آفتاب

راهنمای خرید ریش تراش برقیاین راهنما همه چیز در مورد این است که بدانید یک ریش تراش خوب چیست و استفاده از آن چقدر آسان است.

اگر شما فردی هستید که از ترک خانه بدون اصلاح مناسب امتناع می کنید، تا آخر این مقاله همراه ماباشید وهمچنین به دی پدز مراجعه کنید و با قیمت ارزان ریش تراش مورد نظرتان را خریداری نمایید.
خرید ریش تراش برقی ساده ترین راه حل برای تمام مشکلات و ناراحتی های صبح زود شما هستند. همه ما کنجکاو بوده‌ایم که درباره نحوه عملکرد ریش تراش‌ها بیشتر بدانیم.
این راهنما همه چیز در مورد این است که بدانید یک ریش تراش خوب چیست و استفاده از آن چقدر آسان است.

یک ماشین اصلاح به شما یک اصلاح بسیارمناسب می دهد و جایگزینی برای تیغ سنتی است. اگرچه، برخی از ریش تراش ها دارای ضمیمه هایی هستند که به شما امکان می دهد از آنها به عنوان ماشین اصلاح استفاده کنید. کمی بعد در این ویژگی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.


 ریش تراش برقی


ریش تراش های برقی قدیمی تر، ریش تراش های خشک بودند، به این معنی که باید از استفاده از آب، فوم یا مایعات در اطراف آنها خودداری کنید. اخیراً بسیاری از مدل هایی که در بازار به فروش می رسد ریش تراش های مرطوب هستند. این بدان معنی است که می توانید به استفاده از کرم ها و فوم های اصلاح همراه با محصول ادامه دهید. با این حال، ایده خوبی است که قبل از خرید این نکته را درنظر بگیرید. تعمیر ماشین اصلاح مرطوب معمولا آسان تر و بهتر است. بسته به مدل، باید بتوانید تیغه ها را تعویض کنید یا آنها را از واحد اصلی جدا کنید و زیر یک شیر آب کاملا تمیز کنید.

انتخاب بین مدل های سیمی و بی سیم


درست مانند ریش تراش های مرطوب و خشک، اکثر ماشین های اصلاح امروزی بدون سیم هستند. مدل‌های سیم‌دار سنتی‌تر هستند و می‌توانند آزاردهنده باشند، وقتی که مشغول اصلاح یا ریختن کف روی صورت خود هستید، سیم برق در همه جا تاب می‌خورد. اگر تفاوت قیمت زیادی وجود نداشته باشد، همیشه ترجیح داده می شود که مدل بی سیم را انتخاب کنید.

انتخاب مدل هایی که از باتری استفاده می کنند یا باتری های قابل شارژ دارند


آنچه مهم است توجه داشته باشید این است که آیا ریش تراش مورد نظر شما از باتری های قابل شارژ داخلی استفاده می کند یا باتری های AA قابل تعویض. ریش تراش هایی که از باتری های داخلی استفاده می کنند کمی سبک تر و راحت تر هستند، زیرا فقط باید کابل برق را به مدت 8 تا 10 ساعت وصل کنید و برای یک یا دو هفته آینده مرتب می شوید. باتری‌های قابل تعویض مقرون به صرفه هستند، اما می‌توانند ماشین اصلاح را کمی سنگین‌تر کنند و شما همچنان باید هر از چند گاهی آنها را تعویض کنید. در صورت تمایل می توانید باتری قابل شارژ را انتخاب کنید.

تعمیر و نگهداری تیغه ها و تعویض

اکثر ریش تراش های برقی موجود در بازار تا جایی که تیغه ها به کار می روند، عمر طولانی دارند. تیغه های چرخان نیز در بیشتر موارد قابل تعویض هستند. این ایده خوبی است که قیمت جایگزین ها و البته در دسترس بودن را بررسی کنید. اکثر برندهای معروف ادعا می کنند که تیغه های آنها می تواند یک یا دو سال دوام بیاورد. برخی از کاربران قدیمی حتی ادعا می کنند که استفاده از ماشین اصلاح برقی در دراز مدت در مقایسه با تیغه های اصلاح دستی قدیمی و قدیمی مقرون به صرفه تر است. به احتمال زیاد هزینه ماشین اصلاح برقی را در طول عمر آن جبران خواهید کرد.

