آفتاب

حمل بار از چین و دبی به ایراناگر از این صفحه دیدن می‌کنید، احتمالاً می‌خواهید کالا را از چین به ایران وارد کنید.

در اینجا راهنمای کامل و تمام اطلاعات مهم موردنیاز در مورد کلیه مراحل واردات از چین، حمل بار از چین به ایران و فرایند حمل و نقل بین‌المللی را نیز به شما ارائه می‌دهیم. ایران با سابقه‌ای طولانی، یکی از شرکای اصلی تجاری چین در خاورمیانه است. هرساله بسیاری از تجار از چین برای خرید و واردات کالاهای چینی به ایران سفر می‌کنند. بین چین و ایران، شرکت بازرگانی سپاهان همراه گزینه‌های حمل و نقل مختلف مانند: محموله‌های هوایی، باربری از طریق اقیانوس، خدمات حمل‌ونقل سریع و خدمات حمل‌ونقل Door To Door را دارد که می‌تواند فرصت‌های زیادی در اختیار تاجران ایرانی، برای حمل بار از چین به ایران قرار دهد. فرقی ندارد که بخواهید یک بسته کوچک یا بزرگ و سنگین ارسال کنید، در شرکت سپاهان‌همراه ما همیشه راه‌حل‌های زیادی در اختیار شما قرار می‌دهیم. سپاهان‌همراه یکی از رهبران اصلی حمل‌ونقل بار از چین به ایران است. خوشحالیم که در این مجموعه به بیش از 1500 مشتری ایرانی خدمات ارائه می‌دهیم و به‌عنوان نمایندگی حمل‌ونقل، با بسیاری از شرکت‌های چینی رابطه طولانی‌مدت داریم؛ بنابراین نگران قیمت و خدمات حمل‌ونقل از چین به ایران نباشید. ما سعی می‌کنیم بهترین راه‌حل و قیمت را در بازار برای مشتریان ایرانی به شما ارائه دهیم.

حمل دریایی از چین به ایران

در واقع می‌توان گفت که یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های حمل بار از چین به کشورهای دیگر و به‌خصوص به ایران، حمل دریایی از چین است. دلیل این موضوع هم آب‌های آزادی است که چین را در برگرفته‌اند. البته باید توجه داشته باشید که زمان لازم برای حمل بار از چین به‌صورت دریایی چیزی حدود 33 الی 55 روز به طول می‌انجامد.
در نتیجه اگر بار شما خراب نمی‌شود، این روش می‌تواند برای شما مناسب باشد زیرا بر خلاف حمل بار هوایی از چین محدودیت حجم ندارد. بزرگترین بندر تجاری چین هم شانگ‌های است که حدود 181 لنگرگاه دارد که 55 تا از این لنگرگاه‌ها توانایی پذیرش کشتی‌هایی با ظرفیت 10000 تن را دارند.

هزینه حمل بار از چین

قطعاً حمل‏ و‏ نقل هوایی گرانتر است – طبق اعلام بانک جهانی حداقل 12 الی 16 برابر هزینه حمل‏و‏نقل دریایی- چرا که ظرفیت هواپیما محدودتر از ظرفیت کشتی می‏باشد. به همین دلیل است که در حدود 90 درصد از حمل‏و‏نقل محموله‏ها از طریق دریایی می‏باشد.
به غیر از شیوه حمل‏و‏نقل، حجم و وزن نیز در هزینه آن تأثیرگذار می‏باشد. شاید حمل بار از چین به ایران برای یک محموله کوچکتر از طریق هوایی مقرون به صرفه تر از حمل دریایی آن باشد.
علاوه بر هزینه حمل‏ و ‏نقل، در هر دو حالت در مقصد کالاهای شما شامل هزینه‏های ترخیص کالا از گمرک خواهد شد. به یاد داشته باشید که، اگر محموله‏های دریایی شما از LCL (کمتر از بار کانتینر) باشد و FCL( بار کامل کانتینر) نباشد، ممکن است شامل هزینه‏ های اضافی باشد که محموله LCL خود را به همراه سایر محموله‏ ها در یک کانتینر حمل می‏کنند.

شرایط ترخیص کالا از دبی به روش ته لنجی

برای حمل بار از دبی به شیوه ته لنجی تقریبا می توان گفت هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید کالاهای مورد نظر خود را با صرف کمترین هزینه و در زمانی معقول تحویل بگیرید. در صورتی که شرکت مورد نظر خود برای انجام این کار را به درستی انتخاب کنید می توانید با کمترین دردسر ممکن بار خود را در نقطه مد نظرتان دریافت کنید.
حمل کالا از دبی (ته لنجی) چگونه و توسط چه کسی انجام می شود
همان طور که از عنوان این روش حمل کالا مشخص است از لنج برای انتقال کالاها استفاده می شود و ملوان موظف است کالاهای مورد نظر شما را با خود از طریق مرزهای آبی کشور و بنادر مرتبط با آنها از جمله بندر بوشهر، دلوار، دیر و گناوه حمل نماید.

بسیاری از وارد کنندگان با توجه به سهولت حمل کالا به صورت هوایی و درایی از چین کالای خود را به مقصد دبی و شارجه حمل کرده و از آنجا بار خود را به ایران وارد میکنند.، شرکت پرشین گیت با داشتن سرویس منظم خرده بار به دبی  و امکان ترخیص و تحویل کالا در دبی و شارجه و همچنین امکان حمل کالا و ترخیص در دبی به صورت هوایی این امکان را فراهم کرده است تا کلیه کالاهای مورد نیاز شما را در انبار چین و از تولید کننده تحویل گرفته و پس از انجام خدمات حمل و ترخیص به صورت مرتب به نماینده شما در دبی و یا شارجه تحویل نماید همچنین با توجه به حمل کالا از شارجه به بنادر جنوبی ایران همچون بندر عسلویه، بندر دیلم، بندر گناوه، بندر دیر و غیره این امکان دارد تا کالا را به صورت درایی و منظم از شارجه به هر کدام از گمرکات جنوبی کشور حمل نماید
د راین راستا می توانید پس از سفارش کالا در چین و انتخاب نوع حمل بسته به اینکه هوایی و یا دریایی باشد کالارا ظرف مدت 7 الی 30 روز در شارجه تحویل نمایید

وبگردی