آفتاب

تست کرونا در منزلافرادی که علائمی شبیه به بیماری کرونا را در خود احساس می‌کنند، به خودی خود استرس و اضطراب دارند بنابراین بهتر است با انجام تست کرونا در منزل مانع به وجود آمدن استرس‌های دیگر شوید. پس اگر خودتان یا فردی از اعضاء خانواده‌تان نیاز به انجام آزمایش تخصصی داشتید، بهتر است سراغ آزمایشگاهی بروید که امکان گرفتن تست کرونا در منزل را داشته باشد.

دغدغه‌ی انجام آزمایش کرونا در تهران از سایر استان‌ها بیشتر است؛ چرا که ترافیک‌های سنگین این شهر همیشه شلوغ موجب آزار و اذیت افراد خصوصاً در زمان بیماری خواهد شد. افرادی که علائمی شبیه به بیماری کرونا را در خود احساس می‌کنند، به خودی خود استرس و اضطراب دارند بنابراین بهتر است با انجام تست کرونا در منزل مانع به وجود آمدن استرس‌های دیگر شوید. پس اگر خودتان یا فردی از اعضاء خانواده‌تان نیاز به انجام آزمایش تخصصی داشتید، بهتر است سراغ آزمایشگاهی بروید که امکان گرفتن تست کرونا در منزل را داشته باشد. حال سوال اصلی این است که کدام آزمایشگاه چنین خدماتی را ارائه می‌کند؟

تست کرونا در منزل، یک امکان ویژه و خاص

انجام آزمایش کرونا در منزل از جمله امکاناتی است که کمتر مرکز آزمایشگاهی در اختیار افراد قرار می‌دهد. در شرایط خاص و بسیار حساسی که کل کشور در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس منحوس کرونا هستند، در صورتی که به یکی از علائم کووید 19 مشکوک شدید می‌بایست آزمایش بدهید. از آنجا که علائم این بیماری بسیار شبیه به بیماری آنفولانزا و سرماخوردگی است، در موارد مختلف تنها آزمایش کرونا  می‌تواند نوع بیماری را مشخص کند. کما این که انجام تست کرونا در منزل برای افراد مزایای فوق العاده‌ای هم دارد که عبارت است از:

  • بدون شک آزمایش دادن در منزل برای افراد به مراتب خوشایندتر از مراجعه به آزمایشگاه است و افراد در منزل خود احساس راحتی و آرامش می‌کنند.
  • در صورتی که حال بیمار وخیم باشد عدم حضور در مجامع برای جلوگیری از ابتلاء دیگران بسیار مهم خواهد بود.
  • انجام آزمایش کرونا در منزل هزینه‌های ناشی از رفت و آمد و دیگر هزینه‌های اضافی را می‌کاهد.

بنابراین طبیعی است که بسیاری از افراد به دنبال انجام تست در منزل باشند، به عبارتی انجام دادن آزمایش در منزل در بسیاری از مواقع از هوشمندی افراد خواهد بود. پس بهتر است یک آزمایشگاه معتبر با امکان آزمایش کرونا در محل را شناسایی کنید تا در صورت لزوم به کمک شما بیایند. پس از نمونه گیری در منزل، آزمایشگاه در مدت زمانی مشخص نتیجه را به صورت آنلاین و حضوری اعلام می‌کند تا پزشک بیمار بر اساس عدد CT بر شدت و ضعف کووید در ایشان حکم کند. به طور کلی در آزمایش کووید 19 عدد CT مهم‌ترین نکته است و می‌بایست آزمایشگاهی را انتخاب کنید که در بررسی نمونه دقت کافی را داشته باشد.

در هر محلی که هستید، تست کرونا بدهید!

