آفتاب

راهنمای خرید هدیه طلا برای تولد + زیباترین مدل هااگر می‌خواهید زیباترین مدل طلا برای کادوی تولد را خریداری کنید، بهتر است مشخص کنید که به کدام گروه سنی می خواهید هدیه بدهید و سلیقه آن شخص در پسندیدن مدل طلا چگونه است. بهترین کار این است که خود را به جای شخص مقابل خود بگذارید و ببینید که از چه مدل طلا و جواهر خوشش می آید.

خرید هدیه طلا برای تولد یک انتخاب هوشمندانه و عاقلانه است. زمانی که شما یکی از زیباترین مدل های طلا و جواهرات را به شخص مقابل هدیه می‌دهید، احساس خوشایندی را در او ایجاد می کنید. طلا و جواهر برای کادو دادن و هدیه دادن بسیار هیجان انگیز است. انواع مدل های طلا دخترانه و طلا زنانه وجود دارند که از نظر وزن و قیمت، متفاوت هستند؛ بنابراین شما انتخاب های گسترده ای پیش رو دارید تا بتوانید بهترین مدل طلا برای کادوی تولد را خریداری کنید.
اگرچه خرید هدیه طلا برای تولد در نگاه اول، ساده به نظر می‌رسد اما فوت و فن های خاص خودش را دارد! ممکن است شما در انتخاب مدل طلا جواهر حساسیت زیادی به خرج ندهید و مدلی را انتخاب کنید که با سلیقه فرد مورد نظر شما سازگار نیست؛ بنابراین، این احتمال وجود دارد که هدیه شما، مورد پسند واقع نشود که در این صورت، به این معنا است که پول خود را هدر داده اید!
اگر می‌خواهید زیباترین مدل طلا برای کادوی تولد را خریداری کنید، بهتر است مشخص کنید که به کدام گروه سنی می خواهید هدیه بدهید و سلیقه آن شخص در پسندیدن مدل طلا چگونه است. بهترین کار این است که خود را به جای شخص مقابل خود بگذارید و ببینید که از چه مدل طلا و جواهر خوشش می آید.
برای خرید هدیه طلا برای تولد، دستورالعمل هایی است که طبق آن می توانید تصمیم‌گیری کنید کدام یک از مدل‌های موجود را خریداری کنید. نکته ‌ای که وجود دارد این است که برخی ترجیح می‌ دهند به جای خرید طلای آماده و ساخته شده، سفارش ساخت طلا ثبت کنند که در آن صورت، مزایای منحصر به فردی دارد.
در ادامه مطلب، درباره زیباترین مدل های طلا جواهر صحبت می کنیم که می توانید آنها را برای هدیه تولد خریداری کنید. در ادامه نیز به این سوال پاسخ خواهیم داد که طلای ساخته شده بخرید یا سفارش ساخت طلا را به سازندگان طلا جواهر بدهید.

