آفتاب

خرید میز تلویزیون و انتخاب بهترین تخت خواب ها از فروشگاه ایران میزمیز تلویزیون در حال حاضر از عناصر اصلی اتاق پذیرایی و نشیمن می باشد که می تواند همراه با لوازم دیگر به خانه ما روح و زیبایی ببخشد. این میزها در گذشته بیشتر از جنس ام دی اف بوند اما در حال حاضر یکسری از میزها روی کار آمده که طرح و بافت چوب طبیعی را دارند و بسیار زیبا هستند و دارای اشکال مختلف می باشند. این میزها به صورت دیواری و زمینی هستند و می توان تلویزیون را بر روی آن قرار داد.

تخت خواب ها یک جز اصلی از سرویس های خواب می باشند که میتوانند یک جای خواب و استراحت مناسب و استاندارد را برای ما فراهم کنند. البته با محدود شدن فضای زندگی در آپارتمان پیشرفت هایی در ساخت  تخت خواب ها صورت گرفت از جمله اینکه کشوهایی بزرگ برای قسمت زیر تخت تعبیه شد تا بتوان یکسری از لوازم را درون آن ها قرار داد. همچنین برای انتخاب جنس تخت خواب خصوصا جنس چوبی باید یکسری از نکات را دانست تا بتوان تختی با کیفیت و چوب خوب را خریداری نمود.

میز تلویزیون

میز تلویزیون

بسیاری از افرا تمایل دارند میز تلویزیون چوبی خریداری نمایند و طرفدار این سبک هستند خصوصا برای افرادی که دکوراسیون خانه آن ها کلاسیک می باشد. اما باید بدانید دیگر زمان خرید میزهای چوبی بزرگ به سر آمده و به جای آن یک نسل از میز تلویزیون های مدرن به روی کار آمده که تطابق بیشتری با سایر لوازم دارند و رنگ هایی بسیار متنوع که می توانند فضای اتاق را زیباتر نمایند. در گذشته بیشتر از میزها ام دی اف استفاده میشد اما در حال حاضر میزهایی که با بافت و طرح چوب طبیعی هستند بسیار پرطرفدار هستند و همچنین برای سبک های کلاسیک و روستیک می توانند ایده ای خوب باشند.

مدل میز تلویزیون چوبی جدید


بدون شک تا به حال دیده اید که اکثر افراد از لوازم چوبی MDF استفاده می کنند اما با لوازم چوبی جدیدی که روی کار آمده می توان دکوراسیون زیباتری را ساخت زیرا:

    چوب با بافت و طرح طبیعی جان دارد و شما می توانید با این لوازم چوبی به منزل‌ خود جان و شخصیت تازه ببخشید.
    شما می توانید با این لوازم یک دکوراسیون انحصاری ایجاد نمایید که به صورت ویژه برای خودتان است و ویژه خانه شما طراحی شده است.
    لوازم چوبی جدید دارای دوام بالا و طول عمر بالایی هستند. اما لوازم تولید شده با چوب MDF بعد از چند سال خراب می‌شود.
    چوب در واقع یک نوع سرمایه است لوازم چوبی بعد از چند دهه هم‌ چنان قیمت خود را دارند و حالتی عتیقه پیدا می کنند .

میز تلویزیون چوبی دیواری


یکی از جدیدترین مدل های میز تلویزیون چوبی، میزی ست که به دیوار نصب می شود و برای خانه هایی ست که فضای بسیار کوچک دارند و یا فرزند خردسال دارند و نمی خواهند تلویزیون در دسترس کودک باشد. در قسمت زیرین آن قفسه هایی وجود دارد که می توان کتاب و اشیا تزیینی و یا سایر لوازم الکترونیکی دیگر را قرار داد.

میز تلویزیون چوبی با پایه فلزی


برخی از میز تلویزیون های چوبی که بر رو زمین قرار می گیرند دارای پایه های فلزی هستند که برای خانه هایی به سبک مدرن و  مینیمال انتخاب می شوند و دوست داشتنی نیز هستند.
میز تلویزیون چوبی سفید

میز سفید برای خانه های مدرن بیشتر کاربرد دارد و همچنین سبک مینیمال خصوصا اینکه تلویزیون مشکی است و میز سفید، این موضوع می تواند یک تضاد را ایجاد نماید تا برای فنگ شویی و دکوراسیون خانه به کار برود.

