آفتاب

خرید شارژر اصلی پرچم داران سامسونگ، معضل جدید خریداران گوشی های سامسونگبرند سامسونگ یکی از برترین و مشهورترین شرکت های فعال در حوزه تولید گوشی های موبایل با سیستم عامل اندروید است و افراد بسیار زیادی که قصد دارند تا یک گوشی با سیستم عامل اندروید درجه یک و با کیفیت را خریداری کنند عموما به سراغ این شرکت آمده و اقدام به خرید گوشی های پرچمدار این برند می کنند.

با این حال یکی از معضلات بسیار بزرگی که در حال حاضر خریداران گوشی های سامسونگ با آن مواجه هستند، بحث خرید شارژر اصل و اورجینال است، چرا که در سیاست های جدید شرکت سامسونگ شاهد حذف شارژر از داخل جعبه های برخی از گوشی های این برند هستیم و این مسئله باعث شده تا پیدا کردن شارژر اورجینال و اصل تبدیل به یک مشکل بسیار بزرگ برای خریداران گوشی های سامسونگ شود. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به بررسی این مسئله پرداخته و بیان کنیم که چرا در حال حاضر خرید شارژر اصل و اورجینال تبدیل به معضل مشتریان شرکت سامسونگ شده است.

کاهش هزینه های تولید و راحتی فرآیند عرضه با حذف لوازم جانبی

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در حال حاضر اکثر برندهای فعال در حوزه طراحی و تولید گوشی های موبایل در تلاش اند تا به طرز چشمگیری هزینه تولید عرضه گوشی های خود را کاهش داده و فرآیند عرضه محصولات خود را سریع و آسان کنند، چرا که در حال حاضر شاهد استفاده از قطعات پیشرفته برای تولید این دسته از محصولات هستیم و به همین دلیل قیمت گوشی های موبایل به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است و همچنین به دلیل افزایش دستمزد نیروی کار، لازم است تا روند عرضه محصولات سرعت بیشتری پیدا کند.
به منظور حل این مشکل شرکت های بزرگ مثل سامسونگ، شیائومی و یا اپل با انجام کارهای مختلف تلاش کردند تا به طرز چشمگیری اقدام به کاهش این هزینه ها کنند. یکی از مهم ترین فرآیندهایی که امروزه توسط این برندها صورت می گیرد، حذف لوازم جانبی از داخل جعبه های گوشی است.
اگر بخواهیم در رابطه با این مسئله بسیار مهم صحبت کرده و اطلاعات کامل را به شما ارائه دهیم باید گفت که شرکت اپل به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده گوشی موبایل در دنیا تصمیم گرفته تا به منظور کاهش هزینه های خود اقدام به حذف شارژر از داخل جعبه های گوشی کند. پس از انجام این کار اعتراضات بسیار زیادی پیرامون این مسئله صورت گرفت و مسئولین شرکت اپل اعلام کردند که به منظور کمک به حفظ محیط زیست اقدام به انجام این کار کردند.
از سوی دیگر شاهد آن بودیم که سایر شرکت ها نیز دست به چنین اقدامی زدند و تلاش کردند تا با انجام کارهای مشابه به کاهش هزینه های خود کمک کرده و هم فرایند عرضه محصولات را راحت تر کنند. شرکت بعدی که دست به چنین اقدامی زد، برند چینی شیائومی بود.  
ایضن شرکت نیز اقدام به حذف هندزفری از جعبه برخی از گوشی های خود کرد و با حذف هندزفری از جعبه گوشی تلاش کرد تا فرایند عرضه محصولات را برای خودش راحت تر کند. پس از آن که دو شرکت آمریکایی اپل و چینی شیائومی دست به چنین اقدامی زدند شرکت سامسونگ نیز با حذف شارژر از جعبه برخی گوشی های خود تلاش کرد تا عملکردی مشابه این برند ها داشته باشد و همین مسئله باعث شده تا افرادی که اقدام به خرید گوشی های سامسونگ می کنند با مشکل پیدا کردن شارژر اصل و اورجینال مواجه شوند.

مشکلات نبود شارژر اصل در جعبه های گوشی سامسونگ

شاید برای شما این سوال بسیار مهم تر شود که چرا امروزه حذف شارژر از داخل جعبه های گوشی موبایل یک مسئله بسیار مهم است؟ به منظور پاسخ به این سوال باید گفت که به صورت کلی اگر شارژ های مورد استفاده برای گوشی های موبایل اصل و اورجینال نباشند و همچنین مشخصات فنی آن ها متناسب با مشخصات باتری نباشد، این مسئله به کاهش طول عمر باتری گوشی منجر می شود.


 


به همین دلیل شاهد خراب شدن باتری های گوشی در چنین شرایطی هستیم. در همین راستا اگر فردی اقدام به خرید یک گوشی جدید از شرکت سامسونگ کند به احتمال خیلی زیاد در داخل جعبه آن خبری از شارژ نخواهد بود و مشتریان پس از مواجه شدن با چنین مسئله ای به سرعت تلاش می کنند تا اقدام به خرید یک شارژر برای گوشی خود کنند اما از آن جایی که شارژر هایی که به فروش می رسند عموماً اصل و اورجینال نبوده و یا مناسب برای آن گوشی نیستند، این مسئله باعث می شود تا در مدت زمان کوتاهی باتری گوشی های آن ها با مشکلات مختلفی مواجه شوند. این در حالی است که اگر شما اقدام به خرید یک شارژر اورجینال کنید انجام این کار هم به افزایش طول عمر باتری شما کمک کند و هم سرعت فرایند شارژ شدن باتری را افزایش چشمگیری می دهد. به همین دلیل امروزه خرید یک شارژر اصل و اورجینال اهمیت بسیار زیادی دارد.

بهترین فروشگاه برای خرید شارژر اصل گوشی های سامسونگ

پس از این که شما را با اهمیت خرید شارژر های اصل و اورجینال برای گوشی های سامسونگ آشنا کردیم، ممکن است این سوال بسیار مهم برای شما مطرح شود که به منظور خرید شارژر سری اس و نوت سامسونگ بهتر است تا به سراغ چه فروشگاهی برویم و از کدام وب سایت اقدام به خرید شارژر کنیم؟
به منظور پاسخ به این سوال باید گفت که فروشگاه اینترنتی موبو تعمیر یکی از فروشگاه های پیشرو و پیشگام در حوزه عرضه لوازم جانبی گوشی های موبایل است. این وبسایت اقدام به عرضه شارژرهای اورجینال سری اس، سری نوت و سری زد سامسونگ کرده است.
همین مسئله باعث شده تا شما پس از خرید این دسته از گوشی ها به راحتی بتوانید شارژر اصل و اورجینال آن ها را از وب سایت موبو تعمیر خریداری کرده و به راحتی از این شارژرها به منظور شارژ کردن باتری های موبایل خود استفاده کنید.
اگر دغدغه شما سلامت باتری گوشی تان است و به دنبال خرید یک شارژر اصل برای گوشی سامسونگ خود هستید وب سایت موبو تعمیر به شما کمک کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید به هدف خود دست پیدا کرده و شارژر اورجینال گوشی سامسونگ را از این وب سایت خریداری کنید.وبگردی