آفتاب

آموزش تبلیغ نویسیآموزش تبلیغ نویسی یا کپی رایتینگ به شما کمک می کند مشتریان خود را متقاعد کنید و بفروشید!
توجه کنید بعد از دیدن آموزش تبلیغ نویسی باید حتما محصول خوبی داشته باشید و بعد از تبلیغ نویسی استفاده کنید.
در گوگل جستجو کنید دوره تبلیغ نویسی و در آکادمی فرصت از این آموزش استفاده کنید.

چگونه تبلیغ بنویسم؟

برای ایجاد تبلیغات چاپی خوب ، باید موارد زیر را انجام دهید:
یک تیتر خوب و هدفمند بنویسید
تبلیغ خود را به وضوح بیان کنید
یک نسخه تبلیغاتی جذاب بنویسید که به عنوان کپی شناخته می شود.


 آموزش تبلیغ نویسی


یک تیتر تبلیغاتی بنویسید
عنوان جذاب مهم است:
یک تیتر خوب باید توجه خوانندگان را جلب کند و آنها را وادار به خواندن کند. او ممکن است سوال بپرسد یا کنجکاوی را برانگیزد. این ممکن است نشان دهنده یک مشکل خاص باشد،  به عنوان مثال، سازنده تخت ممکن است بپرسد
: "آیا خواب بد دیگری دیدید؟" یا ممکن است به نظر برسد که راه حلی برای یک مشکل ارائه می دهد ، مانند
 "آیا تا به حال خواسته اید راز یک خواب خوب را بدانید؟"
با یک پیام واقعی زیاده روی نکنید - اگر بیشتر بخوانید از مردم استقبال نمی شود.
این تیتر افراد را تشویق می کند که اگر مزایای آشکاری دارند بخوانند - به عنوان مثال ، "دیگر هرگز بد نخوابید.
همچنین می توانید از تیتر برای القای ترس از دست دادن به خواننده استفاده کنید، مثلاً «چند چیز باقی مانده است.


آموزش تبلیغ نویسی


طراحی تبلیغات چاپی

از یک برنامه واضح برای رساندن پیام خود استفاده کنید:
ظاهر آگهی شما نقش مهمی در جلب و حفظ علاقه خوانندگان دارد.
از وارد کردن حروف کوچک یا پیچیده که خواندن آنها دشوار است خودداری کنید. و بیش از حد حروف را در یک آگهی ترکیب نکنید - حداکثر از یک یا دو حرف استفاده کنید.
طرح خود را شلوغ نکنید - فضای سفید زیادی در تبلیغ خود بگذارید - از وسوسه زیاد گفتن اجتناب کنید. اگر محصول یا خدمات شما نیاز به توضیح بیشتری دارد، خوانندگان را به وب‌سایت یا سایر محتوایی که به راحتی در دسترس هستند هدایت کنید.
اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس شما به وضوح بیان شده است.

نسخه آگهی بنویسید

از یک نسخه قانع کننده برای متقاعد کردن مخاطبان خود استفاده کنید:
طول متن شما به هدف و اندازه تبلیغ شما بستگی دارد. شرکت هایی که به دنبال تبلیغ فروش هستند ممکن است متن بسیار محدودی با عنوان و تصویر برخی از محصولات ارائه شده داشته باشند.
کیفیت چاپ یک روزنامه یا مجله را در نظر بگیرید - خواندن یک آگهی کوچک در یک مجله بی کیفیت دشوار است.
اگر متن زیادی می نویسید، تیتر شما باید منطقی، قانع کننده و جذاب باشد. از هر جمله ای با حقایق حمایت کنید. خوانندگان مجله تمایل دارند بیشتر از خوانندگان روزنامه روی محتوا تمرکز کنند، بنابراین متن خود را بر اساس آن تنظیم کنید.


 آموزش تبلیغ نویسی


یک کپی خوب بر مزایای محصول یا خدمات تمرکز می کند، نه فقط بر ویژگی ها.
تمام چیزی که خواننده می خواهد بداند این است که "چه چیزی برای من خوب است؟"
همیشه باید تبلیغ خود را با یک خواننده / بیننده - خریدار بالقوه خود در نظر بگیرید.
تبلیغ خود را با نوع رسانه های چاپی ، علایق و عادات خوانندگان بالقوه مطابقت دهید. به عنوان مثال ، اگر ابزار باغبانی می فروشید ، ممکن است تبلیغ طولانی تری برای مجله باغبانی بنویسید.
 می توانید فرض کنید که خواننده قبلاً به موضوع علاقه مند است و بنابراین احتمال بیشتری دارد که کل متن را بخواند. به همین ترتیب ، می توانید یک آگهی کوتاهتر برای یک روزنامه عمومی تر بنویسید ، جایی که علاقه خوانندگان به راحتی از بین نمی رود.
کپی تبلیغات می تواند یک کمپین ایجاد کند یا آن را شکست دهد، و معروف ترین تبلیغ کنندگان جهان این را می دانند.
 حتی هنگام کار با تبلیغات آنلاین، نوشتن متنی مهم است که نه تنها توجه مخاطب را جلب کند، بلکه بفروشد. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه یک نسخه جدید و جالب ایجاد کنید که به فروش برسد!

