آفتاب

5 سوال مهم قبل از خرید چمن مصنوعیگروه چمن سرا با سابقه انجام پروژه های فضای سبز بزرگ و کوچک برای سازمان ها، اداره جات، شهرداری ها، ورزشگاه ها و حتی مناطق مسکونی به آن درجه از سطح اعتبار رسیده است که بتوانید با خیال راحت به خدمات و محصولاتی که ارائه می دارد، تکیه کنید.

چمن مصنوعی یک سطح چند منظوره است که مزیت های بسیاری برای کسی که از آن استفاده می کند، مهیا می نماید. به همین دلیل است که بسیاری از صاحبخانه ها و کسب و کارها به دنبال خرید چمن مصنوعی برای ملک و ساختمان خود می باشند.

اگر شما هم در این گروه از افراد قرار می گیرید، اولین قدمی که باید بردارید این است که شرکت چمن مصنوعی معتبری را برگزینید. این انتخاب یک تصمیم گیری مهم به شمار می رود که روی هزینه و کیفیت چمن مصنوعی نهایی شما تاثیر می گذارد.

گروه چمن سرا با سابقه انجام پروژه های فضای سبز بزرگ و کوچک برای سازمان ها، اداره جات، شهرداری ها، ورزشگاه ها و حتی مناطق مسکونی به آن درجه از سطح اعتبار رسیده است که بتوانید با خیال راحت به خدمات و محصولاتی که ارائه می دارد، تکیه کنید. کیفیت و کارایی و ظاهر جذاب محصولات چمن سرا موجب می شود دقیقا تیرتان به هدف بخورد و همان چیزی را به دست بیاورید که می خواهید.

سوالاتی که باید از شرکت چمن مصنوعی موردنظر خود بپرسید


1.تجربه شما در زمینه نصب چمن مصنوعی چقدر است؟

به طور ایده آل، شما شرکتی می خواهید که سال ها در این صنعت تجربه و سابقه فعالیت داشته باشد. البته اصلا مشکلی نیست که افراد تازه کاری در این حوزه مشغول به کار شوند، اما یک تیم متخصص نتایج باکیفیت تری را ارائه می کند و این اطمینان را به وجود می آورد که چمن مصنوعی شما همان طور که تصور می کردید، رویایی به نظر می رسد.

2. آیا خودتان تیم نصب دارید و یا این کار را برون سپاری می کنید؟

باید بفهمید که شرکت روی چه کسانی برای انجام این کار حساب می کند. آیا این تیم متعلق به خود شرکت است و یا تیمی می باشد که شرکت همیشه کار نصب را به آن ها محول می کند؟
اگر کار نصب برون سپاری می شود، باید سوالات بیشتری درباره اعتبار و ویژگی ها و کیفیت کارشان بپرسید. پروسه نصب نیاز به دقت عمل و اجرای اصولی دارد، پس فرقی ندارد که تیم نصب خود شرکت یا خارج از آن باشد، در هر صورت باید از نتیجه ای که قرار است برای شما به ارمغان بیاورند، مطمئن باشید.

چمن مصنوعی

3. آیا نمونه کارهایی از پروژه های قبلی دارید؟

از شرکت چمن مصنوعی خود بخواهید تا نمونه کارها و نظرات مشتریان قبلی را با شما به اشتراک بگذارند. آشکار است که رضایت مشتریان قبلی و کیفیت و زیبایی چشم اندازهای سبز آن ها، روی تصمیم گذاری شما بسیار تاثیرگذار است.
شما هم می توانید به دیدن تصاویر بسنده کنید و یا به صورت حضوری در محل مورد نظر حاضر شوید. این امر ایده و دیدگاهی از باکیفیت بودن یا نبودن چمن مصنوعی و پروسه نصب شرکت به شما می دهد.

4.  چه مواد پرکننده ای برای پروژه من مناسب می باشد؟

مواد پرکننده نقش اساسی در موفقیت پروسه نصب چمن مصنوعی دارد. این مواد در زیر چمن قرار می گیرند و کارهای زیادی انجام می دهند، از جمله محافظت از چمن مصنوعی و ویژگی های متعدد آن مانند زهکشی.
این امر موجب می شود تا به سمت انتخاب و خرید چمن مصنوعی باکیفیت بروید. شما باید با کارشناسان و متخصصان شرکت درباره نوع و میزان مواد پرکننده موردنیاز خود صحبت کنید.

5. چه نوع چمن مصنوعی مناسب نیاز من می باشد؟

این را به یاد داشته باشید که همه چمن های مصنوعی از نظر کیفیت و هدفی که دارند یکسان نیستند. چمن های مصنوعی از مواد مختلف و با شکل و اندازه های گوناگون ساخته می شوند.
انتخاب نوعی از چمن مصنوعی که دقیقا مناسب نیازهای شما می باشد، تصمیم گیری مهمی است که نتایج بسیاری به همراه دارد. به همین دلیل است که انتخاب شرکت و تهیه کننده چمن مصنوعی بسیار اهمیت دارد، آن ها باید به اندازهای متخصص و قابل اطمینان باشند که شما را برای انتخاب بهترین نوع چمن مصنوعی همراهی کنند.
انتخاب شرکتی که قرار است علاوه بر ارائه چمن مصنوعی، پروسه نصب را برعهده بگیرد و خالق منتظره سبز تماشایی موردنظر شما باشد، بسیار تاثیرگذار است و اثرات آن تا آخر مسیر همراه شما خواهد بود. پس آغاز این کار را با اطمینان و قاطعیت شروع کنید تا پایان خوشی در انتظار شما باشد.

سرایتان سبز با چمن سرا
وبگردی