انتخاب مدل هایی با امکانات بیشتر

برخی از مدل‌های ریش تراش ممتاز دارای یک ضمیمه جداگانه هستند که به شما امکان می‌دهد به عنوان یک ماشین اصلاح استفاده کنید. اگر می خواهید ظاهر کمی متفاوت داشته باشید، این بسیار مفید است.

وزن و طراحی نیز فاکتورهای مهمی هستند

بسته به نوع مدلی که انتخاب می کنید، ریش تراش ها ممکن است باتری های بزرگی داشته باشند یا از باتری های AA سنگین تری استفاده کنند. قبل از انتخاب مدل، وزن محصول را بررسی کنید. علاوه بر وزن، اندازه و چسبندگی محصول از عوامل مهم دیگری است که باید در نظر گرفته شود. دسترسی به کنترل ها، فشردگی از دیگر مواردی است که اگر خیلی خاص هستید.

برخی مدل‌های دیگر ممکن است دارای حالت تقویت عملکرد باشند که سرعت تیغه‌ها را بیشتر می‌کند، در حالی که برخی از مدل‌ها دارای نشانگرهای واضحی از وضعیت باتری هستند. اگر پیشنهادی در مورد ریش تراش دارید و اگر فکر می کنید چیزی را از دست داده ایم، از ارسال پیام زیر برای ما خودداری نکنید.

معرفی برترین برندهای ریش تراش برقی

ریش تراش های روتاری در مقابل ریش تراش های فویلی
دو نوع اصلی ریش تراش برقی وجود دارد - دوار و فویل. یک ریش تراش دورانی کلاسیک دارای سه تیغه دایره ای بر روی یک سر چرخان است. ریش تراش های برقی چرخشی برای اصلاح سطوح بزرگتر از جمله سر و بدن ایده آل هستند. تیغه های ریش تراش های فویلی به جای حرکت دایره ای، از تیغه های نوسانی استفاده می کنند که از این طرف به طرف دیگر حرکت می کنند - اکثر ریش تراش هایی که در آرایشگاه ها یافت می شوند، ریش تراش های فویلی عمودی هستند.


1. ریش تراش برقی براون سری 9، بهترین تیغ برقی ممتاز برای مردان

ریش تراش برقی


Braun Series 9 یکی از بهترین ماشین های اصلاح فویل برقی ممتاز است و تا هفت سال ساخته شده است. ریش تراش خیس و خشک شارژی که به روشی مناسب وزن دارد، دارای تیغه های تیتانیومی است که به گونه ای طراحی شده اند که به آرامی و بدون تحریک روی پوست سر بخورند. با حداکثر 50 دقیقه زمان اصلاح بدون سیم، اصلاح صبحگاهی کمی سریع‌تر شد - سر اصلاح انعطاف‌پذیر دارای فناوری هوشمندی است که به‌طور خودکار برای گرفتن موهای بیشتری روی صورت، گردن و بدن با هر ضربه سازگار می‌شود.

2. تیغ برقی چرخشی رمینگتون برای مردان، بهترین ریش تراش برقی مقرون به صرفه


ریش تراش برقی روتاری رمینگتون یکی از بهترین ریش تراش های برقی با قیمت مناسب در بازار است. سه تیغه از جنس استنلس استیل روی یک سر ریش تراش چرخان می چرخند و این اطمینان را می دهد که حتی سخت ترین گوشه ها نیز به خوبی مرتب شده اند. این ریش تراش شارژی سطح پایه تا 35 دقیقه با یک بار شارژ کامل دوام می آورد و مجهز به یک موبر داخلی برای از بین بردن سبیل ها، لبه های پهلو و یقه است.

