آفتاب

با آلومینیوم وزیری کیف آلومینیومی دلخواه خود را تهیه کنیدبه یک کیف بیاندیشید که در هر شرایط جوی بتواند از تجهیزات شما محافظت به عمل آورد و خود نیز طول عمری بسیار طولانی داشته باشد و از همه مهم تر زمانی که آن را میگشایید، بتوانید به تمام تجهیزات خود بدون جابجا کردن بقیه تجهیزات دسترسی پیدا کنید.

بله کیف آلومینیومی وزیری را میگویم. مهم نیست در چه حوزه ای فعالیت دارید. اگر نیاز به حمل تجهیزات خاصی را همراه خود دارید که از ارزش و قیمت بالایی نیز برخوردار اند، کیف آلومینیومی وزیری انتخابی ایده آل برای شما میتواند باشد.

کیف آلومینیومی چیست؟

از گذشته تا به امروز برای حمل تجهیزات همراه کیف هایی طراحی و تولید شده اند که از جنس چرم و پارچه های ضخیم و ... بوده اند. این کیف ها هرکدام ویژگی های خاص خود را داشته و دارد. برای مثال کیف های چرمی در برابر آب مقاوم بوده و جلوه ای زیبا دارند. در مقابل کیف های پارچه ای نبز از قیمت ارزانتری برخوردار اند و برای عموم مردم در دسترس اند.
با پیشرفت صنعت، صنعت پلیمر و پلاستیک نیز وارد حوزه کیف شد و سبب شد تا برخی کیف های پارچه ای نیز در برابر آب مقاومت از خود نشان دهند و به مرور زمان برخی کیف ها در ابعاد متفاوت با استفاده از پلاستیک ساخته شدند تا استحکام مناسب و قابل قبولی داشته باشند.
اما کیف های پلاستیکی از استحکامی نسبی برخوردار بودند و در اثر فشار زیاد میشکستند و به تجهیزات موجود در خود آسیب میزدند که کیف های آلومینیومی از راه رسیدند. کیس های آلومینیومی کلمه استحکام را به معنای واقعی کلمه اجرا نموده و به نمایش گذاشتند. این گونه کیس ها در اثر فشار نمیشکنند و اگر فشار از سطح توان و تحمل آنها فراتر رود خم میشوند و این خود سبب میشود تا مقاومت بسیار بیشتری نسبت به کیس های پلاستیکی، چرمی و پارچه ای نشان دهند. در ادامه به بررسی بیشتر مزایا و ویژگی های خاص کیف آلومینیومی میپردازیم.

مزایای کیف آلومینیومی

همانطور که پیش تر ذکر شد، کیف آلومینیومی از استحکام بالایی برخوردار است و نسبت به بقیه کیس ها میتواند فشار بسیار بیشتری را متحمل شود. این خود سبب میشود در سفر ها که کیس نزد شما نیست و در بخش بار اتوبوس، هواپیما و قطار قرار دارد، خیال شما از بابت تجهیزاتتان آسوده باشد. کیف آلومینیومی با استحکامی که دارد مانع انتقال فشار های وارده به تجهیزات شما میشود. اما کیف آلومینیومی به استحکام محدود نمیشوند و مقاومت بالا در برابر آب از دیگر ویژگی های آنهاست.
فلز موجود بر روی کیف آلومینیومی، همانطور که از نامش پیداست، آلومینیوم است که در برابر باران مقاوم است و آب نمیتواند به آن نفوذ کند. بلعکس کیف های پارچه ای هیچگونه مقاومتی در برابر آب و باران از خود نشان نمیدهند. حال فرض کنید تگرگ ببارد چه خواهد شد؟ مشخص است که کیس های آلومینیومی مانع وارد شدن ضربات موجود به تجهیزات همراه میشوند. گرد و غبار نیز میتواند باعث خرابی برخی قطعات الکترونیک شود که به لطف کیف آلومینیومی میتوان از ورود گرد و غبار به تجهیزات جلوگیری به عمل آورد.
گرد و غبار تنها به تجهیزات شما آسیب نمیزنند و برای کیف شما نیز مضر اند. کیف های پارچه ای در مجاورت رطوبت و گرد و خاک به مرور زمان دچار پوسیدگی میشوند و کیف های چرم نیز نیازمند واکس و البته مراقبت اند. اما چه چیزی سرسخت تر از آلومینیم؟ کیف آلومینیومی میتواند آخرین کیفی باشد که برای حمل تجهیزات خود خریداری خواهید کرد. همچنین قابلیت شخصی سازی این کیف ها سبب میشود تا بتوانید از آنها مطابق با خواسته خود استفاده نمایید و دیگر به دنبال کیف مناسب نگردید.