تحقیق و برنامه ریزی

انجام برخی تحقیقات اولیه واقعاً کیفیت کپی آگهی شما را بهبود می بخشد.
 انواع مختلف افرادی را که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید مطالعه کنید. با شناسایی انواع افرادی که مخاطبان شما را تشکیل می دهند، می توانید نسخه ای را که بهترین تعامل را با آنها دارد تحقیق کنید. واکنش بخش‌های مختلف مخاطبان شما به کپی کردن متفاوت است.
 بنابراین، مهم است که به کمپین های خود فکر کنید. پس از انجام تحقیقات خود، احتمالاً متوجه خواهید شد که هنگام برقراری ارتباط با مخاطب، یک اندازه برای همه مناسب است.
 این را با نوشتن یک نسخه برای همه بخش‌های مخاطبان خود بپذیرید، به این معنی است که باید خلاق‌تر باشید (که به راحتی با راه‌حل مناسب انجام می‌شود)، اما این بدان معناست که باید یک کمپین بسیار هدفمند ایجاد کنید.

با مخاطبان خود صحبت کنید

هنگام نوشتن کپی برای تبلیغات نمایشی آنلاین، هیچ چیز جایگزین ارتباط نیست. اکنون که می دانید مخاطبان شما چه کسانی هستند ، نوشتن نسخه صحیح که واقعاً با مخاطبان شما صحبت می کند برای شما بسیار آسان تر خواهد بود.
با استفاده از تحقیقاتی که جمع آوری کرده اید، می توانید شروع به ساختن نسخه ای کنید که واقعاً مناسب مخاطبان شما باشد. عدم اتصال به سادگی به این معنی است که در نتایج جستجو نشان داده نمی شود و مطمئناً علیه شما کار خواهد کرد.


 آموزش تبلیغ نویسی


یک راه عالی برای پیوند دادن به نسخه تبلیغاتی خود این است که مطمئن شوید از کلمات کلیدی مرتبط با محصول یا خدمات خود استفاده می کنید که تبلیغ می کنید.
مصرف کنندگان باهوش هستند و موفقیت شرکت شما را تعیین می کنند، بنابراین به آنها احترام بگذارید و با آنها صحبت نکنید، این لحن را در نسخه خود منعکس کنید، یا ممکن است مشتریان بالقوه را خاموش کنید.
وقتی نوبت به نوشتن نسخه تبلیغاتی می رسد، مهم است که ابتدا رقبای خود را بشناسید و سپس نحوه سازماندهی محتوای تبلیغاتی خود را طوری سازماندهی کنید که در درجه اول قرار بگیرید.
 اطمینان حاصل کنید که ابتدا رقبای خود را شکار کرده و متوجه می شوید که آنها چه می کنند.
شناخت رقبای واقعی شما در درک نحوه نوشتن تبلیغات آنلاین به شما کمک زیادی می کند تا بتوانید موفق شوید.
برای اطلاعات بیشتر میتونید مقاله تبلیغ نویسی در اینستاگرام را مشاهده کنید.
اگر واقعاً می خواهید موفق شوید، مهم است که به عنوان یک بازاریاب کار خوبی انجام دهید.
 هنگامی که مشتریان خود را کاملاً درک کردید، می توانید در نوشتن تبلیغات آنلاین شرکت کنید تا دقیقاً نشان دهید که مشتریان شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارند. نسخه آگهی شما باید طوری طراحی شود که به طور خلاصه و واضح برای مشتریان توضیح دهد که چرا باید از تبلیغ برای استفاده از محصولاتی که در اختیار آنها قرار می دهید استفاده کنند.
به یاد داشته باشید ، نسخه شما باید محتوایی را که کاربران می خواهند پس از کلیک روی آگهی شما نمایش دهند ، منعکس کند ، بنابراین هدفی را تعیین کنید که فراتر از انتظار باشد ، اما از یک کپی از تبلیغی که نمایش می دهید برای نوید بخشی از محتواهایی که نمی توانید استفاده کنید استفاده کنید ، زیرا مصرف کنندگان بسیار دیدن آن آسان است.
ممکن است به اعتبار برند شما آسیب برساند.
به یاد داشته باشید که کپی خود را در یک فضای محدود می نویسید که باید در یک یا دو ثانیه توجه بیننده را جلب کند.
 اکنون زمان آن نیست که شروع به نوشتن حماسه تبلیغاتی حماسی خود کنید یا توضیح دهید که چگونه یک محصول کامل بسازید و آن را در صفحه فرود یا در فلش بک های آینده بگذارید. کپی باید کوتاه و دقیق باشد.
در این محتوا سعی کردیم در مورد آموزش تبلیغ نویسی بیشتر صحبت کنیم.