آفتاب

کرایه ماشین در کیشسفر به جزیره زیبای کیش، تنها محدود به بازارگردی و قدم زدن در ساحل زیبای آن نمی شود. یکی از آیتم های پیش روی شما، کرایه ماشین در کیش می باشد.

کرایه ماشین در کیش به عنوان یکی از فاکتورهای گردشگری

جزیره کیش، به‌ عنوان یکی از موفق ترین قطب های گردشگری ایران، در سال های اخیر با فراهم آوردن امکانات گردشگری و رفاهی مختلف توانسته است بسیار موفق ظاهر شود. مسافران این جزیره مرجانی در کنار بازدید از اماکن تفریحی و ورزشی و بازار گردی، امکان کرایه ماشین در کیش را یکی از فاکتورهای مثبت برای سفر به این جزیره رویایی عنوان می کنند.
جزیره کیش یکی از چهار منطقه در جهان است که درصد اکسیژن خالص آن بیشتر از مناطق دیگر می باشد. این جزیره زیبا آرامش خاص و بسیار عمیقی دارد. وجود سکوت و آرامشی که در این جزیره حاکم است باعث شده تا عده زیادی از افرادی که به کیش سفر می‌کنند، از سفر خود رضایت کامل را داشته باشند و برای سفرهای بعدی خود نیز این جزیره را در اولویت قرار دهند.
توجه داشته باشید برای سفر به جزیره زیبای کیش ابتدا وسیله نقلیه‌ای مناسب تهیه کنید. اگر به دنبال اجاره ماشین در کیش هستید توجه داشته باشید که خودروی مورد نظر باید از هر جهت مناسب رفت و آمد ها و طبیعت گردی هاتان باشد و شما را در این سفر به خوبی همراهی کند.
با توجه به اینکه کرایه ماشین در کیش ، به عنوان یکی از فاکتورهای گردشگری این جزیره زیبا محسوب می شود. ما در سوئیچ کیش شرایطی را فراهم آورده ایم تا شما براحتی بتوانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید و در طول اقامت در این جزیره رویایی از داشتن فرصت رانندگی با اتومبیل مورد علاقه خود لذت ببرید.

تجربه رانندگی با کرایه ماشین در کیش با خودروهای لوکس روز دنیا

اجاره ماشین در کیش با ماشین های لوکس و گشت وگذار در این جزیره زیبای آرام تجربه ای توصیف‌ناپذیر و فوق‌العاده از رانندگی را به یاد خواهد گذاشت.
از آنجایی که جزیره کیش منطقه آزاد محسوب می شود، واردات ماشین های لوکس و خارجی و آمریکایی آزاد است از این رو در این جزیره می توان به راحتی، رانندگی با خودروهای روز دنیا که از شرکت های خودرو سازی معروف هستند را تجربه کرد. قیمت اجاره خودرو در کیش بسیار مناسب تر از سایر مناطق آزاد دیگر ایران است؛ بنابراین کرایه ماشین در کیش و رانندگی با ماشین های لوکس جهان بهترین تفریح و یک تجربه دل نشین برای شما خواهد بود.
قیمت اجاره ماشین در کیش با توجه به خودروهای لاکچری هم قیمت با اجاره ماشین ایرانی در تهران و دیگر شهرها می باشد.
فرایند اجاره ماشین در دیگر شهر های ایران هم وجود دارد اما فرایند کرایه ماشین در کیش به علت تنوع خودرویی که در  این منطقه آزاد وجود دارد و همچنین هزینه تاکسی برای مراجعه به چندین مکان تفریحی درطول یک روز به صرفه نیست اغلب مسافران تمایل به اجاره خودرو در کیش دارند و علاوه برآن یکی از لذت‌های جزیره کیش رانندگی با خودروهای جذاب و خاص در جزیره است.

