آفتاب

پارتیشن دوجدارهامروزه در طراحی و دیزایین‌های داخلی برای محیط‌های کاری مثل شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و.... که گاهی فضای محدودی دارند برای استفاده ی بهینه از محیط و جداسازیه بخش‌ها ازهم، از پارتیشن‌ها با ساختار‌های متنوع استفاده میشود.

مقدمه

امروزه در طراحی و دیزایین‌های داخلی برای محیط‌های کاری مثل شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و.... که گاهی فضای محدودی دارند برای استفاده ی بهینه از محیط و جداسازیه بخش‌ها ازهم، از پارتیشن‌ها با ساختار‌های متنوع استفاده میشود. مثل پارتیشن‌های شیشه ای یا ام دی اف دوجداره. همچنین با توجه به افزایش ساختمان سازی در مجاورت خیابان‌های شلوغ و اتوبان‌ها استفاده از پنجره‌های دوجداره باعث افزایش آسایش افراد میشود زیرا، پنجره دوجداره باعث کاهش قابل توجه صدا شده وآلودگی صوتی کمتری به محیط کار یا منازل وارد میشود. در مطالب زیر توضیحات بیشتری در رابطه با این دو محصول داده شده است.

پارتیشن دوجداره چیست؟


پارتیشن دوجداره نوعی از پارتیشن محسوب می شود که ترکیبی از دو جدار چوب و شیشه برای جدا سازی یک فضای واحد فاقد دیوار است. این نوع خود یک عایق حرارتی جهت جلوگیری از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی در فصل های سرد و گرم سال می باشد. همچنین با اضافه کردن فوم های آکوستیک به این نوع پارتیشن می توان به آن خاصیت آکوستیک داد که مانع انتقال سرو و صدا از دو جهت پارتیشن می شود. این نوع پارتیشن را می توان با افزودن و تلفیق دو جدار شیشه و چوب (تمام چوب و تمام شیشه)و با روکشی از ملامین تولید کرد.در این مدل پارتیشن بسته به سلیقه مشتری می توان از شیشه های راه راه ،مات سندبلاست و یا شیشه ساده استفاده کرد.


پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره ام دی اف

در اصطلاح عمومی پارتیشن ام.دی.اف به پارتیشنی گفته می شود که دیواره پر کننده آن و فریم و سازه ای که دور پارتیشن قرار دارد از جنس ام.دی.اف باشد.این نوع از پارتیشن بسته به شیوه تولید و سر هم بندی کردن آن به دو گروه خوش مونتاژ و بد مونتاژ تقسیم می شود. شیوه سر هم بندی کردن پارتیشن اداری بسیار با اهمیت است به همین جهت باید در انتخاب نوع پارتیشن ام.دی.اف دقت زیادی به خرج داد.خیلی از خریداران زمان خرید پارتیشن ام.دی.اف نمی توانند تشخیص دهند،مدلی که خریداری می کنند قابلیت باز سر هم بندی شدن دارد یا خیر. این یکی از ویژگی های مهم و شاید مهمترین ویژگی یک پارتیشن ام.دی.اف است. از خصوصیات با اهمیت دیگر پارتیشن ام.دی.اف باید به موارد زیر اشاره کرد:
•  وزن، ضخامت،انعطاف پذیری و دامنه وسیع دانسیته و…
•  چوب مرغوب و بی عیب
•  قابلیت تغییر شکل سریع و داشتن لبه های صاف
•  ظاهر زیبا،شکیل و قیافه کلی نزدیک به چوب

