آفتاب

دانش و تجربه ما راهنمای شماستدر توسعه فعالیت های تجاری نیاز به وکیل متخصص تجاری امری بدیهی و ضروریست؛ زیرا مدیریت و گرداندن یک مجموعه به عنوان شرکت تجاری تنها راه پیشبرد اهداف نیست.

در کنار مدیریت درست آگاهی از اصول تجاری و قوانین و مسائل حقوقی مرتبط نیز در پیشبرد اهداف تاثیر گذار می باشد. همچنین باعث می شود تا از هرگونه ضرر و زیان جلوگیری شود یا در صورت مشکلات مربوط به امور ورشکستگی ضرر و زیان به حداقل برسد.
دفتر حقوقی محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری گروهی از وکلای مجرب را گرد هم آورده تا با مشاوره درست و اصولی، مناسب ترین راهنمایی را به منظور حاصل شدن بهترین نتیجه ارائه نماید. از لحاظ حرفه ای کنار هم آمدن چند وکیل خبره در زمینه های متفاوت می تواند امتیاز قابل توجهی به حساب بیاید.

وکیل پایه یک دادگستری


برای درک بهتر اهمیت نقش وکیل تجاری در شرکت ها امور تجاری و دعاوی تجاری را در نظر بگیرید:
امور تجاری شامل امور تاجر، امور شرکت ها، اسناد تجاری، ورشکستگی تاجر و شرکت‌های تجاری، انعقاد قراردادهای تجاری و بازرگانی، دعاوی بین شرکت و شرکا، معاملات تجاری و معاملات بین المللی تجاری، اعتبارات اسنادی، قراردادهای حمل و نقل بین المللی ،سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم خارجی و…  می باشد.
به علاوه نمونه ای از دعاوی تجاری عبارت است از:
دعاوی ورشکستگی
دعاوی مربوط به چک ( می تواند برای مطالبه باشد یا استرداد و…)
دعاوی صادرات و واردات
دعاوی قراردادهای تجاری
دعاوی برندها و علامت های تجاری
پرونده های مرتبط با امور تجاری ذکر شده نیازمند بررسی و تجربه کافی میباشد پس میتوان نتیجه گرفت که وکیل تجاری باید بر این امور تسلط لازم را داشته باشد.همچنین به منظور تبحر بیشتروکیل متخصص در امور تجاری باید در رشته های مرتبط مانند: رشته های حقوقی تجارت بین الملل یا اختلاف های شرکت های تجاری دانش و تجربه کافی داشته باشد. امور مربوط به دعاوی و مسائل داخلی شرکت های تجاری اموری تخصصی هستند. با توجه به همین نکته مشاوره با وکیل متخصص تجاری که دارای تخصص در دعاوی تجاری و چگونگی رویه هر کدام از دادگاه های بدوی و تجدید نظر و دیوان عالی است الزامی خواهدبود.


 وکیل پایه یک دادگستری


دفتر حقوقی محمد حاجیلو و همکاران با داشتن تجربه کافی در زمینه تجاری و دانش به روز بررسی و پیشبرد صفر تا صد پرونده ها را بر عهده می گیرد.در این مجموعه شرایطی فراهم آمده تا بدون اتلاف وقت به منظور نوبت دهی در اصرع وقت بتوانید از مشاوره وکیل پایه یک دادگستری بهره‌مند گردید.