آفتاب

تور استانبول تابستان 99، متفاوت از دیگر تابستان هاتور استانبول تابستان 99 مسلماً متفاوت از تور استانبول تابستان 98 بود و دلیل آن هم ویروس کرونا می باشد.

استانبول، شهری که سرشار از مکان های دیدنی و تاریخی و مساجد بسیار است. ولی تور استانبول تابستان 99 با دیگر سال های گذشته، کلی تفاوت داشت که دلیل این امر چیزی جز وجود بیماری منحوس کووید 19 نبود. در تابستان سال های پیش تور استانبول از تبریز و دیگر مبادی، پر طرفدار بود که در سال 99، هیچ کسی نتوانست راهی شهر استانبول شود.
تور استانبول با توجه به ویروس کرونا، کاهش چشمگیری برای سفر داشت و با بسته شدن مرز میان ایران و ترکیه، به طور کلی این سفر منحل شد. ولی با تلاش سازمان بهداشت جهانی و کادر پزشکی کشورها، اکنون این ویروس مهار شده و استانبولیار، سایت رسمی رزرو هتل استانبول و تور استانبول برای شما خبری خوش دارد.
باز شدن مرز ایران و ترکیه و انجام سفر هوایی به شهر استانبول، خبر خوش استانبولیار برای شما است. اکنون شما می توانید با کمترین قیمت، به شهر هزار مسجد سفر کنید و در بهترین هتل های استانبول اقامت گزینید. برای رزرو تور استانبول تنها کافی است بر روی کلمه هتل استانبول کلیک کنید یا با شماره هایی که در ذیل مطلب وجود دارد تماس حاصل فرمایید.
 تور استانبول
تور استانبول و نمایی از دریای مدیترانه

کدام هتل استانبول برای اقامت مقرون به صرفه است؟

هتل مونارچ سه ستاره استانبول نام یکی از هتل های مقرون به صرفه شهر استانبول است که از نظر کیفیت نیز عالی می باشد. این هتل استانبول می تواند سفری عالی برای شما و خانواده تان رقم بزند. از دیگر هتل های مقرون به صرفه در شهر هزار مسجد، هتل بلوتو آنا قسطنطنیه می باشد.
هتل بلوتو آنا استانبول از نظر امکانات فوق العاده بوده و با این که قیمتی مناسب دارد، خدماتی ویژه را ارائه می دهد. با اقامت در این هتل استانبول می توانید علاوه بر رفاه و آسایش، به مکان های تفریحی و تاریخی شهر استانبول نیز دسترسی داشته باشید. مسجد سلطان احمد استانبول، سجد ایا صوفیه و برج گالاتا از جمله مکان های در دسترس این هتل استانبول می باشند.
هتل آزاد استانبول را اگر انتخاب کنید می توانید اقامتی راحت و بسیار ارزان را تجربه کنید. در این هتل 3 ستاره که تازه ساز بوده می توانید با هزینه ای اندک در شهر هزار مسجد اقامت داشته باشید. این هتل دارای رستوران بام بوده و چشم اندازی از مسجد ایا صوفیه و نمایی از دریا را به چشم می کشد. حال تصمیم با شما خواهد بود که کدام هتل استانبول را برای اقامت انتخاب نمایید.
 تور استانبول
تور استانبول و نمایی از شب های استانبول

آیا تور خیلی ارزان استانبول وجود دارد؟

تور خیلی ارزان استانبول تنها کلمه ای است که در موتور جستجوی گوگل سرچ می شود وگرنه در واقعیت وجود ندارد. شاید کلمه تور قیمت مناسب استانبول، واژه ای درست تر باشد. زیرا با آگاهی از اطلاعات قیمت هتل های استانبول، می توان سفری قیمت مناسب را پشت سر گذاشت.
زمانی که شما تور استانبول را در برابر تورهای خارجی دیگر نظیر تور دبی یا تور فرانسه، تور مسکو و ... در یک ترازو قرار دهید؛ درخواهید یافت تور استانبول خیلی ارزان تر از تورهای اروپایی بوده و این مسئله سبب محبوبیت تور ترکیه شده است. البته یکی دیگر از راه های تور خیلی ارزان استانبول، کوله گردی می باشد که در این نوع سفر علاوه بر هزینه ای بسیار اندک، هیجان را نیز تجربه خواهید کرد.
کوله گردی یکی از نوین ترین راه های گردشگری است که در برخی مواقع بدون هیچ هزینه ای، می توانید سفر به دیگر کشورها را انجام دهید. در این نوع سفر باید لوازم ضروری را برداشته و با سبک ترین وسایل عازم سفر شوید تا خستگی راه، شما را کمتر اذیت کند.
 تور استانبول
نمایی از غروب آفتاب شهر استانبول

آیا استانبولیار سایت معتبری است؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید بگوییم استانبولیار یکی از سایت های معتبر به دلیل تجربه بالا می باشد. علاوه بر سابقه درخشان نمادهای اطمینان شامل نماد اعتماد الکترونیکی، مجوزهای بند الف و ب، یاتا و وجود 3 دفتر در شهر های کیش، مشهد و تهران دلیل دیگری برای اعتماد به این سایت است.
پشتیبانی 24 ساعته، نظرسنجی های مداوم در سفر و ... از دیگر ویژگی های سایت استانبولیار می باشد که جهت احترام به حقوق گردشگران انجام می شود. جهت مشاوره و رزرو تور استانبول می توانید با شماره های 021،43000020 و 09121208120 در 24 ساعت شبانه روز در ارتباط باشید.