آفتاب

تعمیر یخچال و ساید سامسونگ در محل همراه با 1 سال گارانتیتعمیر یخچال سامسونگ و به طور کلی، هر یخچال فریزر دیگری، در مرکز ریک سرویس، در محل شما و همراه با 1 سال گارانتی انجام می‌شود. همچنین زمان حضور تکنسین در محل را نیز شما تعیین می‌کنید.

امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت یخچال فریزر ها در ایران، در هنگام خرابی یخچال فریزر ، اگر بخواهیم آن را با یک یخچال جدید جایگزین کنیم، باید هزینه های زیادی را پرداخت کنیم تا یک یخچال نو خریداری کنیم.
علاوه بر این، جابجایی یخچال برای تعمیرات نیز امری دشوار است و در هنگام جابجایی نیز ممکن است آسیب هایی به یخچال وارد شود.
تعمیر یخچال سامسونگ و به طور کلی، هر یخچال فریزر دیگری، در مرکز ریک سرویس، در محل شما و همراه با 1 سال گارانتی انجام می‌شود. همچنین زمان حضور تکنسین در محل را نیز شما تعیین می‌کنید.
 
تعمیر یخچال

تعویض موتور یخچال

موتور یا همان کمپرسور در همه یخچال فریزر ها به یک صورت کار می‌کند. کار کمپرسور در یخچال فریزر، فشرده سازی گاز مایع و تبدیل آن به حالت گاز می‌باشد. و در نهایت، این کاز خنک توسط لوله ها در یخچال و فریزر به جریان در می‌آید.
پس بنابراین خرابی کمپرسور یخچال باعث گرم شدن داخل یخچال شده و در نتیجه تمام مواد غذایی درون یخچال و فریزر به سرعت فاسد می‌شوند.
تعمیر یخچال 
از طرفی، موتور یخچال قطعه ی بسیار مهمی در یخچال فریزر ها می‌باشد و در بسیاری از موارد، تعمیر موتور یخچال تقریباً غیرممکن است و یا حتی ممکن است هزینه  ی آن بیشتر از تعویض آن گردد.
بنابراین تعویض موتور یخچال در بیشتر موارد انجام می‌شود. همچنین تمام موتور های یخچال که تنسین ریک سرویس برای شما نصب می‌کنند، کاملاً اصل و اورجینال می‌باشد.
نکته: از آنجا که پس از تعویض موتور یخچال، باید اقداماتی نظیر شستوشو، شارژ گاز و... انجام شود، بنابراین باید حتماً توسط تکنسین متخصص انجام شود.

قیمت موتور یخچال

سوالی که بسیاری از کااربران از ما می‌پرسند، قیمت موتور یخچال و هزینه تعویض آن توسط تکنسین می‌باشد.
با توجه به نوسانات نرخ ارز در بازار امروز، نمی‌توان قیمت دقیق را در این مقاله بیان کرد.
اما در لینک : قیمت موتور یخچال همیشه قیمت روز انواع موتور یخچال قرار دارد که می‌توانید آن را مطالعه نمایید.
همچنین در لینک بالا، هزینه تعویض موتور یخچال توسط تکنسین نیز ذکر شده است.
 تعمیر یخچال
ریک سرویس با بهره گیری از تکنسین متخصص و دوره دیده در این امر، کار تعویض موتور یخچال را به بهترین شکل انجام می‌دهند و یخچال شما پس از اتمام کار تکنسین ریک سرویس، مثل روز اول کار می‌کند و می‌توانید مواد غذایی را در آن قرار دهید.
همچنین برای جلوگیری از، از بین رفتن سرمای داخل یخچال، تکنسین ما این کار را در کمتر از 1 ساعت انجام می‌دهند.

