آفتاب

آشنایی با انواع توالت فرنگی ایرانی و بررسی قیمت آنها



آشنایی با توالت فرنگی ایرانی هدف اصلی مقاله امروز ما است. توالت های فرنگی برند و معتبر که از جنس های مرغوب چینی ایرانی ساخته می شود، سال های زیادی است محبوبیت پیدا کرده است و جایگزین مناسبی برای توالت های قدیمی شده است.

از مهمترین شرکت های تولید و عرضه سرویس های بهداشتی به ویژه توالت فرنگی ایرانی در کشور عزیز ما ایران، تولید توالت فرنگی مروارید و همچنین توالت فرنگی چینی کرد می باشد. به دلیل استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته برای ساخت توالت های مرغوب و با کیفیت ایرانی از طریق این مجموعه های فعال و مطرح، برند مروارید و چینی کرد توانسته است در میان مدل های مختلف ایرانی و خارجی پیش قدم باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت توالت فرنگی مراکز سرشناس کشور و همچنین خرید توالت فرنگی ایرانی ما را تا پایان مقاله همراهی نمایید تا بهترین و کیفی ترین نوع توالت ها را خریداری نمایید.

آشنایی با توالت فرنگی ایرانی

از دیرباز مردم ایران از توالت های ایرانی و سنتی استفاده می کردند. مشکلات زیادی که این نوع سرویس های بهداشتی برای افراد به ویژه افراد مسن و کودکان ایجاد می کرد باعث شد تا کم کم توالت های فرنگی ایرانی با بهره گیری از توالت های مرغوب خارجی وارد بازار شود.
سرویس های بهداشتی قدیمی جدا از ساخت نامناسبی که دارند، مفاصل را تحت فشار قرار می دهند و تقریبا اکثر دردهای زانو و کتف به خاطر استفاده از این نوع سرویس ها می باشد.


توالت فرنگی ایرانی


اما توالت فرنگی ایرانی نوعی سرویس بهداشتی است که به دلیل ساختار متناسب و تنظیم ارتفاع دقیق برای نشستن بسیاری از دردهای عضلانی و مشکلات اجابت مزاج و ادرار را حل نموده است.
اگر کمی دقت کنید می بینید که اکثر افرادی که پا درد دارند بعد از مدتی یا طبق سفارش پزشک از توالت فرنگی استفاده می کنند. این نشان دهنده آن است که سرویس های بهداشتی به خصوص توالت فرنگی ایرانی شرکت های معتبری همچون مروارید و چینی کرد به خوبی توانسته اند مورد تایید سازمان پزشکی قرار گیرند.
مزیت های بسیاری که توالت فرنگی ایرانی دارد موجب شده است که اشخاص در بازسازی منازل یا هنگام ساخت آپارتمان های کوچک و بزرگ مسکونی و غیر مسکونی نصب توالت فرنگی مروارید و یا توالت فرنگی کرد را در نظر داشته باشند.
توالت فرنگی مروارید به عنوان برند برتر
توالت فرنگی مروارید به عنوان یک برند معتبر و برتر در کشور توانسته است جایگاه خوبی در میان انواع توالت های بهداشتی ایرانی و خارجی پیدا کند. نوع سنگ مرغوب، رنگ های سفید براق، طراحی منحصر به فرد و همچنین نصب آسان و اصولی این نوع توالت ها منجر به فروش فوق العاده کالاهای برند مروارید شده است.
این شرکت تولید و عرضه محصولات بهداشتی انواع توالت ها را در عصره وقت با ثبت سفارش به اقسا نقاط کشور ارسال می نماید تا تمام هموطنان بتوانند از برترین برند توالت فرنگی ایرانی بهره ببرند.


توالت فرنگی ایرانی


از انواع توالت فرنگی مروارید با تنوع مدل های کرون، مگا، ولگا، دیاموند، الگانت، کاتیا و... که توسط مجموعه مطرح مروارید عرضه می گردد به شرح زیر می باشد:
•    توالت فرنگی ایرانی دو تکه و یک تکه
•    توالت های طبی
•    توالت فرنگی وال فیس
•    توالت فرنگی مرغوب وال هنگ
عرضه توالت فرنگی برند مروارید به سراسر کشور برای اجرایی کردن پروژه های ساخت و ساز و همچنین بازسازی منازل مسکونی و غیر مسکونی با کمترین هزینه انجام می گیرد و می توانید دکوراسیون جالب و جذابی را به کمک این نوع سرویس های بهداشتی داشته باشید.