میز تلویزیون چوبی دست‌ ساز


میزهای چوبی دست ساز نوع دیگری هستند که بسیار خاص و لاکچری می باشند و به صورت سفارشی و با طرحی که مشتری می خواهد ساخته می شود. این میزها شاید سنگین تر باشند که بیشتر به دلیل چوب مرغوبی ست که در آن به کار رفته است و بدون شک قیمت بالایی نیز خواهد داشت زیرا کیفیت کار بالا است.
تخت خواب ایران میز

تخت خواب


تخت خواب شما حتما باید دارای استانداردهای لازم باشد در غیر این صورت با ارتفاع نامناسب به زانو و کمر شما فشار وارد می شود و همچنین در صورت نامناسب بودن تخت می تواند به کمر شما آسیب وارد شود و دردهای کمر و گردن برای شما به جای بماند. تخت خواب های دو نفره ابعاد متفاوتی دارند که باید با توجه به فضایی که دارید و قرار است تخت در آن جا قرار بگیرد آن را انتخاب و خریداری نمایید.

خرید تخت خواب مدرن با کشوهای جادار


اگر خانه شما کوچک است و متراژ کمی دارد باید در انتخاب تخت خواب دقت بسیاری داشته باشید. بهتر است به سراغ خرید تخت خواب هایی بروید که در قسمت زیر آن کشو هایی بزرگ تعبیه شده است تا بتوانید لوازم خود را درون آن قرار دهید. با این کار هم توانستید جایی برای لوازم خود به صورت اختصاصی داشته باشید و هم اینکه می توانید اتاق خود را منظم نمایید.

البته تخت خواب های تاشو نیز انتخاب دیگری هستند که برای خانه هایی با متراژ کم مورد استفاده قرار می گرند و بسیار پرطرفدار هستند . این تخت خواب ها در روز تا شده و به شکل مبل هستند و در شب به عنوان تخت مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا تخت خواب مدرن باید کشو داشته باشد


تخت خواب مدرن امروزی معمولا کشوهایی در قسمت زیرین تخت دارد که برای افرادی که فضای کوچکی دارند طراحی شده است. شما می توانید در این کشوها لوازم و لباس و کفش قرار دهید. پس در واقع با توجه به متراژ کم خانه های امروزی وجود این کشو ها می تواند ایده ای عالی باشد تا از کمترین فضا بیشتری استفاده را ببرید. همچنین علاوه بر کشو، تخت خواب های جک دار نیز می تواند انتخاب خوبی باشد.

اگر قرار است تخت خواب را در زیر پنجره قرار دهید پس دقت نمایید که هنگام خرید حتما به سراغ تخت خواب هایی بروید که تاج های کوچک و کوتاهی دارند در غیر این صورت همیشه پنجره به تاج تخت گیر خواهد نمود و برای شما دردسر ایجاد خواهد کرد.

ارتفاع تخت خواب نیز موضوع دیگری ست که باید باید به آن توجه نمود . برای تعیین ارتفاع مناسب بر روی تخت بنشینید باید زاویه 90 درجه بین زانو و ران شما ایجاد شود و کف پاها به صورت صاف بر روی زمین قرار بگیرد. این حالت بهترین و مناسب ترین حالت است که به زانو و پاهای شما فشار بیش از حد را وارد نمی کند.
سرویس خواب ایران میز

در خرید سرویس خواب مدرن به موارد زیر دقت نمایید:


    به طورکلی تخت خوابی که کیفیت بالایی دارد موقع خوابیدن یا برخاستن صدا نمی دهد. اگر صدای جیر جیر از تخت شنیده شود در این صورت کیفیت تخت خواب بسیار پایین خواهد بود.
    تخت خواب چوبی از جنس MDF بدون شک بهترین انتخاب است، اما توجه داشته باشید که تخت چوبی اگر بوی رنگ بدهد نشان دهنده کیفیت پایین آن است.
    ابعاد تخت خواب برای حمل و نقل باید مناسب باشد. تختی که قطعات آن به راحتی از همدیگر جدا شوند می تواند عالی باشد زیرا حمل ساده تری دارد.
    بهترین ارتفاع از سطح اتاق برای تخت خواب 40 تا 45 سانتیمتر است. زیرا ارتفاع کمتر از حالت استاندارد، موجب نارضایتی و جمع شدن پاها هنگام نشستن خواهد شد.
    عرض تخت خواب نیز به مانند ارتفاع آن باید استاندارد باشد و با توجه به متراژ اتاق خواب انتخاب شود.
    تخت باید سبک و راحت باشد تا به راحتی بتوان آن را جا به جا نمود.

تمیز کاری و کیفیت کار خیلی مهم است


اگر می خواهید به کیفیت تخت خواب و قطعات آن پی ببرد و بدانید که کار با کیفیت و تمیزی است و یا خیر بهتر است موارد زیر را بررسی نمایید.

    تمیزی برش ها و تراز بودن سرویس خواب
    صدا نکردن سرویس خواب در هنگام خوابیدن روی آن
    استفاده از یراق آلات و چوب خوب و درجه یک
    استفاده از پایه های فلزی محکم و همچنین تخته های خوب و محکم بر روی پایه
    پیچ کاری و بستن درست و فیکس کردن کامل سرویس خواب
    نداشتن خراش و بریدگی روی چوب و آثار کار در هنگام نصب اولیه