آفتاب

نقاشی ساختمان با بهترین کیفیت در تمام مناطق تهرانمجموعه نقاشی ساختمان با سابقه 25 ساله در زمینه نقاشی ساختمانهای مسکونی ، تجاری ،اداری ، انواع ویلا و ….درتهران و حومه تهران مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه عضو انجمن صنفی کارگران نقاشی ساختمان و همچنین دارای مدرک رسمی مهارت آموزی از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی می باشد.

انواع  رنگ نقاشی ساختمان:

مولتی‌کالر

از انواع رنگ ها که برای نقاشی ساختمان ها بکار می رود نوع مولتی کالر است که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع رنگ آمیزی در اصل با اسپری انجام می شود و دارای رنگ های مختلفی است که معمولا زمینه دیوارهای ساختمان را به زیبایی رنگ امیزی می کند.

رنگ آمیزی بلکا

رنگ های ساختمانی بلکا نیز از انواع رنگ های ساختمانی محسوب می شوند که بسیار زیبا و جذاب هستند و این نوع رنگ از الیافی ساخته می شوند که به انها سلولزی گفته می شود و وقتی از این نوع رنگ استفاده می شود انگار که روی سطح دیوار را کاغذ دیواری زده اید و از نوع رنگ های پر طرفدار برای ساختمان هستند.

رنگ آمیزی ساختمان متالیک

از انواع رنگ های ساختمانی می توان به نوع متالیک اشاره کرد و این نوع رنگ فضا را به شکل مدرنی در می آورد و برای ادارات نیز بسیار کاربردی است و ظاهری کاملا زیبا را ساختمان می دهد. البته این نوع رنگ آمیزی ساختمان را برای بخش هایی از یک دیوار مورد استفاده قرار می دهند تا زیبایی و جذابیت خود را از دست ندهد.


 نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان شرق تهران

در منطقه شرق تهران نقاشی و رنگ آمیزی توسط متخصصین حرفه ای انجام می شودرنگ آمیزی از هر نوعی و انواع نقاشی منازل در تمامی این مناطق بکار برده می شود. تمامی مناطق پوشش داده شده در ادامه نام برده خواهد شد.
 در صورتی که سوالات بیشتری در مورد نقاشی ساختمان تهرانپارس، نارمک،پیروزی،رسالت،حکیمیه،محلاتی،شهدا و سایر مناطق شرق را دارید می توانید با کارشناسان ما در سایت در ارتباط باشید.

نقاشی ساختمان شمال تهران

همه افراد ماهری که در تیم نقاشی منازل در شمال تهران هستند افرادی کاملا حرفه ای بوده که در این تیم با همدیگر نقاشی ساختمان تجریش، قیطریه، الهیه،ونک،سعادت آباد هم چنین خدمات رنگ آمیزی منازل و نقاشی در ولنجک و منطقه جردن و نقاشی در زعفرانیه را پوشش می دهند.نقاشی منازل پاسداران و رنگ آمیزی در نیاوران نیز این تیم به شکل حرفه ای عمل می کنند، نقاشی ساختمان در تهران انجام می شود و تمامی مناطق شمال را پوشش می دهد.

نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی ساختمان در غرب تهران نیزانجام می شود و این نوع رنگ کاری در تمامی مناطق غرب تهران انجام گرفته و افراد استادکار مشغول زیبا سازی ساختمان های شخصی و ادارات هستند،در این منطقه تهران کاملا توسط استادکاران نقاشی تمام مناطق غرب تهران پوشش داده می شود،نقاشی ساختمان شهرک غرب توسط افرادی حرفه ای که می توانند از هر نوع سبک و تکنیک برای زیباتر شدن خانه ها شما استفاده کنند انجام یپذیرد.

نقاشی ساختمان مرکز تهران

در مرکز تهران نیز نقاشی ساختمان به شکل کاملا حرفه ای و با استفاده از استادکاران ماهر انجام می شود. تیم رنگ آمیزی ساختمان در مرکز تهران تمامی مناطق این بخش را تحت پوشش خود قرار می دهد.مناطق تحت پوشش نقاشی و رنگ آمیزی مرکز تهران : انقلاب،جمهوری،فلسطین،امیرآباد،یوسف آباد، فاطمی،مطهری،سهروردی و سایر نقاط مرکز تهران هستند.

نقاشی ساختمان جنوب تهران

در جنوب تهران نیز تیم نقاشی و رنگ آمیزی کاملا همراه با همدیگر کار خود را به درستی انجام می دهند بنابراین در صورتی که در جنوب تهران ساکن هستید می توانید از خدمات نقاشی در تمامی مناطق با بهترین کیفیت و خدمات استفاده کنید.
در هر نقطه ای از تهران که زندگی می کنید می توانید به راحتی با تیم نقاشی ساختمان در تهران ارتباط برقرار کرده و آنها ابتدا ساختمان شما را مورد بررسی قرار می دهند و بعد با تخمین قیمت کار شما را آغاز می کنند.
گروه ما بسیار تخصصی عمل می کنند و دارای انواع استادکاران حرفه ای و ماهر نیز هستند. در صورتی که سوالات بیشتری در این باره داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید. این شرکت به شما کمک خواهد کرد از روش ها و تکنیک های مختلفی برای زیبا سازی خانه خود استفاده کنید و رنگ آمیزی های زیبا را برای خانه خود انتخاب کنید.


 نقاشی ساختمان

خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان با بهترین کیفیت در تهران

مجموعه نقاشی ساختمان با سابقه 25 ساله در زمینه نقاشی ساختمانهای مسکونی ، تجاری ،اداری ، انواع ویلا و ….درتهران و حومه تهران مشغول به فعالیت می باشد .این مجموعه عضو انجمن صنفی کارگران نقاشی  ساختمان و همچنین دارای مدرک رسمی مهارت آموزی از وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی می باشد.این مجموعه همچنین در زمینه کاغذ دیواری ، بازسازی ساختمان ، ایزوگام و ….. آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. تمام خدمات مجموعه مذکور با ابزار های جدید و مدرن و با نهایت کیفیت انجام میشود.
تلفن ثابت :02177783594
تلفن همراه :09123775737
ارسال توسط الگانت وب