تعمیر برد یخچال در محل

برد الکترونیکی یخچال که به عنوان مغز یخچال فریزر شناخته می‌شود در تمام مدل های یخچال و ساید بای ساید سامسونگ امروزی و به طور کلی همه برند ها، استفاده شده است.
همانطور که گفتیم این بخش از یخچال به نام مغز یخچال فریزر شناخته می‌شود چرا که تمام بخی های یخچال فریزر را کنترل می‌کند.
حتی روشن و خاموش شدن موتور یخچال نیز توسط همین برد اصلی انجام می‌شود.
 تعمیر یخچال
بنابراین اگر برد الکترونیکی یخچال سامسونگ خراب شود، اختلالات زیادی در کار یخچال به وجود می‌آید. از جمله اینکه ممکن است موتور یخچال اصلا کار نکند و یا به صورت مداوم کار کند. که در هر صورت ایراداتی به موتور یخچال نیز وارد می‌شود. در نتیجه باید خرابی برد یخچال را جدی بگیرید و آن را خیلی زود تعمیر کنید.
شما می‌توانید با مرکز ریک سرویس برای اعزام تکنسین جهت تعمیر برد یخچال تماس بگیرید تا تکنسین مربوطه آن را برای شما در محل شما تعمیر کند. همچنین می‌توانید خودتان برد اصلی را به آرامی جدا کرده و آن را برای تعمیرات به مرکز ریک سرویس که آدرس آن در اتهای مقاله وجود دارد، بیاورید و در کمتر از 1 ساعت، برد تعمیر شده را تحویل بگیرید.

چرا ریک سرویس؟

اگر تا اینجا با ما در این مقاله همراه بوده باشید، ما در این مقاله برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ها، مرکز ریک سرویس را معرفی کرده ایم. حال ممکن است از خود بپرسید چرا باید تعمیر یخچال را به ریک سرویس بسپاریم؟ پس موارد زیر را مطالعه کنید:
 تعمیر یخچال
o    تمام تعمیرات ریک سرویس دارای 1 سال گارانتی می‌باشد که شما می‌توانید با خیال راحت تعمیرات یخچال را به آنها بسپارید
o    ریک سرویس دارای بیش از 25 سال تجربه در تعمیر انولع یخچال فریزر بوده و می‌تواند یخچال فریزر شما را به بهترین شکل تعمیر کند
o    در ریک سرویس زمان حضور تکنسین را خودتان تعیین می‌کنید (در صورت تمایل شما، تکنسین تعمیرکار در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر می‌شود)
o    هزینه تعمیرات یخچال در ریک سرویس پایین است
o    پشتیبانی مرکز ریک سرویس همه روزه حتی روز های تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد
o    قبل از انجام تعمیرات یخچال، عیب یابی تخصصی انجام می‌شود که باعث کمتر شدن هزینه های شما می‌شود
o    تمام مراحل عیب یابی و تعمیرات در کمتر از 1 ساعت انجام می‌شود

مراحل انجام کار در ریک سرویس چگونه است؟

شاید بخواهید با مراحل انجام تعمیر یخچال در مرکز ریک سرویس بیشتر آشنا شوید. در این صورت می‌توانید مراحل زیر را مطالعه نمایید:
 تعمیر یخچال
1.    با یکی از شماره های زیر تماس می‌گیرید.
2.    مشاوران ریک سرویس، با طرح سوالاتی، مشکل یخچال شما را تقریباً متوجه می‌شوند.
3.    در صورتی که ایراد جزئی باشد، شما را برای رفع آن راهنمایی می‌کنند.
4.    اما اگر ایراد جزئی نباشد، زمان و آدرس مورد نیاز شما جهت مراجعه تکنسین را می‌پرسند.
5.    تکنسین تعمیرکار در زمان تعیین شده در محل شما حاضر می‌شوند.
6.    یخچال فریزر را عیب یابی می‌کنند.
7.    سپس تعمیرات یخچال را انجام می‌دهند و در صورت نیاز به تعویض قطعه، آن را با قطعه اصلی و 100% اورجینال تعویض می‌کنند.
بنابراین سفارش تعمیر یخچال در ریک سرویس در کمتر از 2 دقیقه انجام می‌شود.
اگر نیاز به تعمیر یخچال دارید، همین حالا تلفن خود را بردارید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید...

تماس با ریک سرویس

آدرس :
تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414
تلفن ها :
•    021-44765365
•    021-44362819
•    0912-5835465
وبسایت :
•    www.RikService.com