3. ماشین اصلاح و ماشین اصلاح فیلیپس نورلکو OneBlade، بهترین ریش تراش برقی برای پوست های حساس


ریش تراش برقی هیبریدی فیلیپس نورلکو OneBlade Face + Body

یک تیغ برقی پرفروش در آمازون، یک ابزار چند وجهی است که یکی از بهترین ابزارها برای نظافت سریع صورت و بدن خیس یا خشک است. اتصال تیغه صورت به دقت از پوست حساس صورت مراقبت می کند، در حالی که اتصال تیغه بدن یک اصلاح راحت بدن را فراهم می کند. شانه‌های کوتاه‌کننده چندتایی و کوتاه‌کننده بدن برای کوتاه کردن راحت، لبه‌ها و سر خوردن تقریباً در هر طول یا بافت مو طراحی شده‌اند.

4. ریش تراش برقی Panasonic Arc5، بهترین تیغ برقی مردانه برای استفاده روزمره


در مورد یکی از طولانی‌ترین ریش‌تراش‌های موجود می‌توان چیزی گفت، و ریش‌تراش فویل شارژی Panasonic Arc5 به تبلیغات خود ادامه می‌دهد. این تیغ ضد آب که برای کارایی و عملکرد ساخته شده است، به راحتی بافت موهای ضخیم و نازک تر را می گیرد و سنسور هوشمند سرعت موتور تیغه ها را برای حرکت در اطراف گردن، چانه و فک تنظیم می کند. با عمر باتری تا 40 دقیقه، انرژی کافی برای آرایش صورت و بدن وجود دارد. تمیز کردن و شارژ کردن آسان است - فقط ماشین اصلاح را داخل داک بیندازید و بقیه کار را انجام می دهد.


ریش تراش برقی

5 . ریش تراش برقی فیلیپس نورلکو 6880، بهترین ریش تراش برقی چرخشی برای مردان


ریش تراش برقی Philips Norelco 6880 ضد آب به اندازه کافی محکم است که می تواند یکی از لوازم اصلی روزمره و زیر دوش باشد. سر ریش تراش انعطاف پذیر با خطوط صورت سازگار است و می تواند در هشت جهت خم شود تا نقطه ای را از دست ندهید. با شارژ باتری تا 50 دقیقه، این ریش تراش می تواند به راحتی از طریق یک جلسه اصلاح ژل یا فوم عبور کند. پس از هر اصلاح، صفحه نمایش باتری LED عمر باتری باقی مانده را نشان می دهد و سر ماشین اصلاح را می توان برای تمیز کردن باز کرد.

6.ماشین اصلاح فیلیپس نورلکو 9000 ریش تراش برقی قابل شارژ مرطوب یا خشک با ماشین اصلاح

 ریش تراش برقی


این ریش تراش با داشتن پیشرفته ترین تیغه ها، کانتورینگ و طراحی ما، طوری طراحی شده است که نزدیک ترین اصلاح ما را بدون به خطر انداختن راحتی پوست ارائه دهد.
پیشرفته‌ترین سیستم اصلاح ما شامل تیغه‌های دقیقی است که با هزاران ذره نانو تقویت شده‌اند، حلقه‌های راحتی که به آرامی روی پوست شما می‌لغزند، و سرهای 8 جهتی که هر انحنای صورت شما را دنبال می‌کنند.
حتی ریش های متراکم خود را با سنسور BeardAdapt بدون زحمت بتراشید. این سنسور داخلی 15 بار در ثانیه تراکم موهای شما را بررسی می کند، سپس به طور خودکار ریش تراش را با نیازهای صورت شما تطبیق می دهد.
هر جا و هر طور که دوست دارید اصلاح کنید. از یک اصلاح راحت خشک یا یک اصلاح مرطوب راحت با ژل یا فوم یا حتی زیر دوش لذت ببرید
باتری لیتیوم یون قابل شارژ، قدرت یک ماشین اصلاح سیمی را بدون دردسر سیم ارائه می دهد. 60 دقیقه زمان اصلاح، با نمایشگر عددی LED درجه یک.

منبع :
https://dpads.ir