آفتاب

معرفی انواع نرم افزار مطب و کاربرد آنمدیریت کردن یک مطب می تواند شما را با چالش های زیادی روبرو کند. داشتن یک منشی خوب به تنهایی نمی تواند نیازهای مدیریتی و برنامه ریزی مطب شما را کاملا رفع کند.

به همین دلیل بهتر است برای مدیریت جامع محیط کار خود و جمع آوری اطلاعات موردنیاز خود از یک نرم افزار مطب استفاده کنید. با این برنامه می توانید به صورت کاملا پویا و دقیق از تمام فعالیت های موجود در مطب خود مطلع شوید. با استفاده از این نرم افزار می توانید مدیریت کاملی بر روی زمان مراجعه بیماران، داروها و مواد اولیه موجود در مطب داشته باشید و روند کار خود را در هر زمانی کنترل کنید.


معرفی انواع نرم افزار مطب و کاربرد آنها

کاربرد نرم افزار مطب

به کمک این نرم افزار می توانید لیست کامل بیماران خود را به همراه سابقه مریضی، حساسیت ها و تمام مشخصات آن در یک پایگاه داده کامل ذخیره کنید تا در صورت مراجعه مجدد بتوانید با سرعت بیشتری کار مداوای بیمار را انجام دهید و اکنون به دلیل وجود حساسیت های بیشتر در زمینه بیماری، این برنامه به شما کمک می کند تا سابقه داروهای تجویز شده به بیمار را نیز در اختیار داشته باشید.
برای دانستن اطلاعات بیشتر در رابطه با این نرم افزار بر روی کلمه نرم افزار مطب کلیک کنید.
این نرم افزار امکان ایجاد کردن نرخ ثابت ویزیت به صورت پیش فرض را نیز به شما می دهد و می توانید بر اساس محیط کاری و نوع خدماتی که ارائه می دهید، یک مبلغ ثابت را برای هزینه های اولیه در نظر بگیرید و کار محاسبات منشی خود را ساده کنید. از طرفی شما به کمک این نرم افزار، می توانید به صورت کاملا هوشمند و بدون نیاز به نوشتن نسخه برای کاربران خود دارو تجویز کنید و تمام اطلاعات لازم در زمینه روش مصرف دارو را در اختیار آنان قرار دهید.

این نرم افزار به دلیل طراحی بسیار ساده رابط کاربری و وجود قسمت های مختلفی مانند ارائه گزارش مالی به صورت تفکیک شده، امکان ثبت نوع بیمه، امکان ثبت درآمدها و هزینه ها، می تواند یک سیستم کامل حسابداری نیز باشد و شما را در مدیریت بهتر هزینه ها یاری کند.

معرفی انواع نرم افزار مطب و کاربرد آنها

چالش های مدیریتی دندانپزشکی

در یک دندانپزشکی، داشتن منابع و ابزارهای سالم، یکی از مهم ترین چالش ها به شمار می رود که مدیریت آن نیز به دلیل وجود تنوع بسیار بالای تجهیزات و مواد دارویی بسیار سخت است. برای رفع کردن این مشکل شما می توانید لیست کاملی از تجهیزات موردنیاز یا خریداری شده را در قالب نرم افزار مطب لیست کنید و در صورت نیاز یا کم شدن و از بین رفتن ابزارها، لیست کاملی از تجهیزات خود را در اختیار داشته باشید و بتوانید با سرعت بیشتری تجهیزات را جایگزین کنید.

سوالات و تهیه نرم افزار دندانپزشکی

همچنین به دلیل مراجعه بسیاری از بیماران به صورت دائمی، با ایجاد کردن یک پرونده الکترونیکی برای هر بیمار، می توانید وضعیت خود را به صورت کلی و عمل های انجام شده بر روی او را نیز در اختیار داشته باشید و با این روش، درمان بهتری را برای فرد در نظر بگیرید. این نرم افزار دارای سیستم کامل حسابداری است و به شما کمک می کند تا نیازهای حسابداری خود را نیز به آسانی رفع کنید.


معرفی انواع نرم افزار مطب و کاربرد آنها

در بسیاری از شرایط مدیریت کردن دندان پزشکی به دلیل مراجعه بیماران می تواند بسیار سخت باشد، اما با یک برنامه حسابداری و ایجاد اعلان شما می توانید از زمان حضور بیماران خود به صورت کامل در هر جایی اطلاع پیدا کنید و مدیریت بهتری بر روی زمان مراجعه به مطب داشته باشید.
با رفت و آمد بیشتر افراد و دائمی شدن، حضور برخی از آنها در مطب به دلیل روند طولانی درمان، شما می توانید یک پروفایل کامل برای هر بیمار تهیه کنید. با این پروفایل شما تمام خدمات انجام شده برای او را در اختیار خواهید داشت و در صورت داشتن حساسیت یا بیماری خاص با مراجعه به آن می توانید مانع از بروز مشکلات و حوادث بیشتری شوید و کنترل کاملی بر روی طول دوره درمان بیماران خود داشته باشید.

انواع نرم افزار آزمایشگاه

یکی از محیط هایی که نیاز به مدیریت بسیار دقیق دارد، آزمایشگاه است. استفاده از یک نرم افزار کاربردی در این حوزه سبب می شود تا شما بتوانید لیست کاملی از کارها و برنامه های کاری را در اختیار داشته باشید. برخی از نرم افزارهای ارائه شده در این حوزه، در زمینه بررسی و تامین مواد اولیه هستند و برخی دیگر نیز سیستم ویزیت کاربران را کنترل می کنند.
اما یک نرم افزار مطب خوب که بتواند در حوزه آزمایشگاه نیز به شما کمک کند، می تواند بسیار کاربردی باشد و برای مدیریت کردن یک آزمایشگاه مناسب، امکانات خوبی را در اختیار شما خواهد گذاشت. به عنوان مثال یک برنامه کامل، امکان کنترل کامل بین انبار و مطب را به شما می دهد، همچنین به کمک این برنامه می توانید یک نرخ ثابت برای هر کدام از خدمات خود در نظر بگیرید و به صورت خودکار، تنها با زدن چند کلیک ساده، این برنامه به شما امکان ایجاد انواع قبض و فاکتور را می دهد.
برای انکه اطلاعات بیشتری در رابطه با نرم افزار آزمایشگاه سلاک طب داشته باشید حتما لینک را لمس کنید.
با ایجاد کردن پروفایل برای هر کاربر می توانید روند دقیق مراحل آزمایشگاه و اطلاعات او را در اختیار داشته باشید تا در صورت لوزم از آنها برای آزمایش های دیگر خود استفاده کنید. همچنین می توانید گزارش کاملی از روند اداره آزمایشگاه را در زمینه مالی در اختیار داشته باشید. به کمک این مستندات شما می توانید به عنوان مدیر یک آزمایشگاه، برنامه ریزی سالانه خود را برای بهبود و ارتقا وضعیت کاری خود به سادگی انجام دهید و منابع و مواد اولیه پرمصرف خود را کاملا کنترل کنید.