آفتاب

معافیت مالیاتی شامل چه شرکت ‌هایی است؟مالیات یک نوع هزینه اجتماعی است که بر عهده ی شرکت های نجاری و غیر تجاری است.

امکانات دسترسی به درامد بدون کمک دولت امکان پذیر نیست، در نتیجه پرداخت مالیات یک وظیفه ی اجتماعی است و اما برخی شرکت ها نیازی به پرداخت مالیات نیستند که به آن ها اشاره میکنیم:
•    شرکت‌های تعاونی مصرف مخصوص کارکنان موسسات دولتی
•    شرکت‌های تعاونی مسکن مخصوص کارکنان موسسات دولتی
•    شرکت‌های تعاونی مصرف مخصوص کارکنان موسسات غیر دولتی
•    شرکت‌های تعاونی حوزه صیادان
•    شرکت‌های تعاونی مخصوص دانشجویان
•    شرکت‌های تعاونی مربوط به دانش‌آموزان
•    شرکت‌های تعاونی تولیدی روستایی متشکل از افراد خود روستا


معافیت مالیاتی

خرید شرکت آماده

خرید شرکت آماده یکی از راحت ترین و آسان ترین روش ثبت شرکت است. ثبت شرکت دارای مراحل قانونی بسیار متعددی بوده و باید زمان و حوصله کافی را برای این کار داشته باشید. خرید شرکت آماده مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه، عدم نیاز به کد اقتصادی، عدم نیاز به سوء پیشینه، عدم نیاز به اخذ مجوز و … اشاره کرد. تمامی این موارد به شما می گوید که خرید فرایندی بسیار طولانی دارد و در انتها نیز ممکن است که شما موفق به این کار نشوید. بنابراین شما با خرید به صورت آماده می توانید دغدغه های خود را کاهش دهید. البته شرکت خریداری شده باید فاقد هر گونه مشکل اداری بوده و در آینده هیچ مشکلی را برای شما به دنبال نداشته باشد. تکسفیر ارائه کننده برترین و بی نقص ترین شرکت های آماده بوده و شما می توانید با توجه به ملاک های خود اقدام به خرید از تکسفیر کنید. همچنین می توانید مراحل ثبت شرکت و خرید آن را به وکلای حقوقی این مرکز بسپارید.

خرید شرکت رتبه دار

رتبه بندی شرکت یکی از ملاک هایی است که نشان دهنده اعتبار شرکت می باشد. به همین دلیل خرید رتبه دار می تواند تاثیر بسیاری بر روی میزان گسترش کسب و کار شما بگذارد. رتبه بندی شرکت ها دارای استانداردهایی بوده و زیر نظر مسئولان مربوطه ارائه می گردد. شرکت هایی که به تازگی کار خود را شروع کرده اند و یا قصد گسترش کار خود را دارند با خرید رتبه می توانند به شرکت ایده آل خود دست یابند. خرید شرکت رتبه دار فرایندی است که باید قانونی طی شود و نه تنها شرکت، بلکه رتبه نیز باید به خریدار واگذار شود. خرید رتبه دار می تواند نیاز شما به داشتن یک کسب و کار موفق را برآورده کند. شرکت ها دارای رتبه بندی مختلفی بوده و که این رتبه ها از شماره ۱ تا ۵ نامگذاری می شود. بنابراین قیمت خرید رتبه دار بر اساس درجه بندی آن قابل تعیین است.

کدام نوع از شرکت ها بیشتر به ثبت میرسند؟

شرکت های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود امروزه از لحاظ محبوبیت و مرسومیت و تداول در ثبت از میان بقیه ی شرکت های تجاری، جایگاه بهتر و بالاتری دارند و اگر بخواهیم دقیق تر نگاه کنیم باید بگوییم که بین این دو نوع شرکت نیز شرکت سهامی خاص محبوبیت و اعتبار بیشتری را توانسته کسب کند شایات ذکر است که مراحل ثبتش نیز به نسبت شرکت با مسئولیت محدود کمی پیچیده تر خواهد بود.با همه ی این موارد باید گفت که این هیئت مدیره ی شرکت هستند که نوع شرکتشان را برمیگزینند در ادامه ی مطلب با راه های ثبت شرکت بیشتر آشنا خواهید شد.