پارتیشن دوجداره شیشه ای

پارتیشن شیشه ای دوجداره که به آن «دیوار پارتیشن شیشه ای» هم گفته می شود، سری های پنلی بدون باری می باشند که از آن به عنوان تقسیم کننده فضای اتاق های بزرگ و بدون دیوار استفاده می شود. این نوع از پارتیشن، جهت شبکه بندی یک اتاق و تبدیل آن به چند فضای مجزا در محیط های کاری بسیار کاربرد دارد. این پارتیشن ها با بهره گیری از قاب های آلمینیومی و یا دیگر شیوه های نصب و مونتاژ سر جای خود فیکس می شوند.استفاده از شبکه های شیشه ای به طراحان اجازه می دهد تا بیشترین فضا را بدون ایجاد مانع برای نور داشته باشند. دیوارهای پارتیشن شیشه ای در ایجاد فضای کاری راحت و کاملا کاربردی بسیار مناسب هستند و باعث می شوند مسیر نور به تمامی فضاها جاری شود. پارتیشن های شیشه ای دو جداره امروزه در تمامی فضاهای کاری و اداری و برای مقاصد متنوع مورد استفاده قرا گرفته و در بهینه سازی فضای کار نقش بسیار تعیین کننده ای دارند. از مزایای دیگر پارتیشن های شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•  صرفه جویی در انرژی ، نور و…
•  مقرون به صرفه بودن به نسبت استفاده از مصالح ساختمانی جهت کشیدن دیوار های آجری.
•  قابل تنظیم بودن آن در بهینه سازی فضا و در هر مکانی با مشخصات خاص آن مکان.
•  پارتیشن های شیشه ای درمقایسه با دیوار های آجری متحرک و قابل تنظیم هستند.
•  امکان انتقال نور از فضاهای مختلف و به یک نسبت بهره بردن از انرژی خورشیدی و نور مصنوعی شب
•  به دلیل بهره بردن از متریال شیشه ، احساس باز بودن فضا را القاء می کند
•  شیک، در طراح ها و نقش های بسیار متنوع( مات، راه راه، کدر، و شفاف)


پارتیشن دوجداره

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

پارتیشن دوجداره

برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره کافیست با توجه به درخواست خود، در هر قسمت گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. البته در نظر بگیرید همچنین برای دریافت پیش فاکتور قیمت پنجره دوجداره می توانید از راه های ارتباطی مانند تماس تلفنی، واتس آپ و یا تلگرام استفاده کنید. در اسرع وقت کارشناسان فروش پیش فاکتور پنجره دوجداره را برای شما ارسال خواهند کرد. با کلیک بر روی هر گزینه تماس با نرم افزار مربوطه برقرار می شود.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc

 حال نحوه محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره را توضیح می دهیم. در ابتدا برای شروع محاسبه قیمت، از تب ها و گزینه ها زیر، پنجره دوجداره یک لنگه، پنجره دولنگه، پنجره سه لنگه و درب دوجداره یکی را انتخاب کنید. با تغییر انتخاب هر یکی از گزینه ها اشکال پنجره های قرار گرفته تغییر می کند. در ادامه مراحل را با توجه به شرح زیر پیش می بریم.

• مرحله 1- شکل پنجره، تعداد بازشو و نوع حالت بازشو از موارد مهمی است که بر روی محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc تاثیرگذار است. با اضافه شدن هر عدد بازشو با توجه به ابعاد، پروفیل لنگه و یک دست یراق آلات اضافه می شود. در این قسمت برای محاسبه فاکتور قیمت پنجره upvc دوجداره نوع و شکل بازشو پنجره مورد نظر خود را انتخاب کنید.
• مرحله 2- در این مرحله نوع پروژه را مشخص می کنیم. منظور از نوع پروژه تعویض پنجره قدیمی یا پروژه نوسازی می باشد. برای محاسبه هزینه تعویض پنجره قدیمی (برش پنجره قدیمی و نصب پنجره جدید و عدم وجود چارچوب مسطح ) می توانید گزینه تعویض پنجره قدیمی را انتخاب کنید. در صورتی که پروژه شما بصورت نوسازی بوده و یا پنجره قدیمی را کاملا از دیوار خارج کرده اید گزینه سمت راست یا پنجره نوسازی را انتخاب کنید.
تفاوت هزینه تعویض پنجره قدیمی با با پروژه نوسازی در نوع پروفیل و درصد نصب می باشد که در محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره از اهمیت زیادی برخوردار است.
• مرحله 3-در این مرحله برای محاسبه قیمت پنجره upvc دوجداره باید نوع شیشه موردنظر خود را انتخاب فرمایید. در این قسمت برای حذف پیچیدگی محاسبه قیمت، تنها شیشه های دوجداره، سه جداره و رفلکس دوجداره را در نظر می گیریم.
• مرحله 4-در آخرین مرحله عرض و ارتفاع درب یا پنجره موردنظر خود را وارد کنید. لازم بذکر است ابعاد باید به متر وارد شود. مثلا اگر ابعاد پنجره شما 150 سانتی متر است باید عدد 1.5 را در کادر مربوطه وارد کنید.
°در نهایت قیمت یک عدد پنجره موردنظر شما در کادر انتهایی نمایش داده می شود.