آفتاب

چاپ روی لیوان حرارتیاگر قصد دارید با انتخاب کادوهای ویژه عزیزان خود را سورپرایز کنید موارد جدید کادو مانند چاپ لیوان عکسچاپ در جنس های چینی ، سفالی، سرامیکی، و چاپ دیجیتال تیشرت و حتی لیوان حرارتی را مد نظر داشته باشید.

چاپ روی لیوان حرارتی

چاپ لیوان حرارتی  یا لیوان جادویی یکی از انواع لیوان ها هستند که در فرم های مخروطی ،فنجانی، استوانه ای تولید می شوند . این لیوان ها  از جنس سرامیک ساخته می شوند و جنس سرامیک به لحاظ کیفیت و دوام  بسیار مرغوب و کار آمد می باشد .  چاپ لیوان حرارتی بصورت سابلیمیشن انجام می شود و سطح این کالا با جوهر مخصوص و حساس به دما پوشیده می شود . در دمای معمولی اتاق طرح روی لیوان حرارتی  کاملا مشکی و پنهان است اما زمانی که در آن مایع داغی مانند چای ریخته می شود طرح چاپ شده  روی آن نمایان می شود .   انتخاب چاپ لیوان حرارتی برای مشتریان به دو صورت آماده و سفارشی وجود دارد و طرح آماده مدل هایی هستند که در بازار وجود دارند  مدل  سفارشی عبارت است از اینکه مشتری انتخاب می کند که چه  تصویری بر روی لیوان حرارتی چاپ شود و معمولا از طرح های :
•    تصاویر دلخواهی
•    تصاویر تبلیغاتی
•     تصاویر مناسبتی
•    و... برای چاپ استفاده می شود.

چاپ لیوان حرارتی به چه اندازه ماندگاری دارد؟

چاپ لیوان حرارتی ماندگاری بسیار بالایی دارد و در هنگام شستشو  دچار رنگ پریدگی  نمی شود . به جهت این ماندگاری بالا اغلب از این کالا به جهت تزیین در منزل یا بعنوان کادو استفاده می کنند و لیوان حرارتی به سبب ماندگاری بالا و زیبایی و کارایی مطلوب بسیار مورد پسند قرار می گیرد. برای حفظ زیبایی لیوان جادویی یا  لیوان حرارتی سعی کنید هرگز برای شستشو از اجسام زبر مانند سیم ظرفشویی یا دیگر موارد مشابه آن استفاده نکنید چراکه می تواند به ساختار طرح چاپ شده آسیب بسیاری وارد نماید.

چاپ دیجیتال تیشرت

چاپ روی لیوان حرارتی


تیشرت یکی از گزینه های جوان پسند و در طرح های متنوعی تولید و عرضه می شود . تیشرت ها دارای جنس و مدل های مختلفی هستند و یکی از دلایل مهمی که باعث می شود که در سبد انتخاب مشتری قرار بگیرد طرح چاپ شده روی آن است .چاپ دیجیتال تیشرت با استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته ای انجام می گیرد و طرح درج شده روی آن به صورت آماده و سفارشی انجام می شود .  تیشرت علاوه بر اینکه در پوشش  بسیار تاثیر گذار است می تواند در تبلیغات نیز سهم  چشمگیری را به خود اختصاص دهد و تیشرت های تبلیغاتی که بازیکنان فوتبال بر تن می کنند تنها یک نمونه از این موایرد می باشد. چاپ دیجیتال تیشرت امروزه بر روی بسیار از مدل های تیشرت ازجمله :
•     تیشرت لانگ
•    تیشرت اسپان
•     تیشرت ملانژ
•     و... صورت می گیرد و اینکه به سبب کیفیت بسیار خوب در همه رده های سنی طرفداران بسیاری دارد.

چاپ لیوان عکسچاپ

چاپ روی لیوان حرارتی


چاپ لیوان به سبب سفارشی و دلخواه بودن یک گزینه هنری محسوب می شود و هر طرح یا تصویر مشتری پس از سفارش با کیفیت بسیار بالایی بر روی این مورد چاپ می شود .  منظور از چاپ لیوان عکسچاپ این است که شما می توانید جهت چاپ طرح دلخواه خود  به سایت عکس چاپی مراجعه نمایید و طرح دلخواه خود را با کیفیت بسیار بی نظیری  بر روی لیوان یا سایر کالاهای دیگر مانند بشقاب، تیشرت، ماگ، و... چاپ کنید.

هدف از چاپ عکس روی لیوان چیست؟

چاپ عکس روی لیوان با اهداف مختلفی انجام می شود دو مورد از مهمترین اهداف آن به جهت کادو و تبلیغات می باشد. معمولا این کالا به جهت اینکه بسیار  زیبا و جذاب است در بسیاری از موارد بعنوان کادوی مناسبتی مورد استفاده قرار می گیرد و نکته جالب اینکه به سبب طرح چاپ شده روی آن بسیار مورد پسند می باشد.کارایی دیگر  این کالا بعنوان تبلیغات است و امروزه اغلب کسب و کار ها با چاپ برند خود بر روی بدنه لیوان و استفاده از آن بعنوان هدیه تبلیغاتی کسب کار خود را بطور گسترده ای معرفی می کنند.