آفتاب

5 خواننده جدید معروف سال 1400 را بشناسید + آهنگ های معروفشانچند سالی است که تعداد خوانندگان جدید در موسیقی پاپ هر روز زیاد میشود و در این میان کمتر خواننده‌ای پیدا میشود که روند کاری خود را حفظ کرده و بتواند آهنگ های با کیفیت منتشر کند.

بعضا خوانندگانی پیدا میشوند که هدف آنها انتشار موزیک با کیفیت و با ارزش برای مخاطب است و به همین دلیل عده‌ای از این هنرمندان مورد توجه مخاطبان قرار میگیرند و در نهایت به معروفیت دست پیدا میکنند. دسته دیگر خوانندگان معروف شده، افرادی هستند که بدون هیچ استعدادی و فقط با کمک تبلیغات و صرف هزینه های زیاد به معروفیت دست پیدا میکنند و آهنگ هایی مصرفی را منتشر میکنند.

این لیست شامل خوانندگان نوظهوری است که توانسته‌اند کار هایی را منتشر کنند که نسبت به آثار بقیه همکاران هم دوره‌اشان بیشتر مورد توجه قرار گرفته و ما هیچگونه قضاوتی درمورد استعداد، کیفیت و ارزش کار های منتشر شده نخواهیم کرد و این مورد را به عهده شنونده میگذاریم.

همچنین میتوانید برای اطلاع از عوامل معروف شدن موزیک ها به لینک روبرو مراجعه بکنید: 3 عامل اصلی پرطرفدار شدن یک آهنگ

لیست خوانندگان معروف سال 1400

1- حامیم

حامیم

حامیم که شکل خواندنیِ حم میباشد از جدیدترین خوانندگان موسیقی پاپ ایران است که اولین آهنگ خود با نام سیاسفید در بهمن ماه سال 99 منتشر کرد و بعد گذشت چند ماه دومین ترانه خود را با نام مثلا منتشر کرد که هر دو این آهنگ های توانستند بازخورد بسیار خوبی را دریافت کنند. آهنگ های حامیم به دلیل آهنگسازی و ترانه سرایی های متفاوت بیشتر به دل مخاطبان مینشیند.

ترانه سرایی در آهنگ های جدید حامیم بیشتر فضای عاشقانه و آرامی دارند و کلمات استفاده شده در تکست های حامیم سعی شده تکراری نباشد تا تازگی بیشتری برای شنوندگان داشته باشد.

از آهنگ های معروف حامیم میتوان به آهنگ "سیاسفید" اشاره کرد.

2- مهریار

مهریار

مهریار یکی از جدیدترین خواننده های موسیقی پاپ است و با حمایت هادی هسینی کار خود را در پیش گرفته.

مهریار فعالیت خود را در موسیقی حرفه ای پاپ از سال 99 آغاز کرده است.

هادی حسینی یکی از فعالان موسیقی در ایران است و در تهیه کنندگی آثار موسیقی نیز فرد موفقی است، وی سعی دارد مهریار را تبدیل به مهراد جم بعدی بکند تا به همان سرعت مهریار بتواند به معروفیت دست پیدا کند.

آهنگ های معروف مهریار : "گل من - گزینه ها"

3- زانکو

زانکو گروه تک نفره‌ای است که به تازگی با مدیریت مسعود جهانی تشکیل شده. مانند اکثر خوانندگانی که به تازگی کار خود را شروع کردند، زانکو نیز با آهنگسازی و تنظیم های مسعود جهانی توانسته تعدادی طرفدار برای خود پیدا کند.

آهنگ هایی از زانکو که معروف شدند : "مثلا"

4- کسری زاهدی

کسری زاهدی خواننده نه چندان تازه کار موسیقی پاپ است و سال هاست که در این حرفه فعالیت میکند. کسری متولد 5ام خردادماه سال 68 میباشد و اهل تهران است.

کسری زاهدی کار حرفه ای موسیقی خود را از سال 94 شروع کرده و هر از چند گاهی تک آهنگی را منتشر کرده که این روند از سال 99 سرعت گرفت و وی از این تاریخ آهنگ های بیشتری را روانه بازار کرد. که موفق ترین آنها آهنگ رنگین کمون نام داشت.

آهنگ های محبوب کسری زاهدی : "رنگین کمون - شاخه گل - رز مشکلی"

کسری زاهدی

5- مجید رضوی

مجید رضوی که بتازگی خوانندگی را شروع کرده توانسته با تنظیم های مسعود جهانی آهنگ های زیبایی را منتشر کند.

مجید رضوی با اینکه خواننده تازه‌کاری است اما مدت قابل توجهی را در زمینه موسیقی پاپ فعالیت کرده. اگر آهنگ های جدید مجید رضوی را شنیده باشید متوجه خواهید شد که آهنگسازی این ترک ها را خود مجید رضوی انجام داده. مجید رضوی در کنار خوانندگی به آهنگسازی و ترانه سرایی برای دیگر خوانندگان نیز مشغول است. او برای تعدادی از خوانندگان تازه کاری مانند خود ترانه سروده و آهنگ ساخته که از این بین میتوان به سهراب پاکزاد، رضا رادان و دانوش اشاره کرد.

منبع بیوگرافی و توضیحات آهنگ های خوانندگان معروف : آی موزیکا - imusica.ir