سه پیشنهاد جذاب خرید هدیه طلا برای تولد

1- خرید دستبند طلا برای هدیه تولد

 هدیه طلا برای تولد


اولین و پرطرفدارترین گزینه‌ای که برای خرید هدیه طلا برای تولد پیش ‌رو دارید، خرید دستبند طلا است. انواع مدل های دستبند طلا، هم مورد علاقه خانم ها قرار دارد و هم نسل جوان و دختران نوجوان به آن گرایش دارند. زیباترین مدل های دستبند طلا با طراحی و ساخت متفاوت موجود هستند. دستبند طلا برای هدیه تولد از نظر قیمت، مقرون به صرفه تر تمام می شود. معمولاً برای هدیه تولد، بهتر است مدل هایی از دستبند طلا را انتخاب کنید که وزن سبک تری دارند و ظریف هستند و مزد ساخت آنها پایین‌تر است.
چند گزینه برای خرید هدیه طلا برای تولد در گزینه دستبند ‌طلا پیش رو دارید. شما می توانید دستبند طلا و مهره سنگی را سفارش دهید که در آن صورت باید یک پلاک طلای سفارشی، مطابق با طرح مورد نظر خود سفارش بدهید تا در میانه مهره های سنگی نصب شود. رنگ و شکل مهره های سنگی با توجه به سلیقه خود شخص در این می شود.  
اگر می خواهید دستبند طلا سنگی را سفارش دهید و پلاک سفارشی آن به صورت پلاک طلا اسم یا پلاک طلا حروف انگلیسی باشد، می توانید این موضوع را با طراحان طلا و جواهرات در میان بگذارید. مطمئناً، زیباترین گزینه دستبند طلا با قیمت مناسب، همین گزینه خواهد بود.
گزینه دوم در خرید هدیه طلا برای تولد، از گروه دستبند طلا، دستبندهایی هستند که به صورت زنجیری ساخته می شوند. این دستبند ها هم دارای آویزهای مختلف هستند و هم به صورت زنجیر ساده وجود دارند. باز هم انتخاب دستبند طلا برای کادوی تولد به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد. حتی می توانید سفارش ساخت دستبند طلا را طبق مدل ژورنالی ثبت کنید تا یک هدیه منحصر به فرد برای مخاطب شما باشد.
گزینه های دیگری که برای ساخت دستبند طلا یا خرید دستبند طلا پیش رو دارید، شامل دستبند چرم و پلاک طلا، دستبند طلا کارتیر، دستبند طلای مارکو، دستبند طلا فیوژن، دستبند طلا زنجیری دخترانه می باشد. هر کدام از این دستبندها جلوه به خصوصی دارند و می‌توانند مخاطب شما را شگفت زده و خوشحال کنند!

2- خرید گردنبند طلا برای هدیه تولد

 هدیه طلا برای تولد


یکی دیگر از خاص ترین گزینه‌های هدیه طلا برای تولد، گردنبند طلا زنانه و گردنبند طلا دخترانه است. انواع مدل های گردنبند طلا با وزن های مختلف و مدل های متفاوت در دسترس هستند. همانند خرید دستبند طلا می توانید گردنبند طلا را نیز برای هدیه تولد به صورت سفارشی سازی در اختیار داشته باشید.
بهتر است در خرید هدیه طلا برای تولد، ابتدا به بودجه مالی خود توجه کنید. مثلاً اگر به گردنبند طلا با قیمت ارزان فکر میکنید، میتوانید گردنبندهایی با زنجیرهای باریک تر و پلاک ‌طلای کوچکتر را انتخاب کنید. این مدل طلا- جواهر، مزد ساخت کمتری دارند. اگر بودجه بیشتری برای خرید کادوی تولد از گروه گردنبند طلا اختصاص داده اید، می توانید گردنبندهایی انتخاب کنید که لاکچری طراحی شده اند و همراه با سنگ های زینتی هستند.
انتخاب و خرید هدیه طلا برای تولد به سلیقه شخص مقابل بستگی دارد. برای گردنبند طلا می‌توانید هم انواع گردنبند طلا ساخته شده را خریداری کنید، هم می توانید مدل های سفارشی سازی را انتخاب کنید. در اکثر موارد، افراد ترجیح می‌دهند زیباترین مدل گردنبند طلا را برای هدیه تولد به گونه‌ای انتخاب کنند که یک هدیه خاص و ماندگار باشد. مثلاً سفارش ساخت پلاک طلا اسم فارسی و انگلیسی را انتخاب می‌کنند تا سازندگان طلا جواهر، اسم فرد مقابل را همراه با زنجیر ‌طلا طراحی کند و بسازد. قطعاً این چنین هدیه ای برای همیشه ماندگار خواهد بود.