کیف آلومینیومی برای چه حرفه ای کاربردیست؟

پاسخ به این سوال کمی مشکل است چرا که کیس های آلومینیومی را میتوان برای هر حرفه ای که به حمل تجهیزات نیاز دارند به کار گرفت. در ادامه به دو مورد از آنها خواهیم پرداخت.

• پزشکی

پزشکان همواره نیازمند حمل تجهیزات خود اند و یک کیس مناسب که بتوانند با آسودگی خاطر تجهیزات خود را به آن بسپارند از اهمیت بالایی برخوردار است. پزشکان معمولا از کیس های پلاستکی بهره میبرند که از مقاومت بالاتری در برابر ضربات برخوردار اند و از طرفی میتوانند تجهیزات خود را در کسری از ثانیه بیابند و به کار گیرند. اما کیف آلومینیومی پزشکی گزینه بهتری به شمار میگیرد و تمامی امکانات یک کیف پلاستیکی را در بر دارد. البته استحکام بیشتر و قابلیت شخصی سازی از ویژگی های برتر این کیس هاست.

• عکاسی

تجهیزات عکاسی از جمله تجهیزات گران قیمت به شمار میروند و نسبت به محیط و شرایط جوی از حساسیت بالایی برخوردار اند. به علاوه شرایط شغلی عکاسان آنها را به داشتن یک کیس مناسب و مستحکم وا میدارد تا بتوانند از تجهیزات ارزنده خود در برابر  عوامل مختلف محافظت کنند. تجربه نشان داده که بیشتر مشکلاتی که برای دوربین های عکاسی پیش می آید در اثر حمل و نقل نادرست است و تنها بخش کمی به زمان استفاده مربوط است.

چرا کیف آلومینیومی وزیری؟

حال به آن میرسیم که چرا باید از بین انبوه کیف آلومینیومی موجود در بازار، کیس آلومینیومی وزیری را انتخاب کنیم. شاید 70 سال تجربه در صنعت کیف کافی باشد تا بتوانیم بگوییم قدرتمند ترین کیس آلومینیومی بازار، کیف آلومینیومی وزیری میباشد. البته تنها به این خاطر به آن نمیتوان گفت برترین. چرا که خدماتی که توسط باکس آلومینیوم وزیری ارائه میشود، از جمله شخصی سازی کیف شما دقیقا بر اساس نیاز شخصیتان و کیفیت بسیار بالای کیف آلومینیومی وزیری خود گویایی برتری این برند از بقیه برند های موجود در بازار است.
نتیجه گیری
حال که از برتری کیف آلومینیومی در مقابل بقیه کیف های موجود در بازار اطمینان یافتید بهتر است به فکر تهیه یک کیف آلومینیومی مناسب برای خود باشد و مهم نیست چه کسب و کاری دارید زیرا آلومینیوم وزیری میتواند کیف ها را با هر صنفی مطابق با خواسته و نیاز شما هماهنگی ببخشد. همچنین چیدمان داخلی کیس های آلومینیومی نیز مطابق با خواسته شما انجام میشود تا تجهیزات خود را بتوانید مطابق میل خود درون کیف آلومینیومی خود قرار دهید. طرح و رنگ متنوع کیف آلومینیومی نیز نشان داده که کیف آلومینیومی میتواند خود را با هر سلیقه ای سازگار نماید.