آفتاب

چگونه یک قرارداد طراحی سایت و اپلیکیشن تنظیم و امضا کنیم؟قراردادها همواره یکی از مؤلفه‌های اصلی فرایند همکاری افراد و کسب‌وکارها هستند. عدم عقد قرارداد مناسب در بسیاری مواقع، علاوه بر بروز دعاوی حقوقی، آثار زیان‌باری را به همراه داشته است.

لامینگو به عنوان پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین همواره سعی داشته تا با بکارگیری بروزتری راه‌حل‌های فناورانه، ضمن برطرف نمودن این چالش‌ها، خدماتی آسان، اقتصادی و هوشمند ارائه دهد.

به طور مثال یکی از قراردادهایی که در عصر فناوری هر کسب‌وکاری به آن نیاز دارد، قرارداد طراحی و توسعه نرم‌افزار، سایت و اپلیکیشن است. در همین راستا قراردادساز هوشمند به شما این امکان را می‌دهد تا در لحظه قرارداد سفارشی‌سازی شده تنظیم و دریافت نمایید. کافیست به سوالات گزینه‌ای مختص به هر قرارداد پاسخ دهید. لامینگو در لحظه مفاد و بندهای قرارداد را برای شما ایجاد کرده و در نهایت فایل قرارداد را به صورت ورد و پی دی اف در اختیارتان قرار می‌دهد.

دانلود نمونه قرارداد طراحی و توسعه سایت، نرم افزار یا اپلیکیشن به صورت سفارشی‌سازی نه تنها در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند، بلکه به شما این اطمینان را می‌دهد که قرارداد مطابق نیاز شما تنظیم گردیده است.


 

از طریق قابلیت امضای الکترونیک در سامانه لامینگو قادر خواهید بود قراردادتان را به صورت الکترونیکی به امضای طرفین برسانید. بدین منظور می‌بایست پس از آپلود فایل قرارداد، تصویر امضای خود را بر روی قرارداد درج نمایید. جهت صحت‌سنجی امضا، احراز هویت قانونی از صاحبان امضا صورت می‌گیرد.
بدین ترتیب با امکاناتی همچون قراردادساز هوشمند و امضای الکترونیکی، فرایند عقد قرارداد طراحی سایت و سایر قراردادها بسیار کوتاه‌تر شده که سرعت و کاهش هزینه را نیز در پی دارد. اما شاید شما در خصوص عقد این قرارداد در شرایط کسب‌وکار خود نیاز به مشاوره پیدا کنید.

باید اشاره کنیم که خدمات لامینگو تنها به قراردادساز هوشمند ختم نمی‌شود. خیلی از ما برای رفع ابهامات حقوقی و آگاهی نسبت به مسائل قانونی نیاز به دریافت مشاوره از وکلا و مشاوران حقوقی داریم. در این موارد حضور یک وکیل آنلاین می‌تواند کمک بزرگی برای پاسخ به ابهامات و دریافت مشاوره و راهنمایی تخصصی باشد.

 

لامینگو با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین به صورت رایگان به پرسش‌های حقوقی شما پاسخ می‌دهد. کافیست سوالات خود را در این بخش مطرح فرمایید. وکلا و مشاوران حقوقی بر اساس تخصص‌شان به این پرسش‌ها پاسخ خواهند داد. به محض ارسال پاسخ از طرف مشاور، از طریق پیامک شما مطلع خواهید شد. لذا در صورت هرگونه پرسش در خصوص این قرارداد و دریافت مشاوره می‌توانید سوالات خود را به صورت رایگان مطرح و مشاوره دریافت کنید.

علاوه بر این مشاوره تخصصی به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی توسط وکلا و مشاوران حقوقی ارائه می‌گردد. برای دریافت مشاوره تخصصی، مشاور خود را بر اساس تخصص مورد نیاز انتخاب کنید. علاوه بر دسته‌بندی تخصص، رزومه تمام مشاوران نیز ارائه شده است.

تمامی این موارد به همراه پشتیبانی رایگان ارائه می‌شود تا هر چه ساده‌تر و آسان‌تر دریافت خدمات حقوقی را تجربه کنید. لامینگو در تلاش است تا در کنار شما خدمات متنوع‌تری در این صنعت ارائه دهد. بهره‌گیری از تکنولوژی روز جهت ارائه خدمات باکیفیت سرلوحه این مجموعه قرار گرفته است.وبگردی