توالت فرنگی چینی کرد مرغوب ترین نوع توالت فرنگی ایرانی

در کنار توالت فرنگی های با کیفیت که شرکت بزرگ مروارید ارائه می دهد، مجموعه گسترده و عظیم دیگری به نام چینی کرد نیز موفق شده است نام و آوازه خوبی را در عرضه و فروش محصولات بهداشتی به همراه داشته باشد.
توالت فرنگی کرد در مدل های متنوع با مرغوبیت فوق العاده توانسته است بر زیبایی و جذابیت محیط سرویس بهداشتی بیفزاید و به دلیل طراحی و ساخت اصولی و استاندارد پر طرفدار باشد.
نوع سیستمی که جهت تخلیه برای این نوع توالت ها تعبیه شده است مناسب بوده و بدون ایجاد مشکلی می توان سال های زیاد از این وسیله بهداشتی استفاده نمود. جنس مرغوب سنگ برای ساخت توالت فرنگی ایرانی از نوع چینی کرد مهمترین ویژگی محصولات چینی کرد است. زیرا انواع مختلفی از آب ها برای شست و شو و نظافت در مناطق مختلف کشور استفاده می شود که می تواند بر لوازم بهداشتی آسیب وارد کند.


توالت فرنگی ایرانی


اما توالت فرنگی کرد به دلیل کیفیت و استحکام خوبی که برخوردار است با شست و شوی معمولی به صورت روزانه به خوبی براق، تمیز و نو باقی می ماند. از مدل های متنوع توالت فرنگی چینی کرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:
•    توالت فرنگی چینی کرد طاووس
•    توالت فرنگی کرد دافنه
•    توالت های فرنگی از نوع فلوریا
•    توالت فرنگی مدل آوینا
•    توالت فرنگی ایرانی آویسا
•    توالت های فرنگی ایرانی هلنا و ...

قیمت توالت فرنگی در ایران چگونه است؟

سرویس های بهداشتی بسیاری در فروشگاه های گوناگون به چشم می خورد اما طبق روال باید بهترین و مرغوب ترین نوع آن انتخاب شود تا از هزینه ای که برای خرید توالت فرنگی ایرانی پرداخت می نمایید راضی باشید.
قیمت توالت فرنگی در ایران با توجه به مدل و اندازه ای که انتخاب می شود متغیر است. اما شرکت بزرگ مروارید و چینی کرد با نازلترین قیمت متنوع ترین نوع توالت های فرنگی ایرانی را به مشتریان عزیز ارائه می دهند.
برخی از توالت های فرنگی مدل های ایرانی دارای سایزهای کوچکتر و برخی ابعاد بزرگتری هستند. همچنین بعضی از آن ها چند تکه و بعضی ها یک تکه هستند که در نهایت مدل، نوع نصب، نوع سنگ به کار برده شده در تولید آن ها می تواند بر قیمت توالت فرنگی ایرانی تاثیر گذار باشد.

خرید توالت فرنگی ایرانی از شرکت های معتبر

به دلیل صنعت بسیار قدرتمندی که کشور ایران در زمینه تولید چینی و سنگ مرغوب دارد و همچنین به خاطر وجود متخصصان با سلیقه و طراح، بهترین نوع توالت فرنگی ایرانی از طریق تولیدکنندگان داخلی به فروش می رسد.


توالت فرنگی ایرانی


امتیازی که این نوع سرویس های بهداشتی داخلی دارند قیمت خرید توالت فرنگی ایرانی نسبت به توالت های خارجی است. زیرا با توجه به میزان تقاضا و استقبالی که از توالت های فرنگی در برند های مروارید و چینی کرد می شود شرکت های عرضه کننده خرید توالت فرنگی ایرانی را با بهترین و نازلترین قیمت برای خریداران در نظر گرفته اند.
برای دریافتن قیمت و همچنین نحوه خرید این نوع توالت ها با انواع مدل و برند می توانید به وب سایت تخصصی لوکس سازان ارائه دهنده ی کالاهای بهداشتی مروارید و چینی کرد مراجعه نمایید و با مشاوره های ارزنده خریدی مطمئن و با ضمانت انجام دهید.




وبگردی