آفتاب

بهترین سالن زیبایی در پردیس تهران - سالن زیبایی بورگ BORGخدمات زیبایی برای خانم‌ها مهم‌تر می‌باشد و همچنین تعداد خدماتی که در سالن­‌ها برای خانم‌ها ارائه می‌شود بسیار بیشتر از آقایان است مخصوصا در ایران با توجه به بافت فرهنگی‌ای که وجود دارد هر چند که ارائه خدمات آرایشی و بهداشتی برای آقایان نیز پیشرفت خوبی داشته و نسبت به گذشته بهبود پیدا کرده است.

امروزه خانم‌ها و چه بسا آقایان بسیار بیشتر از گذشته تمایل دارند که به شکل آراسته و زیبایی در جامعه حضور پیدا کنند. ضمن اینکه ترجیح می‌دهند کارهای آرایشی و زیبایی خود را به متخصصان یک سالن زیبایی و آرایشی مطمئن بسپارند. خدمات زیبایی برای خانم‌ها مهم‌تر می‌باشد و همچنین تعداد خدماتی که در سالن­‌ها برای خانم‌ها ارائه می‌شود بسیار بیشتر از آقایان است مخصوصا در ایران با توجه به بافت فرهنگی‌ای که وجود دارد هر چند که ارائه خدمات آرایشی و بهداشتی برای آقایان نیز پیشرفت خوبی داشته و نسبت به گذشته بهبود پیدا کرده است.

امروز می‌خواهیم بیشتر در مورد خدمات یک آرایشگاه زنانه صحبت کنیم و در مورد اهمیت آن‌ها صحبت نماییم و بگوییم که استفاده از خدمات آرایشگاه‌ها چه مزیت‌هایی دارد.

خدمات یک سالن زیبایی

در قدیم الایام آرایشگاه یک جای کوچک در گوشه‌ای از یک خانه بود که خدمات بسیار محدودی را ارائه می‌داد که شامل اصلاح صورت و کوتاهی مو و یا نهایت رنگ کردن مو می‌شد. اما وقتی می‌گوییم آرایشگاه زنانه منظور مکانی است که انواع خدمات تخصصی در آن ارائه می‌شود از اصلاح صورت و انواع اپیلاسیون گرفته تا زدن رژ لب ثابت و کراتینه کردن مو و غیره. کارهایی که نیاز به آموزش و کسب مهارت دارند. همه‌ی خدماتی که ارائه می‌شوند دارای روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی هستند که آرایشگر باید با توجه به نوع پوست و موی مشتری از بین آن‌ها دست به انتخاب بزند تا کمترین آسیب به موهای فرد وارد شود. به همین خاطر است که ممکن است که شما به چندین آرایشگاه حتی آرایشگاه‌های معتبر مراجعه کنید اما از کار آن‌ها رضایت نداشته باشید دلیل آن هم این است که در آن آرایشگاه به تناسب روش و نوع مو و پوست توجه نمی‌شود و صرفا راهی که بلدند یا راهی که بیشترین هزینه را دارد اجرا می‌کنند. بیایید این موضوع را با یک مثال توضیح دهیم.

کراتینه کردن مو مثالی برای توضیح عدم رضایت مشتریان از بعضی سالن‌ها

کراتینه کردن مو یکی از راه‌های صاف و نرم کردن مو محسوب می‌شود که جدیدا خیلی باب شده‌ است. و افراد زیادی به سراغ آن می‌آیند. کراتینه کردن بیشتر به درد کسانی می‌خورد که در اثر رنگ کردن دائم مو موهایشان آسیب دیده و ظاهر بسیار بدی پیدا کرده است. کراتین در واقع پروتئین طبیعی مو هست و می‌تواند با ورود به ساختار مو باعث ترمیم موها بشود. اما به طور کلی این روش یک روش شیمیایی است به همین خاطر برای موهای طبیعی ممکن است کمی عوارض جانبی به همراه داشته باشد.