3- خرید انگشتر طلا برای کادوی تولد

 هدیه طلا برای تولد


اگر به دنبال خرید هدیه طلا برای تولد هستید و می خواهید هدیه شما لاکچری و به یادماندنی باشد، انگشتر طلا را انتخاب کنید. خرید انگشتر طلا برای کادوی تولد، دردسر های خاص خودش را دارد اما این چنین هدیه ای در نظر مخاطب شما بسیار خاص و رمانتیک و جذاب جلوه می کند. برای اینکه زیباترین مدل انگشتر طلا را بخرید باید اندازه انگشت فرد هدیه گیرنده را بدانید.
در بسیاری موارد، کسانی که در حوزه طلا و جواهر فعالیت دارند، مشتریان را در انتخاب انگشتر طلا و سایز آن راهنمایی می کنند. به این ترتیب شما می توانید با خیال آسوده، انگشتر طلا را برای کادو دادن بخرید و چنانچه انگشتر طلا با سایز انگشتان شخص مقابل شما سازگار نبود، انگشتر را به طلا فروشی ارجاع داده تا سایز آن را تنظیم کند.
خرید هدیه طلا برای تولد از گروه انگشتر طلا می تواند از مدل های انگشترهای ساده و اسپرت باشد؛ یا انگشتر های لاکچری همراه با سنگ یاقوت، برلیان یا سنگ های قیمتی رنگی؛ در هر صورت، انگشتر ‌طلا، نماد خاصی از عشق و علاقه برای هدیه دادن است.
اگر میخواهید هدیه خاصی به طرف مقابل خود بدهید، میتوانید سفارش ساخت انگشتر طلا را به بهترین طراحان طلا و جواهر در اصفهان واگذار کنید. زیباترین طرح ها با تکیه بر مهارت و تجربه طراحان طلا و جواهر برای انگشتر طلا همراه با سنگ‌های قیمتی اجرا خواهند شد. نمونه کارهای ساخت انگشتر طلا و ساخت انواع طلا جواهر سفارشی را میتوانید در کانال اینستاگرامی طلا جواهر داماس به آدرس @damasgold20 مشاهده کنی.

