آفتاب

همه چیز برای کسب موفقیتموفقیت و داشتن یک زندگی سالم از مواردی است که بسیاری از ما دنبال آن هستیم. راه های مختلف و متعددی در دنیا وجود دارد که هر یک روش و تکنیک خاصی را برای موفق شدن معرفی می نمایند. متافیزیک به معنای فراتر از فیزیک می باشد. یعنی هر چیزی که در حوزه فیزیک و قوانین حاکم بر طبیعت قرار نگیرد در دسته امور متافیزیک قرار می گیرد.

موفقیت و داشتن یک زندگی سالم از مواردی است که بسیاری از ما دنبال آن هستیم. راه های مختلف و متعددی در دنیا وجود دارد که هر یک روش و تکنیک خاصی را برای موفق شدن معرفی می نمایند. دوره آموزشی هم زمانی جادویی یکی از بهترین موثرترین روش ها برای کسب موفقیت می باشد. این دوره ی آموزشی توسط یکی از برترین استادهای متافیزیک تهیه شده است .
اگر بعد از انجام روش های کسب موفقیت، شکست خورده اید توصیه می شود حتما در این دوره آموزشی شرکت نمایید.
دانشمندان و فیلسوفان در طی سالیان سال با کشف و شهود برخی از مسائل فیزیک کوانتوم را کشف نموده اند. مشاهیری مانند حافظ و مولانا در اشعار خود مطالب بسیاری درباره ی این موارد سخن گفته اند. موضوع انرژی و ارتعاش یکی از مسائل بسیار مهم و تاثیر گذار در زندگی هر فردی می باشد. نوع تفکر و ارتعاشی که دارید لحظه حال و آینده شما را می سازد. دکتر گیلکی یکی از افراد معروف در حوزه متافیزیک و مربیگری زندگی است که در این دوره تمام راه های کسب موفقیت را آموزش می دهد.
این دوره آموزشی با ارائه راه های کاملا علمی و تکنیک های به روز دنیا شما را برای رسیدن به خواسته های خود و کسب موفقیت آماده می کند.
 متاسفانه برخی از دوره های انگیزشی وجود دارد که هیچ راهکار منطقی و علمی را ارائه نمی کنند. همزمانی جادویی با آموزش تکنیک های علمی مانند مراقبه و کنترل ذهن فرد را به موفقیت نزدیک تر می نماید. روش صحیح به کار بردن قانون جذب و رساندن سطح انرژی به بیشترین حد از جمله موارد اختصاص داده شده در این دوره آموزشی می باشد.


 موفقیت

متافیزیک چیست و چه تاثیری در موفقیت ما دارد؟

متافیزیک به معنای فراتر از فیزیک می باشد. یعنی هر چیزی که در حوزه فیزیک و قوانین حاکم بر طبیعت قرار نگیرد در دسته امور متافیزیک قرار می گیرد. ممکن است اغلب افراد این تصور را داشته باشند که هر چیز که توجیه علمی و فیزیکی نداشته باشد، مورد قبول نیست و خرافات است. باید این موضوع را قبول کنیم که درصد تاثیر متافیزیک در وقایع و اتفاقات جهان بسیار بیشتر از فیزیک است. مواردی که در علم فیزیک قابل توجیه هستند تنها با حواس پنجگانه قابل تشخیص می باشند.
آیا شما هم این عقیده را دارید که انسان چیزی جز حواس پنجگانه نیست؟ شاید برخی این طور تصور کنند که داشتن بعدی به جز جسم و فیزیک عقیده ای است که مذاهب به انسان انتقال داده اند. باید این موضوع را بدانید که موضوعات و موارد متافیزیکی تمام اجزای هستی و طبیعت را بیش از هر چیزی تحت تاثیر قرار می دهد. برای کسب موفقیت حتما باید این مسئله را در نظر داشته باشید. اگر خودتان را موجودی فرض کنید که جز حواس پنجگانه چیزی ندارد باید تبدیل به یک ماشین رباتی شوید که بدون داشتن فکر و احساس اقدام به عمل می نماید. در دوره ی آموزشی هم زمانی جادویی تمام موارد مهم درباره ی متافیزیک آموزش داده می شود و شما راه های کسب موفقیت را خواهید آموخت.