روش‌های ملایم و غیر دائمی و روش‌های شیمیایی دائمی و نیمه دائمی دو روشی هستند که معمولا در کراتینه کردن مورد استفاده قرار می‌گیرند. ضمن این که موادی که در کراتینه کردن مورد استفاده قرار می­گیرند هم متفاوت هستند. در واقع بهترین مواد موادی است که فرمالین نداشته باشد. فرمالین علی رغم این که خاصیت صاف کنندگی زیادی دارد برای سلامت موها مضراتی را به دنبال دارند. بنابراین یک آرایشگر خوب بعد از مراجعه‌ی شما برای کراتینه کردن خوب پوست و موی شما را بررسی می‌کند. فرایند کار و نوع موادی را که می‌خواهد استفاده کند صادقانه توضیح می‌دهد و بعد کار خود را شروع می‌کند و در نهایت هم مراعاتی که آن روش استفاده شده نیاز دارد را به شما توضیح خواهد داد. بنابراین به کار بردن یک روش هر چند که بهترین روش هم باشد برای همه موثر نیست. البته روش‌های جدیدتری هم برای صاف کردن مو وجود دارد مانند صافی ژاپنی. تسلط آرایشگر بر روش‌های مختلف می‌تواند خلاقیت او را تا حد زیادی افزایش دهد.

از کجا بفهمیم یک سالن زیبایی از روش‌های متفاوتی استفاده می‌کند؟

اول از همه پرسیدن از مشتری‌ها می‌تواند به شما کمک شایانی کند. اگر غالب مشتری‌ها رضایت داشته باشند به این معناست که آرایشگران آن سالن به نکات فردی هر شخص توجه داشته‌اند و توانسته­اند اکثر افراد را راضی نگه دارند. بعد از پرس و جو از مشتری‌های سابق آرایشگاه کاری  که شما باید انجام دهید در نظر گرفتن رفتار پرسنل آن جا بعد از اولین مراجعه شما می‌باشد. اگر کسی آمد مو و پوست شما را بررسی کرد. به شما راه­های مختلفی را پیشنهاد داد و مزیت‌ها و معایب هر روش را برای شما بیان نمود به این معناست که آرایشگر به روش‌های مختلف مسلط است.

آرایشگاهی وجود دارد که این ویژگی‌ها را داشته باشد؟

اگر به لیست خدمات سایت بورگ سالن زیبایی در پردیس مراجعه کنید متوجه خواهید شد که سالن زیبایی بورگ بیش از ۱۰۰ نوع خدمات را ارائه می‌دهد ضمن اینکه برای ارائه‌ی هر خدماتی چندین روش وجود دارد که بنابر سلیقه و آناتومی بدن شما از مناسب‌­ترین روش‌ استفاده خواهد شد. سالن زیبایی بورگ با به کارگیری یک کادر مجرب برای انواع تخصص‌ها این امکان را به شما می‌دهد تا با خاطری آسوده به ما اعتماد کنید و در نهایت از نتیجه‌ای که برای شما به ارمغان می‌آوریم لذت ببرید.

سالن زیبایی بورگ چه ویژگی‌های دیگری دارد؟

این آرایشگاه زنانه تمام خدمات خود را با قیمتی مناسب و کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما عرضه می‌کند. در نتیجه به هیچ عنوان در حین انجام کارهای خود معطل نمی‌شوید و کارها گام به گام جلو خواهد رفت. شما به محض ورود به این سالن موجی از آرامش را احساس خواهید کرد چرا که تمام پرسنل در کمال آرامش در حال کار می‌باشند و محیط یک محیط کاملا کاری و صمیمانه است.

آیا روزهای جمعه هم می‌شود از خدمات سالن استفاده کرد؟

بله هم‌چین امکانی وجود دارد. از آن جایی که  سالن زیبایی بورگ پردیس به فکر رفاه حال بیشتر مشتریان خود می‌باشد این امکان را به وجود آورده که خانم‌های شاغل و یا کسانی که در طول هفته وقت نمی‌کنند به سالن مراجعه کنند نیز بتوانند از خدمات سالن استفاده کنند. ضمن این که بعضی از کارها مدت زمان بسیار زیادی می‌برند و ممکن است که بهتر باشد که کار را در روز تعطیل و با رزرو قبلی انجام دهید. برای رزرو وقت نیاز به مراجعه حضوری نیست و شما می‌توانید با شماره تلفن‌هایی که در پایین سایت درج شده نسبت به رزرو وقت اقدام نمایید.

