آفتاب

صفر تا صد کفپوش اپوکسیکفپوش اپوکسی کفپوشی بدون درز است. این کفپوش ماهیت پلیمری دارد که به صورت مایع روی سطح ایجاد می شود و یک سطح پلیمری مقاوم را روی کف های سنگی، فلزی و ... ایجاد میکند.

کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری


کفپوش اپوکسی کفپوشی بدون درز است. این کفپوش ماهیت پلیمری دارد که به صورت مایع روی سطح ایجاد می شود و یک سطح پلیمری مقاوم را روی کف های سنگی، فلزی و ... ایجاد میکند.
این کفپوش، یک کفپوش چند منظوره با کاربرد های فراوان از جمله در زمینه تجاری،   مسکونی و صنعتی است. معمولا مردم این نوع کفپوش ها را بیشتر در فضای پارکینگ ها یا فروشگاه ها دیده اند؛ اما از این کفپوش به دلیل خاصیت تزئینی که دارد، می توان در فضای خانه یا دیگر فضا های مربوط به خانه استفاده کرد.

ترکیبات ساختار کفپوش اپوکسی

•    هاردنر اپوکسی
•    رزین اپوکسی
•    مواد ایجاد کننده رنگ
•    پرکننده ها
•    دیگر مواد آلی و معدنی با توجه به کاربرد آن

کفپوش اپوکسی از رزین های اپوکسی تشکیل شده است. اپوکسی در واقع ماده ای است که ابتدا به حالت مایع است. بعد از اجرای کفپوش اپوکسی تحت واکنش های شیمیایی به ماده جامد تبدیل می شود.
مشخصات فنی این کفپوش را، با استفاده از ترکیبات شیمیایی مختلف می توان تغییر داد و اصلاح کرد.
شرکت کفپوش صنعت آریا (ksa-co) یکی از با سابقه ترین شرکت های و والین ارایه کنندگان کف پوش اپوکسی در ایران میباشد.
این شرکت با سابقه طولانی در اجرا در پروژه های بزرگ و صنعتی نامی اشنا دارد.
تمام محصولات کف پوش اپوکسی در ksa (کفپوش صنعت آریا) دارای ضمانت کیفیت و ضمانت اجرا وتضمین قیمت هستند.


جهت اطلاع بیشتر با شماره های زیر در تماس باشید.
مشاوره و فروش
021 - 22 38 28 79
0912-3384767

کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگ قابلیت خط کشی داشته و به راحتی تمیز می شوند. همچنین ضد لغزش و سایش هستند و از آنها در پارکینگ مراکز خرید و مجتمع های تجاری استفاده میکنند.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

از این کفپوش در مکان هایی که می خواهند الکتریسیته ساکن را حذف کنند استفاده می کنند؛ زیرا این کفپوش خاصیت رسانایی دارد و از مانع از تجمع بار روی سطح می شود. برای مثال در اتاق جراحی، که دستگاه های پزشکی به الکریسیته ساکن حساس هستند، از این کفپوش اپوکسی انتی استاتیک استفاده می شود.


 کفپوش انتی استاتیک کارخانه اسنوا - مجری ksa

مزایای کفپوش اپوکسی

مزایای این کفپوش به شما نشان می دهد که به عنوان یک محافظ برای کف ساختمان، انتخاب درست و منطقی داشته اید. مزایایی از جمله:

طول عمر بالا: از آنجایی که کفپوش اپوکسی در برابر فرسایش مقاومت بسیار بالایی دارد، ساختمان هایی که کف آنها با این کفپوش پوشیده است،در برابر فرسایش مقاوم تر هستند. این ساختمان ها عمر طولانی تری خواهند داشت.
صرفه جویی در زمان: اجرای کفپوش اپوکسی راحت است و زمان زیادی را برای اجرا در کف، از شما نمی گیرد. پس اگر قصد مقاوم سازی و یا ترمیم کف ساختمان خود را در کمترین زمان ممکن دارید، کفپوش اپوکسی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
استحکام و مقاومت: ترکیبات شیمیایی-پلیمری که کفپوش اپوکسی را تشکیل می دهند بسیار مستحکم و در برابر فرسایش مقاو اند.
زیبایی: یکی دیگر از مزیت های این کفپوش نداشتن محدودیت در طرح و رنگ است. شما می توانید از طرح متنوع و زیبای آن برای جلوه بصری ساختمان خود بهره ببرید.
راحتی در تمیز کردن: تمیز کردن کف ساختمان ها همواره امری قابل توجه بوده است. کفپوش اپوکسی فاقد هرگونه درز و شیار است؛ به همین دلیل تمیز کردن آن امری آسان خواهد بود.
ایمنی: از آنجایی که این کفپوش مقاومت بالایی در برابر حرارت و آتش و نیز لغزندگی ناشی از خیس بودن را دارد، می توانید با استفاده از آن امنیت ساختمان خود را افزایش دهید.
درخشان بودن سطح: سطح کفپوش اپوکسی درخشان و شفاف است. شما می توانید با استفاده از این موضوع زیبایی ساختمان خود را بیش از پیش افزایش دهید.
کاهش هزینه تعمیر و نگهداری: همانطور که گفته شد، این کفپوش از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. در نتیجه شما هزینه متری را صرف تعمیر و نگهداری کفپوش ساختمان می کنید.
اپوکسی، دوستداری برای محیط زیست: ساختار اپوکسی نوعی ماده دوستدار محیط زیست است؛ بنابراین برای جایگزینی کفپوش ساختمان تان انتخاب مناسبی است.

نحوه اجرای کفپوش اپوکسی

نحوه اجرای کفپوش اپوکسی عموما یکسان می باشد. مقدار مصرف رنگ اپوکسی به ضخامت کفپوش اپوکسی اجرا شده بستگی دارد.
برای اجرای کفپوش اپوکسی مراحل زیر را باید طی کرد:
آماده سازی سطح بتن جهت اجرای کفپوش اپوکسی
•    تمیزکاری و چربی زدایی سطح بتن، سنگ یا موزاییک
•    در صورتی که سطح زیرین بتن باشد باید شیرابه آن زدوده شود
•    باز کردن ترک ها و درز های احتمالی و پرکردن آن با گروت اپوکسی
•    زبر نمودن سطح جهت افزایش چسبندگی