 موفقیت

قانون جذب و ارتعاش و تاثیر آن بر موفقیت

احتمالا تا به حال چندین بار کلمه ی ارتعاش را شنیده باشید. بر اساس مطالعات و کشفیات اخیر هر موجود زنده ای در این دنیا دارای ارتعاشی است. هر سلول بدن و هر اتم مولکول دارای یک ارتعاش به خصوصی می باشد. بر اساس یک نظریه مهم که توسط دانشمندان کشف شده است تمام هستی از حرکت به وجود آمده است. این موضوع تاثیر بسیار زیادی را در موفقیت دارد.
برای درک این موضوع مثال ساده ای را در نظر بگیرید. زمین در منظومه شمسی دارای دو حرکت است. یک حرکتی که به دور خود دارد و دیگری حرکتی که به دور خورشید می کند. در صورتی که زمین برای لحظه ای از حرکت باز ایستد کل هستی و دنیا متلاشی می شود. البته این موضوع بسیار محدود است و با مطالعات فراوان می توان دریافت که خورشید نیز دارای حرکت است. توقف حرکت خورشید هم باعث از بین رفتن آن خواهد شد. بنابراین هر چه بر روی زمین وجود دارد با توقف حرکت زمین از بین خواهند رفت.
حال یک مولکول را در نظر بگیرید. هر مولکول دارای اتم است و هر اتم از الکترون هایی به وجود آمده است. این الکترون ها در مدارهایی به دور هسته اتم در حال چرخش می باشند. بر اساس تحقیقاتی در صورتی که حرکت الکترونی متوقف شود، اتمی وجود نخواهد داشت. یعنی اتم از حرکت الکترون ها به وجود آمده است. در حالت کلی اگر الکترون های اتم هر ماده ای متوقف شوند آن ماده وجود خارجی نخواهد داشت. تمام این تعاریف برای درک موضوع ارتعاش گفته شد. با استناد به این موارد می توانیم به درک این موضوع برسیم که جهان و تمام هستی از ارتعاش به وجود آمده است. نوع ارتعاش هر شخص موفقیت او را تعیین می نماید.
در قانون جذب این موضوع بیان می شود که هر آنچه شما در ذهن دارید تبدیل به واقعیت می شود و افکار مثبت سبب کسب موفقیت می شوند. بیایید با هم یک مثالی را بررسی نماییم. فردی را تصور کنید که شغل خود را دوست ندارد و هر روز با کراهت از خواب بیدار می شود تا خود را به محل کار برساند. آیا این فرد کار خود را به درستی انجام می دهد؟ شعور حاصل از رفتار این کارمند چگونه است؟ قطعا او در محل کار انرژی و شعور منفی را از خود ساطع می نماید.


 موفقیت


این فرد نه تنها در شغل خود بلکه در سایر جنبه های زندگی نیز دچار مشکل خواهد شد. زیرا ارتعاش تفکر و عمل او به کل کائنات منفی است. موفقیت زمانی ایجاد می شود که فرد انرژی و ارتعاشی مثبت داشته باشد. دو مغازه داری را فرض کنید که هر دو دارای شغل یکسانی هستند. یکی از این افراد کار خود را دوست دارد و دیگری از کار خود بیزار است. فرد اول هر روز کار خود را با عشق آغاز می کند و فرد دوم هر روز با آه و ناله مغازه را باز می کند. کدام یک از این افراد کسب و کار پر رونقی را خواهند داشت؟ موفقیت متعلق به کدام یک خواهد بود؟
قطعا انجام هر کاری با انرژی و ارتعاش مثبت سبب افزایش جریان در آن خواهد شد. ارتعاش منفی باعث ایجاد قفل های محکمی در زندگی فرد می شود. کسب و کار کسی رونق می یابد که کار خود را نه برای کسب ثروت بلکه برای عشق به آن کار انجام می دهد. موفقیت در هر کاری نتیجه ارتعاش مثبت و اشتیاق می باشد.


 موفقیت

برای کسب موفقیت باید سراغ ناخود آگاه خود بروید

اگر انسان ها را مورد بررسی قرار دهیم به این موضوع پی می بریم که هر انسانی از دو بخش خود آگاه و ناخود آگاه تشکیل شده است.  ناخود آگاه تاثیر بسیاری در موفقیت فرد دارد. خود آگاه شامل بخشی از ذهن است که اعمال و رفتارهای فرد به صورت آگاهانه انجام می شود. به طور مثال شما قصد روشن کردن تلویزیون را دارید و به صورت خود آگاه دستتان را به سمت کنترل برده و آن را روشن می نمایید. یا زمانی که گرسنه هستید برای رفع نیاز به طور خود آگاه غذا می خورید. به طور کلی تمام اعمال و رفتارهای آگاهانه توسط بخش خود آگاه ذهن انجام می گیرد. این قسمت از ذهن تاثیر زیادی در موفقیت فرد ندارد.
اگر به شما بگویم نود درصد از اعمال و رفتارهای انسان توسط بخش ناخود آگاه اداره می شود شاید باور نکنید. این بخش بیشترین تاثیر را در موفقیت و سلامت هر فردی دارد. ذهن انسان مانند دستگاهی بسیار پیچیده است که فیلترهای بینشی متفاوتی در آن وجود دارد. فیلتر بینشی به این معنا است که شما با دیدن وشنیدن هر موضوعی در ذهن خود به یک نتیجه ای می رسید. هر کس دارای فیلترهای بینشی متفاوتی است و نمی توان گفت این موضوع برای همه یکسان می باشد.