خرید طلای آماده بهتر است یا ثبت سفارش ساخت طلا؟

 هدیه طلا برای تولد


یکی از مهمترین سوالاتی که در خرید هدیه طلا برای تولد مطرح می‌شود این است که مشتریان از خود می پرسند خرید طلای آماده و ساخته شده بهتر است یا سفارش ساخت طلا؟
برای پاسخ به سوال فوق باید هر کدام را مجزا بررسی کنیم تا بهتر متوجه شوید که کدام یک برای شما مزایای بیشتری دارند. خرید طلای آماده به معنای این است که شما برای انتخاب دستبند طلا، گردنبند طلا، نیم ست طلایی و هر مدل دیگری به بازار مراجعه می‌کنید. برای پیدا کردن مدل طلا که با سلیقه شما سازگار است باید بیشتر از ۱۰ مغازه طلافروشی را بررسی کنید. اگر بخواهید طلای آماده بخرید و به این روش عمل کنید، شاید روزها و شاید یک یا دو هفته را باید در جستجوی بهترین هدیه طلا برای تولد باشید!! این یعنی وقت زیادی از شما گرفته می شود.
گزینه دیگر، ثبت سفارش ساخت طلا در اصفهان است. این گزینه از هر نظر مقرون به صرفه تر تمام می شود. به جای اینکه شما وقت خود را صرف گشت و گذار در پاساژها و بازار طلا کنید، همان مدل طلا جواهر که در نظر دارید را به سازندگان طلا ارجاع می دهید و پس از مدت زمان معین، طلای ساخته شده به شما تحویل داده می شود.
بسته به فعالیت طلافروشان، قیمت خرید طلای آماده و قیمت خرید طلای سفارشی درصد بسیار جزئی ممکن است تفاوت داشته باشد. در هر دو معامله، قیمت روز طلا، یکسان محاسبه میشود. برای سفارش ساخت انواع طلا، مزد ساخت طلا متفاوت است. وقتی می خواهید خرید هدیه طلا برای تولد را به این صورت انجام دهید، حتماً به مزد ساخت طلا توجه داشته باشید.
یکی از بزرگترین مزایایی که خرید هدیه طلا برای تولد به صورت طلای سفارشی فراهم می‌کند این است که شما دقیقاً همان مدلی که در نظر دارید را می توانید به طلاساز سفارش دهید. مثلاً گردنبند طلا با پلاک طلا اسم انگلیسی و فارسی، یک گزینه محبوب و پرفروش است. انواع پلاک طلا که با حرف اول اسم انگلیسی شخص ساخته می شود، گزینه ای بسیار زیبا و جذاب است. اگر این چنین گردنبندهایی را هدیه بدهید، احساس خوشایندی را در آن شخص به وجود می آورید
سفارش ساخت طلا، از مدل های انگشتر طلا، دستبند طلا و نیم ست طلا هم وجود دارد مثلاً شما یک طرح ساده به طور مثال، انواع اشکال حیوانات را در نظر دارید و می خواهید یک نیم ست طلا سبک برای هدیه دادن انتخاب کنید. این مدل طلا قابل ساخت به صورت گوشواره طلا و گردنبند طلا است تا به صورت یک نیم ست سبک و قابل استفاده باشد.
مواردی که در فوق به آن اشاره شد نشان می دهد که خرید هدیه طلا برای تولد چه به صورت طلای آماده باشد و چه به صورت ساخت طلای سفارشی، از هر نظر ارزشمند است. اگر می‌خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید، بهتر است همان مدلی که در نظر دارید را برای ساخت طلا به طلاسازان ارجاع دهید؛ در غیر اینصورت می‌توانید به بازار‌طلا مراجعه کنید و پس از جستجوی کافی، یک هدیه مناسب خریداری نمایید.
سفارش ساخت طلا در اصفهان از انواع مدل طلا و جواهر بیشتر در مواردی توصیه می‌شود که افراد در نظر دارند پلاک اسم طلا، اسم انگلیسی طلا، اسم فارسی طلا را روی انگشتر یا گردنبند طلا داشته باشند.
در همین راستا، گروه تخصصی طلا جواهر داماس، بهترین نمونه کارها را برای طراحی گردنبند طلا و طراحی پلاک اسم طلا ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش ساخت طلا و یا خرید هدیه طلا برای تولد می‌توانید از طریق آدرس اینستاگرامی @damasgold20 مراجعه کنید یا با شماره تلفن 09133677049 (مدیریت: آقای جواد میرهادی) تماس بگیرید.

پرفروش ترین مدل های هدیه طلا برای تولد

علاوه بر تمام مواردی که در فوق اشاره کردیم و برای هدیه طلا برای تولد مناسب هستند، اما در این میان برخی از مدل ها نسبت به انواع دیگر طلا و جواهر، پرفروش‌ترین و محبوب تر هستند. در این قسمت به طور اختصار به این مدلها اشاره می کنیم. لازم به ذکر است که پرفروش ترین مدل های طلا برای کادو دادن در گروه ساخت طلا سفارشی قرار می گیرند، چون طراحی آنها خاص و متفاوت است.
پر فروش ترین مدل های هدیه طلا برای تولد عبارت است از:
•    گردنبند طلا مدل قلب
•    گردنبند طلا مدل ستاره
•    گردنبند طلا مدل ماه و ستاره
•    انواع رور لباسی طلا با طرح پروانه گل، ماه، ستاره
•    گردنبند طلا مدل پروانه
•    گوشواره طلا مدل ماه و ستاره
•    نیم ست طلا شامل گردنبند و گوشواره مدل قلب
•    نیم ست طلا شامل گردنبند و گوشواره مدل ستاره
•    نیم ست طلا شامل گردنبند و گوشواره مدل پروانه
•    دستبند طلا با پلاک طلا اسم
•    دستبند چرم طلا با پلاک طلا
•    زنجیر طلا کارتیر
•    دستبند طلا کارتیر
•    انگشتر طلا کارتیر
•    گردنبند طلا مدل چشم زخم
•    پلاک طلا و ان یکاد
•    پلاک طلا حیوانات