آفتاب

درب ضد سرقت بهتره یا آکاردئونیاگر به دنبال پاسخ این سؤال هستید باید بگوییم درب ضد سرقت از آکاردئونی بنا به دلایلی که در ادامه می‌گوییم بهتر است.


درب ضد سرقت:

درب ضد سرقت معمولاً از جنس آلومینیوم، فولاد و چوب تولید می‌شود و با استفاده از قفل‌ها و لولاهای قوی، امنیت بالایی را برای ساختمانتان می‌آورد.

برای افزایش درب‌های ضد سرقت باید به کیفیت قفل درب توجه بسیار نمود.

موارد دیگری نیز برای افزایش امنیت درب ضد سرقت وجود دارند به طور مثال قفل‌های مولتی سیستم چندزبانه، ورق‌های دوبل فلزی در داخل درب برای ضخامت بیشتر و شب‌بند.

با خرید اینترنتی درب ضد سرقت از سایت دُرسی، می‌توانید امنیت ساختمانتان را به‌آسانی فراهم کنید.

 

درب ضد آکاردئونی:

درب‌های آکاردئونی که امروزه در بازار وجود دارند مانند هر درب دیگری محکم و مطمئن هستند. درب‌های آکاردئونی معمولاً از فلز ساخته می‌شوند و در صورت عدم استفاده می‌توانند تا شوند. استفاده از این درب‌ها برای صرفه‌جویی در فضا بسیار عالی هستند.

درب آکاردئونی مانند نرده‌ای بر روی در ساختمان شما نصب می‌شود و در صورت عدم استفاده از این درب‌ها مانند صفحه آکاردئون جمع می‌شوند.

معمولاً بر روی درب‌های آکاردئونی 2 تا 3 قفل تعبیه شده است که امنیت این نوع درب‌ها را بالاتر می‌برد.

نظافت این درب‌ها باتوجه‌به متریال به کار برده فلز، از درب ضد سرقت راحت‌تر است اما توجه به نکاتی برای جلوگیری از زنگ‌زدگی در این درب، یکی از نکات مهم است.

 

درب ضد سرقت بهتر است یا درب آکاردئونی:

همان‌طور که در ابتدای نوشتار اشاره کردیم درب ضد سرقت بهتر است. اگر بخواهیم دلایل بهتر بودن و دلیل خرید درب ضد سرقت را بگوییم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • درب ضد سرقت تنوع مدل و رنگ زیادی نسبت به درب آکاردئونی دارد.(در سایت دُرسی قسمت درب های ضدسرقت میتوانید انواع درب ها را مشاهده کنید)
  • درب ضد سرقت ورودی ساختمان را شکیل‌تر و زیباتر می‌کند.
  • درب ضد سرقت در مقابل بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله به دلیل استراکچر داخلی مقاوم‌تر است.
  • درب ضد سرقت به علت طراحی‌های خاصش برای خانه‌های مدرن مناسب‌تر است.

و نکته آخر که شاید ما را برای خرید درب ضد سرقت مصمم‌تر کند، امنیت بالاتر این درب‌ها در مقایسه با درب آکاردئونی است.

زمانی که شما از درب ضد سرقت برای منزلتان استفاده می‌کنید مخصوصاً اگر ساکن مجتمع آپارتمانی با همسایگان زیادی باشید، منزلتان امن‌تر خواهد بود.

 

با استفاده از درب ضد سرقت شاید کسی نتواند حدس بزند که شما در خانه هستید یا نه؟

اما استفاده از درب آکاردئونی به دیگران عدم حضور شما در منزل را نشان می‌دهد و این می‌تواند زنگ خطری برای شما در مقابل سارقین باشد.

با خرید درب ضد سرقت از سایت  درسی امنیت و زیبایی را برای منزلتان به ارمغان بیاورید.

https://doorc.ir/security-door