجاری، اداری و غیره از طرف اداره اماکن اجباری شده است و  این موضوع بازار کار نصب دوربین های مدار بسته را بسیار پر رونق کرده است. از طرفی نصب این دوربین ها و تنظیمات آنها از مراحل گوناگونی تشکیل شده و این موضوع آموزش دوربین مدار بسته را بسیار پراهمیت کرده است.

در دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته فنون برق نحوه نصب و راه اندازی انواع دوربین آنالوگ و تحت شبکه را در کمتر از یک ماه یاد خواهید گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های آموزشگاه فنون برق و اطلاع از تخفیف های این آموزشگاه، می‌توانید به آدرس https://fonoonbargh.com مراجعه کرده یا با برای مشاوره رایگان با شماره  ۰۲۱۶۶۵۷۶۴۷۶ یا ۰۹۰۲۷۰۵۱۸۲۵ تماس بگیرید.