 

 

بهترین سالن زیبایی در پردیس تهران بورگ

سالن زیبایی در پردیس تهران = بورگ در سال 98 با مدیریت خانم هنگامه رویین تن در منطقه پردیس تهران، افتتاح شد. در حال حاضر سالن جدید VIP   در شهر جدید پردیس (شرق تهران) با ۳۰ نفر پرسنل و در محیطی خوشآیند،‌ میزبان شما مشتریان عزیز می‌باشد. کلیه خدمات مورد نیاز بانوان نظیر رنگ و مش، اکستنشن، کوتاهی، مو مانیکور و پدیکور، طراحی و ترمیم ناخن و کاشت ناخن، میکاپ، شینینون، براشینگ، اپیلاسیون، با بهترین کیفیت و جدیدترین متد مهیا است.

سایت ما: https://boourg.website2.me/

           https://borg.salon

تماس تلفنی 02128425775

سالن زیبایی در پردیس
سالن زیبایی در پردیس

 

ما معتقدیم که زیبایی نوعی هماهنگی و تناسب بین اجزای صورت با کل آن است؛ کلیه پرسنل و میکاپ آرتیست‌های با تجربه ما در سالن زیبایی بورگ، ضمن توجه بر سلیقه مشتری، بیشترین تمرکز را بر روی افزایش تعادل و تناسب اجزاء صورت می‌گذارند. ما ضمن پرهیز از کلیشه‌ها و با در نظر گرفتن سن و موقعیت اجتماعی شما، عیوب صورت‌تان را می‌پوشانیم و زیبایی‌های آن را برجسته‌ می‌کنیم.

در سالن زیبایی و آرایشگاه بورگ،

بهترین و باکیفیت ترین خدمات آرایش عروس و گریم عروس، در محیطی با‌شکوه و آرام ارائه می‌شود؛ بهترین روز زندگی هر زن، روز عروسی او است؛ مسلماً وی مستحق بهترین ظاهر و احساس در این روز خاص است؛ سالن زیبایی بورگ دارای سابقه طولانی در زمینه آرایش عروس و خلق چهره زیبا می‌باشد. اگر شما بدنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک می‌کنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. به ما فرصت دهید تا روز خاص زندگیتان را رقم بزنیم.

خدمات آرایشگاه زنانه - سالن زیبایی در پردیس

آرایش عروس سالن زیبایی در پردیس

عروس روی کارتها؟ ما شرط می بندیم که شما یک رویا را در ذهن داشته باشید ، و شما هر کاری که لازم باشد برای تنظیم لباس در عروسی خود انجام خواهید داد. برنامه ریزی دقیق ، چندین دور خرید و مهار نگاه شما بسیار وقت گیر است ، ممکن است نیاز به مشاوره یک متخصص داشته باشد و این می تواند شما را تحت فشار قرار دهد. این جایی است که ما وارد می شویم. در سالن بورگ، ما مطمئن می شویم که عروس های ما بهترین روز زندگی خود را در روز بزرگ زندگیشان داشته باشند.

پس خانم ها استرس را رها کنید! زیرا ما در سالن زیبایی بورگ سحر و جادو می کنیم، بدون اینکه لحظه ای استراحت کنیم  شما را شبیه عروس رویایتان میکنیم که همیشه در آن روز آرزو داشته اید! بنابراین اگر به دنبال یک راه حل  برای کاهش استرس عروسی هستید، دیگر جستجو نکنید. در سالن زیبایی در پردیس بورگ، آنچه را که می توانید انتظار داشته باشید وجود دارد.آرایش عروس تخصص ماست.

آرایشگاه در پردیس

ما راز و رمز زیبایی شما را می‌دانیم و متعهد می‌شویم با استفاده از محصولات با کیفیت و آخرین متدهای آرایشی، به شما احساس و ظاهری زیبا اهدا نمائیم. ما می‌خواهیم در کنار ما احساس آرامش داشته باشید و جوانی را از سر بگیرید.