کووید 19 زندگی عادی افراد را بی اندازه تحت تاثیر قرار داده است، تاجایی که برای انجام بسیاری از کارها می‌بایست جواب منفی آزمایش را به همراه داشته باشند. بنابراین زمانی که نیاز به انجام تست پیدا کردید آزمایش کرونا در محل را از طریق یکی از آزمایشگاه‌های معتبر انتخاب کنید تا به کمک شما بیایند. به طور مثال در موارد زیر نیاز به انجام تست پیدا خواهید کرد:

    1. زمانی که برای پرواز نیاز به ارائه اسناد مبنی بر عدم ابتلا به کرونا دارید، انجام آزمایش کرونا پرواز حائز اهمیت خواهد بود تا بتوانید به پرواز خود برسید. ناگفته نماند که انجام تست PRC برای پروازهای خارجی الزامی می‌باشد.
    2. چنانچه در کارخانه، شرکت یا سازمانی یک یا تعدادی از افراد علایم مشکوک به کرونا داشته باشند، مدیران مربوطه شایسته است آزمایش کرونا در محل کار را درخواست نمایند تا از سرایت بیماری به بقیه کارکنان جلوگیری شود.

    تشخیص دقیق عدد CT و درمان به موقع کووید 19 می‌تواند موجب بازگشت سلامتی در کمترین زمان باشد، بنابراین انجام تست کرونا در منزل یا دیگر مراکز از ضرورت ویژه‌ای برخوردار است که اگر سلامتی برایتان اهمیت دارد، نباید به آن بی توجه باشید. بدون شک انجام کارهای شخصی یا اداری با خیال آسوده از سلامتی بسیار کاراتر خواهد بود، کما این که در عصر حاضر همه‌ی افراد جامعه در مقابل سلامتی دیگران هم مسئول هستند.

هزینه تست کرونا تغییر نمی‌کند!

آزمایش کرونا نسبت به سایر آزمایش‌ها قیمت بالاتری دارد، اما آزمایشگاه‌هایی که امکان دریافت تست کرونا در منزل را دارند هزینه‌ی اضافه‌تری بابت این کار دریافت نخواهند کرد. بنابراین در زمان بروز علائم نگران هزینه‌های اضافی نباشید، مبلغ آزمایش کرونا در آزمایشگاه یا محل مورد نظر شما در حدود سیصد و چهل هزار تومان است. البته ناگفته نماند که برخی از مراکز آزمایشگاهی بسته به شرایط و انصاف خود ممکن است مبلغ پایین‌تری دریافت نمایند. صرف نظر از این مطلب هزینه کردن برای مراقبت از سلامتی خود و اطرافیان بسیار ارزشمندتر است. پس برای محافظت از سلامتی خود نگران هزینه‌ها نباشید.

برای انجام آزمایش کرونا در محل، ایراژن را انتخاب کنید!

آزمایش کرونا در تهران با کمک آزمایشگاه تخصصی ایراژن می‌تواند به خانه شما یا محل کارتان بیاید. اگر به دنبال آزمایشگاهی برای آزمایش کرونا هواپیمایی، منزل یا ... هستید سراغ ایراژن بروید. این آزمایشگاه تخصصی و بسیار معتبر در تهران پرسنل مجرب و حرفه‌ای دارد که با حضور در محل مورد نظر شما برای نمونه گیری اقدام می‌کنند. از آنجا که این مجموعه یک مرکز تخصصی آزمایش‌های ژنتیک است، در صورت مثبت بودن تست کرونا دقیق‌ترین عدد CT در نتیجه تست کرونا در منزل را دریافت خواهید نمود. بنابراین به نتیجه جواب آزمایشی که ایراژن ارائه می‌کند اطمینان کامل داشته باشید.

برای دسترسی سریع به این آزمایشگاه به راحتی و با گوشی موبایل خود وارد وبسایت ایراژن شوید و درخواست خود را ثبت کنید یا با شماره‌های ذکر شده در سایت تماس بگیرید. پرسنل مجرب این آزمایشگاه برای خدمات رسانی به شما در سریع‌ترین زمان ممکن به شما خواهند رسید. همچنین وبسایت تخصصی این آزمایشگاه منبع بسیار خوبی برای افزایش اطلاعات پزشکی بوده و می‌تواند به شما در دیگر مسائل نیز کمک شایان توجهی کند. پس از مطالب مندرج در سایت هم غافل نشوید، تا بتوانید بیشتر به سلامتی خود رسیدگی کنید. شما می‌توانید در صورت نیاز با شماره‌های 09050102001 و 88912838 تماس حاصل نمایید یا با کارشناسان ایراژن در واتس آپ به شماره 09050102001 پیام ارسال کنید. تا وقتی ایراژن هست بدون استرس از کرونا، مراقب سلامتی خود باشید.وبگردی