آفتاب

انتشارات جعفری نوین، ارائه دهنده تمامی کتاب های پزشکیرشته پزشکی و شاخه های آن، یکی از مهم ترین رشته های جهان می باشد. طبیعتا آن چه به دانشجوی یک رشته کمک می کند تا به موفقیت برسد، مطالعه کتاب ها و منابع معتبر و تخصصی هستند.

اگر شما هم دانشجوی رشته پزشکی هستید و به دنبال خرید کتاب های رشته خود هستید اما نمی توانید منابع موردنظرتان را پیدا کنید بهترین راه مراجعه به فروشگاه آنلاین انتشارات جعفری نوین به آدرس www.jafaripub.com است.
رشته پزشکی از جمله رشته هایی است که کتاب های بسیاری برای آن تالیف شده اند. البته مطالعه تمامی این کتاب ها قطعا از توان هر شخصی خارج است؛ لذا بهتر است تا کتاب هایی را مطالعه کنید که بیشتر در حوزه تخصصی شما بوده و مفاهیم کاربردی تری دارند. از همین رو، دو کتاب مهم در رشته پزشکی را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین اگر دغدغه خرید کتاب های پزشکی خود را از یک فروشگاه معتبر دارید، ما به شما انتشارات جعفری نوین را معرفی می کنیم.

تمامی نسخه های کتاب آناتومی گری در انتشارات جعفری نوین

 کتاب های پزشکی


یکی از مهم ترین مباحث در رشته های پزشکی، یادگیری آناتومی بدن می باشد. اگر شما هم از جمله دانشجویانی هستید که می خواهید این مبحث را به طور کامل، فرا بگیرید، ما به شما کتاب آناتومی گری را معرفی می کنیم. کتاب آناتومی گری، در سه جلد به چاپ رسیده است. این کتاب به طور کاملا تخصصی، آناتومی بالینی را مورد بررسی قرار داده است. مفاهیمی که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته اند شامل بدن انسان و توضیحاتی در مورد آناتومی آن، تشریح مفهوم و صفحات آناتومیک و انواع روش های تصویر برداری از بدن هستند. همچنین در ادامه کتاب، آناتومی تنه و قفسه سینه، شکم و لگن از استخوان ها تا بافت نرم، عروق و اعصاب نیز مورد بررسی قرار گرفته اند.
در این کتاب، آناتومی اندام های فوقانی و تحتانی، استخوان ها، عضلات، عروق و اعصاب چهار اندام اصلی بدن نیز به طور کامل شرح داده شده اند. در انتهای کتاب می توانید آناتومی سر و گردن و تمامی بخش های مربوط به آن ها و همچنین نوروآناتومی گری را نیز مطالعه کنید. متن کتاب بسیار ساده و روان بوده و جزئیات غیر ضروری ندارد. تصاویر به کار رفته در این کتاب، کاملا گویا و بی نظیر هستند و به خوبی شما را با آناتومی بدن آشنا می کنند. به طور کلی این کتاب، منبعی ارزشمند برای دانشجویان پزشکی بوده و شما را از هر گونه کتاب در این زمینه بی نیاز می کنند.

تمامی ترجمه های کتاب فیزیولوژی گایتون و هال در انتشارات جعفری نوین

کتاب فیزیولوژی گایتون یکی دیگر از کتاب هایی است که هر دانشجوی پزشکی، لازم است تا آن را مطالعه کند. در فیزیولوژی پزشکی میان علوم پایه و بالینی ارتباط برقرار شده و اصولی لازم و ضروری برای مطالعه علم پزشکی دارد. این کتاب توسط آرتور گایتون و استاد وی یعنی جان هال، رئیس بخش فیزیولوژی و بیوفیزیک و معاون ارشد تحقیقات قلبی، عروقی، کلیوی در مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی، نوشته شده است. بیان این کتاب بسیار شفاف و واضح بوده و بیشتر بر مطالب مرتبط با بخش بالینی و پیش بالینی تمرکز دارد. در این کتاب بخش هایی از مطالب، که دارای محتوای مهم تری هستند، با فونت درشت تر و بزرگ تری نوشته شده اند. همچنین اطلاعاتی که تکمیل کننده هستند، مانند کیس های بالینی، دارای فونت کوچک تری می باشند. چنین شیوه تالیف بی نظیری و البته مطالب بسیار تخصصی و مفیدی که در این کتاب به کار رفته اند، این کتاب را به یکی از پرفروش ترین کتاب های جهان، در میان دانشجویان پزشکی تبدیل کرده است.

انتشارات جعفری نوین بهترین گزینه برای خرید کتاب های پزشکی

 کتاب های پزشکی


هر کتاب پزشکی که به دنبال آن باشید از کتاب آناتومی گری گرفته تا فیزیولوژی گایتون و هال و ... را می توانید تنها با یک کلیک در سایت انتشارات جعفری نوین پیدا کرده و به صورت آنلاین خریداری کنید و درب منزل خود تحویل بگیرید. با مراجعه به فروشگاه انتشارات جعفری نوین به آدرس www.jafaripub.com دیگر نیازی نیست که راهی فروشگاه‌های کتاب شوید و زمان و هزینه زیادی صرف پیدا کردن کتاب های پزشکی مورد نظر خود کنید.