آفتاب

شارژ کارتریج و نکاتی که برای کاهش هزینه شارژ کارتریج لیزری باید بدانید!امروزه اکثر افراد درفعالیت و کار روزانه در شرکت ها،سازمان ها،مراکز آموزشی و حتی منازل از چاپگر برای پرینت برروی کاغذ استفاده میکنند و چاپگر یکی از وسایل مورد نیاز برای هر مجموعه ایی میباشد ،اما تهیه مواد مصرفی چاپگر یا همان خرید کارتریج همواره یکی از دغدغه های کاربران میباشد.


امروزه اکثر افراد درفعالیت و کار روزانه در شرکت ها، سازمان ها، مراکز آموزشی و حتی منازل از چاپگر برای پرینت برروی کاغذ استفاده میکنند و چاپگر یکی از وسایل مورد نیاز برای هر مجموعه ای میباشد، اما تهیه مواد مصرفی چاپگر یا همان خرید کارتریج همواره یکی از دغدغه های کاربران میباشد.
بسیاری از کاربران برای کاهش هزینه ها تا چند مرحله کارتریج خود را شارژ میکنند ،اما خیلی سوالات و نکات درباره هزینه شارژ کارتریج وجود دارد که برای کاربران مبهم میباشد  برای پاسخ سوالات متداول درباره شارژ کارتریج لیزری روی این لینک کلیک کنید  >>  سوالات متداول درباره شارژ کارتریج لیزری اچ پی
شارژ کارتریج لیزری
 
در این مقاله قصد داریم یکی از ترفندهایی که بعضی افراد سودجو با تقلب در شارژ کارتریج لیزری موجب افزایش هزینه به کاربران چاپگر میشوند را برای شما مطح کنیم:
اگر شما هم به شرکت های ارائه دهنده شارژ کارتریج مراجعه کرده باشید قطعا با قیمت های مختلفی روبرو میشوید که این سوال در ذهن شما شکل میگیرد که چگونه باید بهترین شرکت برای شارژ کارتریج را انتخاب کنیم؟
برای پاسخ به این سوال به این مثال توجه کنید: فرض کنید برای استعلام هزینه شارژ کارتریج دو قیمت دریافت کرده ایم قیمت شرکت اول 35 هزارتومان و قیمت شرکت دوم 50 هزارتومان برای بررسی این موضوع باید بدانید که به عنوان مثال کارتریج لیزری اچ پی مدل 05A  حدود 2300 برگ چاپ میکند اگر مخزن این کارتریج را مجددا پر نماییم باید حدودا همین تعداد برگ چاپ نماید، حالا اگر شرکت اول که قیمت 35 هزارتومان اعلام کرده پودر کمتری درون مخزن کارتریج بریزد وپودر کارتریج شما بعد از 1000 برگ به اتمام برسد، باید دوباره کارتریج خود را شارژ نمایید و 35هزارتومان دیگر باید بپردازید با این حساب شما 70 هزار تومان پرداخت کرده اید و20هزار تومان از شرکت دوم که 50 هزار تومان به شما اعلام کرده بود بیشتر هزینه کرده اید !! برای انجام شارژ کارتریج باید شرکت های معتبر را انتخاب نمایید.
بسیاری از کاربران به این موضوع دقت ندارند وهمین کم دقتی باعث سوء استفاده برخی افراد سودجو و متقلب میشود.
 شارژ کارتریج لیزری
باید بدانید که شارژ کارتریج اگر توسط افراد متخصص و شرکت های معتبر انجام نشود نه تنها باعث کاهش هزینه های مجموعه شما نخواهد شد بلکه با آسیب رساندن به چاپگرشما ،باعث افزایش هزینه های شما نیز خواهد شد.
برای انتخاب یک شرکت خوب برای خرید و شارژ کارتریج باید رزومه آن شرکت رابررسی نمایید و ببینید چه شرکتها و مجموعه هایی برای خرید و شارژ کارتریج به آن شرکت مراجعه میکنند و آیا ازخدمات دریافتی رضایت دارند یا خیر؟ مسلما اگر خدمات و قیمتهای آن شرکت مناسب نباشد رزومه قوی نمیتواند به شما ارائه دهد.
درپایان این مقاله قصد داریم شما را با یکی از شرکت های معتبر و با رزومه درخشان در زمینه شارژ کارتریج آشنا کنیم.
این شرکت افتخار همکاری با بیش از سه هزار مجموعه و سازمان بزرگ دولتی و خصوصی را در رزومه خود دارد:
شرکت پردیس چاپگر باران (سهامی خاص)
 
آدرس دفتر مرکزی:تهران خ ایرانشهر شمالی نبش خ اراک پلاک 158 واحد 1و2
تلفن دفتر مرکزی:02188341919                تلفن دفتر خدمات و گارانتی:02188322120
سایت پرچابا: https://parchaba.com


وبگردی