آفتاب

کفپوش اپوکسی سه بعدی چیست؟فناوری سه بعدی همواره در حال محبوب تر شدن میباشد. کفپوش های اپوکسی سه بعدی به علّت نوآوری، کارایی و تنوع منحصر به فرد، هم اکنون در مراکز خرید، سالن ها، منازل، ادارات، آپارتمان ها مورد بهره گیری واقع میشود.

اپوکسی های سه بعدی در میانه های انواع کفپوش های اپوکسی، هم اکنون آخرین شیوه به منظور زیبایی به عالم فانتزی امروز تلقّی میشود. 

بر خلاف اِستیکر و با کاغذ وینیل طراحی گردیده که به گونه مستقیم زیر پاها قرار میگیرد،  کفپوش های اپوکسی سه بعدی نصب گردیده، عمر تصویر بسیار بالاتری را عرضه میدارد و در مقابل هر نوع صدمه ای که امکان دارد، تزئینات کف را از میان برد، مستحکم است. نوین ترین توضیحات و راهنمایی های تمام و کمال در این متن گنجانده شده است. پس بهتر است با ما در امتداد متن همراه گردید.

کفپوش اپوکسی سه بعدی

▪ مزیت های کفپوش اپوکسی سه بعدی چیست؟

• زیبایی های ظاهری؛

قابل توجه ترین مزایای کفپوش سه بعدی اپوکسی، جلوه و زیبایی بصری خیره کننده میباشد. علاوه بر زیبایی و گیرائی بسیار، این کفپوش میتواند بخش اعظمی از مشکلات معماری داخلی را برطرف نماید. با انتخاب درست؛ طرح، رنگ و الگوهای سه بعدی، شما خواهید توانست محیط اتاق را از نظر زیبایی چَشمی افزایش دهید. با اکتفاء به نبود چهارچوب در اتخاذ طرح و رنگ شما خواهید توانست هر آنچه در رویاهای خود میپرورید، بر روی سطح پیاده سازی کرده و هر بیننده ای را غافل گیر کنید.

• مقاومت بسیار بالا؛

کفپوش اپوکسی در واقع غیر قابل نفوذ میباشد و در مقابل اسیدها، کلریدها و دیگر مواد همانند؛ بلیچ و پاک کننده های رایج مورد استفاده استحکام بسیار زیادی دارد. دقیقاً به همین علّت است که این گونه از کفپوش ها برای کاربردهای صنعتی (کفپوش های اپوکسی صنعتی) هم مورد اکتفاء واقع میشود. این قبیل از کفپوش ها چنانچه به درستی نصب گردد، بدون هیچ گونه تغییر در رنگ پانزده سال کارایی خواهد داشت.

• نگهداری آسان؛

کفپوش اپوکسی سه بعدی، نقطه اتصال و نیز، درز، ترک، حفره و تفکیکی ندارد. ولو در مقابل هر نوع کثیفی، گرد و غبار، آب یا مواد شیمیایی مقاوم و ایمن است. نیز به آسانی از قابلیت شست و شو برخوردار است و هر نوع کثیفی موجود بر روی سطح به آسانی پاک میگردد.

• بدون خطر و بهداشتی؛

اپوکسی های سه بعدی به خود گرد و خاک نخواهد گرفت. به عبارتی جلوی هر نوع میکرو اورگانیزم ها چون؛ قارچ ها، باکتری ها را خواهد گرفت. مواد مورد بهره گیری در اینگونه کفپوش ها بعد از خشک گردیدن، بخار و بو مضر متصاعد نمی نمایند و به همین دلیل هیچ نوع اثرگذاری منفی بر سلامت انسان و محیط زیست نخواهند داشت.

• استحکام در مقابل آتش؛

پلیمرهای اپوکسی نخواهند سوخت. به همین علّت است که در بخش اعظمی از کارخانه ها، بیمارستان ها، مراکز آموزشی کودکان و حتی مکان هایی که کنترل ویژه نسبت به غیر قابل اشتعال بودن مواد انجام میشود، مورد بهره گیری واقع میشود.

▪ نصب و به اجراء رساندن کفپوش اپوکسی؛

نصب و نیز به اجراء رساندن کفپوش اپوکسی سه بعدی در چندین مرحله به انجام میرسد. ابتدا زیرسازی و نیز آماده سازی سطح به انجام میرسد. در امتداد آن پرایمر ویژه اعمال گشته و تصویر اتخاذی برروی سطح نصب میگردد. پس از آن یک لایه لاک شفاف دو جزئی اپوکسی و یا پلی یورتان برروی سطح اجراء خواهد گشت تا به تصویر عمق دهد و زیبایی چَشم نوازی را رقم زند. در پایان آن یک لایه زرین محافظ برروی سطح ایجاد خواهد شد.
بهتر است بدانید که؛
نصب و به اجراء رسانیدن کفپوش اپوکسی به مهارت بسیاری نیازمند است. جزئی ترین اشتباهی در مراحل اجراء منجر به نقص در کار انتهایی خواهد شد. از این جهت بهترین اتخاذ، سپردن کار به پیمانکار حاذق در این حیطه است.


کفپوش سه بعدی اترون اریا

اجرای کفپوش اپوکسی با ضمانت آترون آریا:

کادر مدیریت شرکت فعالیت خود را در سال1386 آغاز نموده و سپس در چارچوب شرکت مهندسی آترون پوشش آریا فعالیت های خود را تا کنون ادامه داده است. این شرکت با تکیه بر دانش فنی به روز شده و با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب درحال تولید انواع رنگ و اجرای پروژه های کفپوش اپوکسی صنعتی و پوشش های ضد خوردگی در داخل و خارج ازکشور می باشد.
تلفن های فروش و مشاوره:
تلفن همراه : 09122163692
تلفن : 22892971-021
تلفن : 22892972-021


کفپوش اپوکسی اداری

▪ هزینه منوط بر کفپوش اپوکسی؛

به اجراء رسانیدن کفپوش اپوکسی کاری پیچیده و بسی دشوار است که اغلب میان سه الی پنج روز به طول می انجامد. قیمت آن نیز به فاکتورهای بیشماری چون؛ سطح کنونی کار، مواد بری، مساحت کل پروژه شما و نیز پیچیدگی کار شما بستگی خواهد داشت. البته به این نکته بهتر است توجه داشته باشید که؛ کارایی و مقدار استحکام قابل انتظار دو فاکتور حائز اهمیت در هزینه و قیمت کفپوش اپوکسی تلقّی میشود.