مزایای رنت ماشین در کیش

با اجاره ماشین در کیش لذت خودرو لوکس خارجی و متفاوت را تجربه کنید.
قیمت اجاره خودرو در کیش نسبت به اجاره ماشین در تهران براتون بسیار مناسب تر و ارزانتر خواهد بود.
در هزینه‌های بنزین و نگهداری خودروی شخصی‌تان صرفه‌جویی کنید.
از معطل ماندن‌های و انتظار برای تاکسی‌های داخل جزیره راحت هستید و زمان‌تان را برای خوشگذرانی ذخیره کنید.
 تعطیلات‌تان در کیش را طبق میل خودتان تنظیم کنید و بیشترین استفاده را از هر دقیقه‌اش ببرید.
رانندگی مطمئن و متفاوت را در جاده‌های زیبا و خاص جزیره تجربه کنید.
با کرایه ماشین در کیش شما می‌توانید هتل و یا اقامتگاه در هر نقطه از جزیره که تمایل داشته باشید انتخاب کنید و به‌راحتی با خودروی اجاره‌ای خود به هر قسمت از جزیره که نیاز داشتید دسترسی داشته باشید.


 کرایه ماشین در کیش

مزیتهای کرایه ماشین از سوئیچ کیش

تعداد شرکت ‌های اجاره ماشین در کیش بیشتر از سایر شهرها است اما سوئیچ کیش تنها شرکت اجاره ماشین در کیش است که اگر شما از قبل خودرو رزرو نکرده باشید به‌ محض رسیدن در فرودگاه می‌توانید به ایستگاه مستقر در فرودگاه مراجعه کنید و خودروی مناسب و مدنظر خودتان را دریافت کنید.
حتی شما می‌توانید پیش از سفرتان به کیش، ماشین موردنظرتان را با اجاره خودرو آنلاین از سوئیچ کیش که تنها شرکت کرایه خودرو مستقر در فرودگاه هست رزرو کنید و با خیال راحت برای بقیه سفرتان برنامه‌ریزی کنید.
سوئیچ کیش این امکان را فراهم نموده است که خودرو مورد نظرتان را در فرودگاه، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در کیش تحویل بگیرید.
سوییچ کیش در صورت بروز خسارت هیچ مبلغی را تحت عنوان "افت قيمت" از مشتریان دریافت نمی‌کند.
خدمات اجاره خودرو در کیش از سوییچ کیش در قالب اجاره خودرو بدون راننده و موتورهای برقی ارائه می‌شود.
معاينه فنى بر روی كليه خودروها، قبل از تحویل به مشتریان انجام می‌گیرد.
در صورت عدم استفاده از خودرو اجاره ای به هر علتی، سوئیچ کیش امكان ارائه خودرو جايگزين را در كمتر از 1 ساعت برای مشتریان فراهم کرده است.
تمام خودروها با باک بنزین پر به مشتریان تحویل داشته می شود.
بسیاری از شرکت‌ها حتی پس از چند دقیقه تأخیر در استرداد خودرو هزینه تأخیر را محاسبه می‌کنند؛ اما سوئیچ کیش امکان تأخیر در تحویل خودرو در بازه زمانی 1 تا 3 ساعت را فراهم ساخته است.


 کرایه ماشین در کیش

قوانین رانندگی درکیش

سرعت مجاز براساس تابلوهای رانندگی در خیابان ها
استفاده از کمربند ایمنی برای تمامی سرنشین خودرو
ممنوع بودن حرکات نمایشی، آلودگی صوتی، کورس، سبقت و سرعت غیرمجاز (اکثر خیابان های کیش مجهز به دوربین های کنترل سرعت هستند.)
ممنوع بودن بوق زدن، دور زدن، دنده عقب گرفتن طولانی
همراه داشتن معاینه فنی خودرو
در کیش انداختن زباله از ماشین به خیابان ممنوع است و در صورت بروز تخلف محسوب می شود و شامل جریمه می باشد.
عدم تردد در پیست های دوچرخه سواری و فضای سبز با خودرو
پرداخت خلافی تنها در خود جزیره کیش امکان پذیر است
همراه داشتن مدارک کرایه ماشین در کیش
عدم سوار کردن مسافر بیش از ظرفیت خودرو در غیر این صورت جریمه اعمال می شود.
با اجاره خودرو در کیش از سوییچ کیش مطمئن سفر کنید .