آفتاب

با شخصیت و بیوگرافی کامل مهراد جم آشنا بشید ...مهراد جم یا محسن سعیدی کیا زاده 14 مرداد ماه 76 در آبادان ایران جزو خوانندگان سبک پاپ کشور است .

بیوگرافی :

مهراد جم یا محسن سعیدی کیا زاده 14 مرداد ماه 76 در آبادان ایران جزو خوانندگان سبک پاپ کشور است .
ما برای شما در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در مورد دانلود آهنگ های مهراد جم و بیوگرافی این خواننده اشتراک بگذاریم
او جزو یکی از خوانندگان نو ظهور موسیقی پاپ در ایران است و او از ترانه سرایی و آهنگسازی کار خود را شروع کرده و در حال حاضر یکی از پر طرفدار ترین خوانندگان موسیقی کشور به شمار میرود .
آهنگ های این خواننده در سنین جوان و نوجوان حتی بزرگسالان نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

اسم اصلی مهراد جم :

نام اصلی این خواننده محسن سعیدی کیا میباشد که پس از شروع فعالیت رسمی خود در عرصه ترانه سرایی برای خود یک نام هنری انتخاب کرد که به راحتی در یاد طرفداران خود بماند و اکنون او را با نام مهراد جم میشناسند .
 

تاریخچه بازیگری :

مهراد جم فعالیت خود را به صورت جدی از بازیگری شروع کرد او در سال 90 وقتی فقط 14 سال داشت در سریال چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگاری بازی کرد و بازی خوبی هم در این فیلم بجا گذاشت .
در این مجموعه خوانندگی او نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیاری از مردم از آوازخوانی او لذت برده و ابراز علاقه کردند .
و به او این امید را دادند که او را در عرصه موسیقی پاپ کشور ببینند .

ورود مهراد جم به عرصه موسیقی :

اولین فعالیت جدی مهراد جم در موسیقی ترانه سرایی بود و از مهمترین آثار ترانه سرایی او میتوان به آهنگ جان جان با صدای میثم ابراهیمی اشاره کرد و این آهنگ در بهمن ماه 97 منتشر شد
آهنگ های مهراد جم توسط مسعود جهانی میکس و مستر و در استودیوی شخصی مسعود جهانی تنظیم شده است .
این خواننده در 9 اردیبهشت 98 در 22 سالگی اولین قطعه موسیقایی خود با نام شمال را منتشر کرد که این کار او بازخورد بسیار بالایی در رسانه ها و عامه مردم داشت و طوری بود که در استوری اکثر افراد چه در مسافرت به شمال کشور و چه در روز های عادی از این موسیقی استوری گذاشته و با دیگران به اشتراک میذاشتند .
اهنگ شمال با صدای مهراد جم بسیار پر بازدید و پر طرفدار شد و این کار باعث شهرت او و پیشرفت در موسیقی شد .
همچنین از دیگر کار های این خواننده میتوان به قطعه غمت نباشه ، خیالت راحت ، دلمو بردی اشاره کرد که بسیار طرفدار داشت و فوق العاده بازخورد بالایی در شبکه های اجتماعی و ... داشت .
ما برای شما آهنگ های مهراد جم را با بهترین کیفیت و لینک مستقیم به همراه متن آهنگ های مهراد جم در سایت آهنگ جدید پرشین موزیک آماده کردیم و امیدواریم لذت ببرید .