آفتاب

خدمات ارزان و باکیفیت چاپ پلات و لمینت در تهرانچاپ پلات و لمینت از جمله چاپ های عریض بوده که خروجی دستگاه پلاتر، برای دوام و طول عمر بیشتر با استفاده از دستگاه لمینتور، روکشی می شود.

اگر در تهران به دنبال ابزار تبلیغاتی ارزان و با کیفیت هستید و انتظار دارید تا سال ها از آن استفاده کنید! اگر قصد دارید به راحتی مخاطب را جذب تبلیغات برند نموده و بازخوردهای چشمگیر دریافت کنید، به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات ارزان و باکیفیت چاپ پلات و لمینت در تهران استفاده کنید. چاپ پلات و لمینت از جمله چاپ های عریض بوده که خروجی دستگاه پلاتر، برای دوام و طول عمر بیشتر با استفاده از دستگاه لمینتور، روکشی می شود. جذابیت، چاپ پلات و لمینت به گونه ای است که می توانید از برای طرح گرافیکی استند های یک طرفه و دو سرفه ثابت، میز کانتر، پاپ آپ استند، تابلو های تبلیغاتی و غیره استفاده کرد.
 

چاپ پلات و لمینت چیست؟

پلاتر دستگاهی است که چاپ پلات با آن انجام می شود که خروجی آن بسیار ا کیفیت است و رنگ ها به گونه ای شفاف و درخشان روی سطح چاپ قرار می گیرند. از چاپ پلات می توان برای چاپ نقشه های عریض، بوم، کوتد، پی وی سی و غیره استفاده کرد. پس از مرحله چاپ برای استحکام و ماندگاری طرح گرافیکی، لایه ای روی آن (یک رو یا دو طرف) کشیده می شود که به آن لمینت گفته می شود. لمینت در دو روش گرم و سرد (در انواع مات و براق) ارائه می شود که می توانید از مراکز چاپ پلات و لمینت در تهران هر یک از دو نوع را با توجه به نیاز بخواهید. با لمینت، طرح جذابیت و زیبایی بیشتری خواهد یافت که در تبلیغات محیطی مؤثر خواهد بود. در صورتی که محیط تبلیغات از نور زیادی برخوردار نیست و باید طرح گرافیکی بهتر دیده شود توصیه می کنیم از لمینت براق استفاده کنید. همچنین اگر نور پردازی های محیط زیاد باشد و نور ها از هر طرف به طرح می تابند، نوع مات آن بهتر خواهد بود چرا که از انعکاس نور جلوگیری می کند. خدمات چاپ پلات و لمینت در تهران با دستگاه های مدرن و پیشرفته انجام می شود که اپراتور ها به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کنند.

چاپ پلات و لمینت سرد و گرم

لمینت گرم با حرارت به دو صورت مات و براق انجام می شود که به آن پرس می گوییم. در این روش چسب موجود در سطح چاپ با گرما فعال شده و عمل لمینت به خوبی انجام می شود. در لمینت سرد، لمینت معادل سلفون کشی است که به صورت لایه ای نازک روی سطح کشیده می شود. چسب موجود در لمینت تحت فشار روی پلات قرار می گیرد. در صورتی که احتمال آن وجود دارد که حرارت به پلات صدمه بزند، استفاده از روش لمینت سرد توصیه می شود.
 

کاربرد های پلات و لمینت

1.    استفاده در گالری های عکس و هنری
2.    تبلیغات در فضای داخلی
3.    چاپ انواع سازه های تبلیغاتی و نمایشگاهی، پوستر، میز کانتر و غیره
4.    جهت استفاده برای نقشه های عریض و چاپ های با کیفیت بالا
5.    چاپ تصاویر دلخوام و شخصی روی بوم

مزایای پلات و لمینت

•    چاپ با کیفیت، شفاف و جذاب
•    انعطاف پذیری بالا و دوام و ماندگاری
•    قیمت مناسب و ارزان قیمت
•    قابلیت چاپ در عرض های مختلف روی انواع کاغذ
•    تبلیغات در فضای داخلی و دید از نزدیک
•    مقاوم در برابر رطوبت، نور خورشید، لک، پارگی و غیره
•    قابلیت نظافت و پاکسازی لکه های احتمالی تنها با یک دستمال مرطوب

بهترین مرکز چاپ پلات و لمینت در تهران

بسیاری از علاقمندان به پلات و لمینت در تهران زندگی نمی کنند اما تمایل دارند از این خدمات ارزان قیمت و با کیفیت بهره مند شوند. در این صورت بهترین مرکز چاپ پلات و لمینت در تهران راه های دسترسی سریع و 24 ساعته را برای مخاطبان خود فراهم می آورد تا سفارشات مشتریان را بدون محدودیت منطقه و محدوده جغرافیایی ثبت و ارسال نماید. یکی از مهم ترین اقدامات در این زمینه ارائه خدمات در وبسایت رسمی و معتبر شرکت است که بسیاری از کاربران به آن دسترسی داشته باشند. وبسایت این امکان را به مشتریان می دهند تا در 24 ساعت شبانه روز بدون هیچ دغدغه ای خدمات پلات و لمینت را سفارش و در موعد مقرر دریافت نمایند.
 
در این مراکز، چاپ با رزولوشن بالا انجام می شود که در مقایسه با بنر از کیفیت مشهود و بالاتری برخوردار است. در برابر عوامل جوی، رطوبت، پارگی، فشار و صدمات احتمالی مقامت بالایی دارد و با یک بار خرید پلات و لمینت می توانید تا سال ها از آن بهره مند شوید و بار ها مورد استفاده قرار دهید.

قیمت چاپ پلات و لمینت در تهران

بهترین روش تبلیغاتی ارزان قیمت و باکیفیت، چاپ پلات و لمینت است که قیمت چاپ به موارد مختلف بستگی دارد. ابعاد چاپ، نوع متریال چاپی و زمان تحویل (فوری یا عادی)، فاکتور های مهم در تعیین قیمت چاپ پلات و لمینت هستند. با این حال با مراجعه به مراکز معتبر چاپ در تهران می توانید از خدمات با کیفیت و ارزان قیمت بهره مند شوید.
 

نحوه سفارش آنلاین چاپ پلات و لمینت در تهران

جهت سفارش آنلاین چاپ پلات و لمینت می توان از طریق وبسایت معتبر مراکز چاپ در تهران اقدام نمود. این مراکز خدمات حرفه ای و تخصصی را همراه با تیم پشتیبانی توانمند و صبور به مراجعین و مشتریان آنلاین خود ارائه می نمایند. همچنین می توانید قبل از ثبت سفارش از مشاوره و راهنمایی های تیم طراحی و گرافیک استفاده نمایید تا طرحی شایسته دریافت نمایید.
وبگردی