آفتاب

بهترین سایت دانلود بازی کامپیوتر و از لینک نیم بها و مستقیماولین نکته ای که باعث میشود تا فرد به کاربر همیشگی و وفادار وب سایت شما تبدیل شود، سرعت بارگزاری صفحات سایت میباشد.

کمتر کسی است که با سایت های دانلودی آشنا نباشد و طریقه دانلود و نصب بازی ها را نداند. در این پست همانطور که از عنوان مطلب پیدا است قصد معرفی بهترین سایت دانلودی در زمینه دانلود بازی را برای شما عزیزان داریم و در ادامه با بررسی نکاتی که باعث محبوبیت یک سایت میشود در کنار شما هستیم.


 دانلود بازی کامپیوتر

1. سرعت بارگذاری صفحات:

اولین نکته ای که باعث میشود تا فرد به کاربر همیشگی و وفادار وب سایت شما تبدیل شود، سرعت بارگزاری صفحات سایت میباشد. زمانی که برای بازشدن هر صفحه به طول می انجامد بسیار مهم بوده و از سرعت بارگزاری اطلاعات و پردازش داده ها سخن میگوید. شما تصور کنید که اگر قرار بر این باشد برای باز شدن هر صفحه زمان نسبتا طولانی صرف شود، مخاطبی که وارد آن میشود بدون هیچ معطلی از آن صفحه خارج شده و وارد سایت بعدی میشود.
 

2. محیط ساده و در عین حال کاربردی

پس از سرعت نوبت به جذابیت و زیبایی وب شما میرسد. سایت های دانلودی معمولا از تبلیغات و محتوای اضافی زیادی برای کسب درآمد و موارد مشابه استفاده میکنند که این امر موجب میشود تا کاربری که وارد سایت شما شده، نتواند به راحتی مطلب مورد نظر را یافته و به خوبی در صفحه شما وب گردی کند. ظاهر زیبا و در عین حال کاربردی، بدون محتوای اضافی که باعث سردرگم شدن کاربر میشود، یکی از نکات بسیار مهم و بی اندازی تاثیر گذار در ایجاد محبوبیت شما میشود.
 

3. محتوا

فکر کنید فردی که وارد صفحه سایت شما شده است از ظاهر زیبا و سرعت بارگزاری صفحات به خوبی رضایت داشته و به دنبال مطلب خاص و جذابی میباشد. میتوان گفت محتوای یک سایت مهم ترین چیزی است که میشود به آن اشاره کرد و اهمیت بسیار بالایی دارد. زمانی که به عنوان یک کاربر به دنبال محتوای مورد نظر خود (مثلا بازی کامپیوتر) هستید، در حال جست و جو به مطالب غیر مرتبت و بدون موضوعی برمیخورید که نگاه شما را نسبت به آن سایت تغییر میدهد و گمان میکنید که وارد یک سایت بیخود شده اید که بصورت اختصاصی کار نمیکند. هر چقدر محتوای شما جذاب تر و اختصاصی تر باشد تاثیر مثبت تری را از سوی کاربران خواهید گرفت.


 دانلود بازی کامپیوتر

4. اعتماد

به عنوان یک فرد معمولی که برای اولین بار وارد فضای سایت دانلودی شده اید تصور کنید به دنبال مطلب خاصی میگردید، هنگامی که عنوان مطلب را مشاهده میکنید بر روی آن کلیک کرده و وارد صفحه جدیدی میشوید. با هر کلیک یک پاپ آپ دیگر باز شده و هر چقدر تلاش میکنید نمیتوانید به آن مطلب دست یابید. یا فرض کنید با وارد شدن به صفحه عنوان میبینید که مطلب قرار داده شده با آن همخوانی ندارد، شاید هم این امکان پیش آید که مطالب ناقص باشد و لینک های دانلود خراب است. در چنین شرایطی اعتماد کاربر نسبت به سایت شما سلب شده و دیگر وارد هیچ یک از صفحات شما نمیشود. این امر برای ایجاد یک صفحه امن و بسیار راحت که کاربران به خوبی به آن اعتماد داشته باشند بسیار اهمیت دارد.
 

5. سرعت دانلود بازی با سرعت بالا :

پس از بررسی ظاهر سایت و محتوای به کار برده شده اینک نوبت به دانلود آن میرسد. لینک های دانلود نیز جزء اساسی ترین عناصر یک سایت ایده عال و خوب میباشند. زمانی که لینک ها خراب باشد و یا فایل دانلود شده به هر شکلی مشکل داشته باشد تاثیر منفی در بازخورد مخاطب دارد. حتی با وجود لینک های سالم اما با سرعت پایین نیز شخصی که قرار است فایلی را دانلود کند همان ابتدای کار از دانلود کردن صرف نظر کرده و به سراغ رقبای دیگر میرود. استفاده از لینک های غیر مستقیم نیز یکی دیگر از نشانه  های یک سایت بد است. سایتی برای کاربر مقبولیت دارد که ابتدا از لینک  مستقیم و سپس پر سرعت برای دانلود استفاده کند.یکی دیگر از  ویژگی سایت های دانلودی بازی کامپیوتر بروز بودن است، از این دسته از بازیها میتوان به دانلود بازی Far Cry 6 و Forza Horizon 4 اشاره کرد.
 

6. دانلود بازی کامپیوتر به صورت نیم بها

هنگامی که شخص برای دانلود به سایت شما رجوع کند و متوجه شود برای دانلود فایل ها، مقدار اینترنت مصرفی اش نصف شده و دانلود از سایت شما نیم بها محسوب میشود، مخاطب همیشگی شما خواهد شد و بدون شک با این کار دیگر تلاش آخر خود را برای به وجود آوردن یک سایت مناسب و محبوب میان کاربران ایجاد کرده اید.
 

7. دانلود بازی دوبله فارسی

مگ بازی همیشه سعی بر این داشته است که تمامی سلایق را در نظر بگیرد، به همین خاطر به غیر از بازی های اصلی نسخه بازی های فارسی را نیز قرار داده است . شما می توانید با ورود به بخش بازی های دوبله فارسی در سایت مگ بازی به آرشیو بزرگ بخش بازیهای دوبله فارسی ما دسترسی پیدا کنید .
وبسایت مگ بازی سایتی با سرعت بسیار بالا و دانلود نیم بها بهترین گزینه برای دوستداران بازی های رایانه ای است.