 هم زمانی جادویی


برای درک بیشتر به این مثال توجه کنید. هر کس دارای ترس هایی است. حتما برخی از افراد را مشاهده کرده اید که از آسانسور وحشت دارند. نود درصد افراد از آسانسور استفاده می کنند و هر روز بدون هیچ ترسی از آن استفاده می نمایند اما چه اتفاقی برای ده درصد بقیه افتاده است که از سوار شدن به آسانسور هراس دارند؟ افرادی که از آسانسور می ترسند به طور عمده در کودکی توسط والدین خود در اتاق تنگ و تاریک حبس شده اند. البته ممکن است دلایل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث ترس افراد از آسانسور می شود.
این ده درصد بعد از دیدن آسانسور دچار وحشت می شوند زیرا در ذهن خود دارای این فیلتر بینشی هستند که آسانسور تنگ و تاریک است و اگر سوار آن شوی حتما اذیت خواهی شد. در واقع فیلتر بینشی در ذهن فرد یک مترجم است که وقایع را ترجمه می نماید. قطعا این کار یک رفتار منطقی نیست ولی به دلیل وجود یک فیلتر بینشی اشتباه فرد توانایی سوار شدن به آسانسور را پیدا نمی کند. در تمام امور زندگی این موضوع وجود دارد. قفل های ذهنی و فیلترهای معیوب باعث می شود تا فرد موفقیت مورد نظر خود را کسب نکند.

در دوره همزمانی جادویی چه اقداماتی برای موفقیت انجام می شود؟

در این دوره ابتدا با آموزش مسائل تئوری و نظری درباره ی متافیزیک و قانون جذب اطلاعات کلی و کاملی در این باره کسب می نماییم. کسب دانش کافی در این مورد تاثیر بسیار زیادی در موفقیت و انجام مراحل عملی دیگر دارد. در صورتی که فرد موارد لازم و کافی درباره ی کنترل ذهن و انرژی را بداند قطعا می تواند در هنگام مواجه شدن با مشکلات و مسائل رفتار صحیح تری داشته باشد.


 موفقیت


یکی از مهم ترین موارد برای کسب موفقیت تفکر مثبت می باشد. داشتن تفکر مثبت می تواند سطح ارتعاش و انرژی شما را در حد بالایی نگه دارد و از پایین آمدن آن جلوگیری نماید. متاسفانه برخی از افراد هر روز با جملات منفی روز خود را شروع می نمایند. اگر یک تفکر منفی و سمی را در ذهن خود دارد روز به روز از کسب موفقیت دور خواهید شد. با مطالعه ی زندگی افراد موفق می توان به این موضوع پی برد که همه ی آن ها دارای ارتعاش مثبتی بوده اند. کائنات همانی را به شما می دهد که شما سفارش می کنید.
انجام مراقبه و آموزش آن از نکاتی است که در این دوره به افراد آموزش داده می شود. اگر مدام در ذهن خود وقایع منفی گذشته را مرور می کنید نباید انتظار وقوع اتفاق خاص و خوبی را داشته باشید. مدیتیشن و انجام مراقبه یک تکنیک عالی برای خاموش کردن ذهن است. شما می توانید به کمک یادگیری مراقبه ذهن خودتان را پاکسازی نموده و از افکار مزاحم رها شوید. متاسفانه بسیاری از ما روزانه وقت و انرژی بسیاری را تلف می کنیم. حرف زدن و نظر دادن درباره ی دیگران و تحلیل رفتارهای دیگر باعث اتلاف انرژی و پایین آمدن سطح ارتعاش ما می شود. مراقبه می تواند انرژی از دست رفته را به شما بازگرداند و باعث موفقیت شما گردد.
برای جلوگیری از اتلاف انرژی و کم شدن سطح ارتعاش باید روش کنترل ذهن را یاد بگیریم. در طول روز چقدر کنترل ذهن خودتان را دارید؟ متوجه این موضوع شده اید که اغلب اوقات ذهن شما توسط افکار مزاحم اشغال شده است و شما توانایی انجام کارهای لازم و مفید زندگی خودتان را ندارید. این موضوع از اهمیت بسیاری برای کسب موفقیت برخوردار است. افرادی موفقیت مورد نظر خود را در زندگی کسب می کنند که کنترل ذهن خودشان را داشته باشند. برای کنترل ذهن و تفکرات خود باید وارد بخش ناخود آگاهی ذهن شوید و برخی از باورهای نادرست را تغییر دهید.
در آخر باید این موضوع را گوشزد کرد که عمر بسیار کوتاه است. هر انسانی بر روی زمین دارای توانمندی های خاصی است که می تواند با به کارگیری آن ها موفقیت زیادی را کسب نماید. اگر استعداد نقاش شدن را دارید ولی نمی توانید این کار را انجام دهید، اگر توانایی اداره یک شرکت بزرگ را دارید اما افکار مزاحم مدام شما را اذیت می کند باید بگویم راه های مختلفی برای رفع موانع بر سر راه شما وجود دارد. دوره آموزشی هم زمانی جادویی که توسط دکتر گیلکی ارائه می شود یکی از راهکارهای عالی برای کسب موفقیت و شادی در زندگی می باشد.