آفتاب

مزیت دوربین های وایرلس به دوربین های نسل قدیمدر دوربین های بیسیم سیم کشی هایی که در دوربین های نسل قدیم بوده که از دستگاه ضبط کننده تا دوربین ها باید سیم کشی انجام می شد دیگر لازم نیست وتنها با اتصال دوربین به برق امکان راه اندازی دوربین میسر می شود.

انتقال تصویر دوربین های وایرلس به راحتی فقط با نصب اپلیکیشن مرتبط با آن دوربین بر روی گوشی همراه خود انجام می شود که میتوانید به دو صورت با دوربین اتصال برقرار کنید:
1.با نزدیک بودن به دوربین می توانید به وای فای داخلی دوربین کانکت شوید و دوربین را کنترل کنید.
2. با اتصال دوربین به مودم محل نصب می توانید انتقال تصویر بر روی گوشی را در هر جای دنیا داشته باشید و دوربین را کنترل کنید.

دوربین های وایرلس


اکثر دوربین‌های وایرلس قابلیت صدای دو طرف داشته و شما می توانید با مکانی که دوربین در آنجا نصب شده است مکالمه دو طرفه داشته باشید.
دوربین آنلاین امکان شنیدن مکالمه هایی که دوربین در آنجا نصب است را به شما می دهد.
دیگر قابلیت های سیستم های امنیتی وایرلس این است که تنها با یک رم میکرو می توانید تصویر و فیلم ها را در داخل آن ضبط کنید و آن را توسط موبایل خود باز کنید.


دوربین های وایرلس


در دوربین‌های وای فای لامپی تنها شما با یک فاز و نول می توانید دوربین را روشن کنید دید 360 درجه داشته باشید وکسی هم متوجه نشود. گروه دوربین آنلاین در این ضمینه تخصص دارد پس قیمت های سایت دوربین آنلاین رو از دست ندین!