در سالن زیبایی در پردیس (بورگ) از مواد آرایشی با بهره گیری از آخرین متدها و راه حل های تحقیقات علمی در سطح دنیا استفاده می شود.

چند نکته درباره اپیلاسیون در سالن زیبایی در پردیس

1. اپیلاسیون باعث صافی پایدار می شود

با اپیلاسیون ، پوستی صاف دریافت می کنید که تا 4 هفته ادامه دارد. دلیل این است که از بین بردن مو از ریشه به این معنی است که موها زمان بیشتری رشد می کنند تا از بین بردن با روش هایی مانند سطح مانند اصلاح و کرم موهای خود را از بین ببرد. به علاوه ، هنگامی که دوباره رشد می کند ، نرم و نرم تر از گذشته است. در سالن زیبایی و آرایشگاه عروش بورگ پذیرای شما عزیزان برای اپیلاسیون بانوان عزیز هستیم

2. اپیلاسیون موثرتر از وکس روی موهای کوتاه است

در حالی که هم اپیلاسیون و هم وکس ، موها را از ریشه خارج می کنند ، اپیلاسیون می تواند موها را به طور صاف بر روی پوست فشار دهد و بلند کردن و برداشتن آنها سخت تر می شود. فن آوری موزاییکی موی در اپیلاسیون مو را به اندازه یک دانه روی شن (0.5 میلی متر) صید می کند. نه بیشتر بین روزها ، نه دردسر بیشتر.

3. اپیلاسیون ملایم است - سالن زیبایی در پردیس

با هر جلسه اپیلاسیون ، ناراحتی هایی که ممکن است اولین بار در آن احساس کرده باشید به طرز چشمگیری کاهش می یابد. به همین دلیل است که اپیلاتورهای سالن زیبایی و آرایشگاه در پردیس  یک تجربه تقریبا بدون درد را با استفاده منظم به شما می دهد.

4- قبل از اپیلاسیون حمام نکنید

بسیاری فکر می‌کنند که قبل از انجام اپیلاسیون، بهتر است حمام کنند. این کار یکی از رایج‌ترین اشتباهات قبل از انجام اپیلاسیون است. پوست شما در حالت عادی لایه‌ای از چربی‌های طبیعی دارد که باعث انعطاف پذیری پوست شما می‌شود. حمام کردن باعث می‌شود این چربی‌ها از بین بروkد و پوست شما حساس شود.

5- قبل از اپیلاسیون قهوه ننوشید

برخی باور دارند که نوشیدن قهوه قبل از اپیلاسیون، به خاطر وجود کافئین در این نوشیدنی درد آن را کم‌تر می‌کند. اما باید به شما بگوییم که نوشیدن قهوه حس لامسه شما قوی‌تر می‌کند و حس درد را بیشتر می‌کند.

مانیکور و پدیکور در سالن زیبایی در پردیس

هنگام صحبت کردن در مورد مانیکور و پدیکور ، بارزترین تفاوت، مکان بدن است که در آن هر دو اتفاق می افتد- همه می دانند مانیکور برای دست شماست و پدیکور برای پاهای شماست. گذشته از آن ، مشترکات زیادی بین مانیکور و پدیکور وجود دارد. هر دوی آنها شامل مؤلفه ای هستند که در آن ناخن ها هر دو شکسته شده و به شکل جذاب بریده می شوند و هر دو ماساژ را شامل می شوند. علاوه بر این ، هر دو به منظور ایجاد آرامش ، ایجاد بهتر ناخن ، دست و پا را انجام می دهند و هر دو می توانند در خانه و همچنین در آبگرم انجام شوند.

کلام آخر

خدمات زیبایی و بهداشتی مانند یک تیغ دو لبه می‌ماند. همان قدری که می‌تواند باعث زیبایی شما بشود با کوچک‌ترین اشتباه می‌تواند پوست و موی شما را دفرمه کند. بنابراین در انتخاب‌های خود دقت به خرج دهید و با حوصله با این موضوعات برخورد نمایید.