معافیت مالیاتی

سامانه ثبت شرکت

سرویس Companies House برای ثبت حساب های سالانه شرکت کاربرد دارد و مشارکت های با مسئولیت محدود نمی توانند از این سرویس استفاده کنند. اگر یک شرکت محدود خصوصی دارید که نیازی به حسابرس ندارد، می توانید حساب های شرکت خود را از طریق همان سرویس اظهارنامه مالیاتی شرکت خود ثبت کنید..
شما باید حساب های خود را قبل از ثبت آن ها توسط مدیران شرکت خود تأیید کنید. برای استفاده از این سرویس به رمز شرکت و رمز احراز هویت احتیاج دارید، گر آن ها را ندارید می توانید برای آن ها ثبت نام کنید.
دریابید که آیا می توانید از نرم افزار حسابداری خود برای ثبت انواع دیگر حساب ها در Companies House  استفاده کنید. در صورت ثبت به صورت آنلاین می توانید برای کمک گرفتن با شرکت تماس حاصل کنید. ثبت شرکت ها (CRS)  اتوماسیون کامل و پیش پردازش آنلاین شرکت ها و مشارکت ها، صدور مجوز از شرکت های خارجی، اصلاح اساسنامه و سایر برنامه های شرکتی است که نیاز به تأیید SEC دارد.
سیستم تحت وب که پردازش ساده الکترونیکی درخواست ثبت شرکت ها(eSPARC)  نامیده می شود، درخواست های جدیدی را برای ثبت  یک نفر ((OPC شرکت هایی با دو تا چهار موسسه و همچنین داخلی و خارجی می پذیرد.

سامانه ثبت شرکت و موسسات

امیلیو، رئیس SEC، می گوید: “ESPARC ، هدف ما این است که یک سیستم کامل ثبت نام شرکت ها را به پایگاه داده اطلاعات یکپارچه و متمرکز ارائه دهیم تا فرآیند ثبت را ساده کرده و نحوه پردازش اطلاعات را نیز اصلاح کند. ESPARC جایگزین سیستم ثبت موقت (IRS) می شود که در حال حاضر برای ثبت OPC ها و شرکت ها با دو تا چهار شرکت تلفیقی استفاده می شود و همچنین سیستم ثبت شرکت ها (CRS) برای ثبت  های معمولی داخلی و خارجی کاربرد دارد.
برنامه های ارائه شده از طریق CRS قبل از 19 آوریل هنوز توسط سیستم پردازش می شوند، مگر این که به متقاضیان دستور داده شود که مجدداً درخواست های خود را از طریق ESPARC ارسال کنند. در ESPARC ، متقاضیان یا نمایندگان تعیین شده آن ها می توانند نام شرکت پیشنهادی خود، اطلاعات شرکت ورودی را ارسال کرده و مدارک مورد نیاز را برای بررسی کمیسیون بارگذاری کنند. این سیستم همچنین دارای امکان پرس و جو در زمان واقعی در مورد وضعیت برنامه های آن ها است.


معافیت مالیاتی

هزینه خرید شرکت

قیمت خرید به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این فاکتورها کاربری شرکت است. مراحل مختلف برای ثبت شرکت ها با یکدیگر متفاوت است و از این رو هر یک دارای قیمت خاصی می باشد. همچنین میزان سوابق و اعتبار شرکت بر روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال خرید شرکت رتبه دار به مراتب گران تر از سایر شرکت ها می باشد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با تکسفیر تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

موسسه ی ثبتی حقوقی تکسفیر واقع در استان البرز با کادر حرفه ای که متشکل از وکلا و کارشناسان حقوقی است آماده ارائه انواع خدمات مشاوره ای کیفری و حقوقی به شما عزیزان میباشد.
برای ثبت یا خرید شرکت میتوانید به موسسه تکسفیر مراجعه کنید.شرکت تکسفیر به شما کمک میکند تا با کمترین هزینه و در کمترین زمان شرکت شما ثبت شود.وبگردی