آفتاب

سه پیشنهاد فوق العاده برای خرید کولر گازیامروزه استفاده از کولرهای گازی به صورت یک نیاز، لازمه زندگی شده است.

چه بسا با توجه به گرم شدن بیش از حد هوا طی چند سال اخیر، این نیاز تشدید شده است. با اندکی جستجو در میان کولرهای گازی موجود در بازار متوجه خواهیم شد که انتخاب یک کولرگازی که مناسب شرایط آب و هوایی محل زندگی بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد کار چندان ساده ای هم نیست. اگرچه بازار داغ جعل فروشان نیز به این معرکه افزوده شده است. یعنی اگر این گزینه ها را در کنار هم قرار دهیم و قصد خرید کولرگازی داشته باشیم، به نظر کار مشکلی می آید؛ مگر اینکه در این زمینه اطلاعات زیادی داشته باشیم. پس در این بازار داغ و با این شرایط اقتصادی نباید بی گدار به آب زد و بدون اطلاعات قبلی کولرگازی خرید. وبسایت بانه نود قصد دارد تا در این نوشته نکاتی را خدمت هم میهنان گرامی ذکر کند که شاید کامل نباشد، اما به هنگام خرید کولرگازی قطعا بی تاثیر نخواهند بود.

کولرهای گازی تقلبی

اگر به بازار کولرهای گازی سر زده باشید، احتمالا با قیمتهای نجومی و سرسام آور محصولات برخورد کرده اید. حال آنکه شما از اصالت و تقلبی نبودن این محصولات اطلاعی ندارید. در حال حاضر کولرهای گازی ال جی و گری جزو بهترین کولرهای بازار به شمار می آیند و بر همین اساس نیز قیمت بالاتری دارند. در خصوص کولرهای گازی اجنرال سخنی به میان نمی آوریم زیرا با وجود قیمت بالای آنها، کمتر کسی به این کولرها فکر می کند. از اینها گذشته، متقلبان با تبدیل کولرهای گازی میان رده به کولرهای گازی ال جی و گری و اجنرال، سود خود را از فروش این محصولات چند برابر می کنند. اگرچه این کولرهای میان رده نیز برای شرایط آب و هوایی مناطق جغرافیایی ایران جوابگو بوده و از کیفیت خوبی برخوردارند و میان رده بودن آنها دلیل بر بی کیفیت بودن آنها نیست. اما در هر حال نسبت به کولرهای گازی اجنرال، ال جی و گری در سطح پایین تری هستند و جعل فروشان از آنها برای کسب سود بیشتر، سوءاستفاده می کنند. آنها در اکثر مواقع آنچنان زمینه را مهیا می کنند که حتی گاها مشتری این شرایط را غنیمت شمرده و در خرید خود بسیار عجله دارند. برای مثال جعل فروشان محصولات تقلبی خود را با شرایطی از قبیل ارسال رایگان و نصب رایگان به دست مشتریها می رسانند. مشتری هم غافل از اینکه وی مبلغی بسیار بیشتر از این خدمات پرداخت کرده، فرصت را غنیمت شمرده، سریعا آن را سفارش می دهد.
 

سه پیشنهاد برای خرید کولرگازی با قیمت مناسب

همانگونه که گفته شد، متقلبان کولرهای گازی تقلبی خود را با استفاده از کولرهای میان رده ساخته و می فروشند. پس اگر قرار است یک کولرگازی میان رده با مارک تقلبی را با قیمت زیاد بخریم، چرا همان کولرگازی را با مارک اصل و قیمت پایین تر نخریم؟ پس شما می توانید به جای اینکه یک کولر گازی ال جی تقلبی را که تبدیل یافته یک مارک میان رده است با قیمت زیاد بخرید، همان کولرگازی میان رده را با قیمت پایین تر خریداری نمایید. اما این مارکهای میان رده کدامند؟ در حال حاضر کولرهای گازی ایوولی و فوجی و انواع کولرهای گازی جنرال (جنرال دیجیتال، جنرال گلد، جنرال مکس، جنرال شکار و ...) جزو کولرهای گازی میان رده به شمار می آیند. این کولرها با توجه به اینکه به سفارش کشورهای عربی که دارای آب و هوای گرم و حاره ای هستند، ساخته شده اند از کیفیت خوبی برخوردارند و برای بیشتر نواحی جغرافیایی ایران بیش از انتظار نیز هستند. قیمت کولرهای گازی میان رده به نسبت پایین تر بوده، چه بسا اگر آنها را از فروشگاههای معتبر تهیه نمایید قیمتهای منصفانه تری را تجربه خواهید کرد.
 

سخن پایانی

در نهایت نیز اگر تمایل دارید در خصوص نحوه شناسایی کولرهای گازی اصل از تقلبی اطلاعات بیشتری داشته باشید به وبسایت بانه نود سر بزنید. فروشگاه بانه نود با افتخار اعلام می دارد که در زمینه ارائه تمامی لوازم خانگی (لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، تلویزیون، کولرگازی و سایر لوازم ریز) در خدمت هموطنانمان در سراسر ایران است. تمامی محصولات در این فروشگاه از ضمانت اصالت کالا برخوردار بوده و قیمتها نیز هر روز طبق آخرین قیمتهای بازار به روز رسانی می شوند. لذا در هر لحظه که به فروشگاه بانه نود مراجعه کنید، قیمتهای روز بازار را خواهید دید. در نهایت توصیه می کنیم برای مشاهده فیلم کامل راهنمای خرید کولر گازی و همچنین اطلاع از قیمت کولر گازی به وبسایت بانه 90 مراجعه بفرمایید.


گالری تصاویر


وبگردی