آفتاب

چگونه بهترین کلینیک کاشت ابروی ایران را انتخاب کنم؟شما با کاشت ابرو می توانید ابروهای طبیعی خود را به همان حالت خواب طبیعی و حتی پرپشت تر و با طرح دالخوه تان برگردانید.

کاشت ابرو جدیدترین و طبیعی ترین روش برای رفع نواقص و نتایج ریزش ابرو می باشد که جایگزین دائمی و مناسبی برای روش هایی مانند تاتو، هاشور یا میکروبلیدینگ شده است. افزایش سن، برخی از بیماری ها، حوادث و برداشتن بیش از حد و تتوهمه اینها دلایلی هستند که می توانند باعث ریزش ابرو شوند، اما c و جالب تر اینکه بعد از گذشت دوره رویش کامل ابروها میتوانید به مانند سابق ابروهارا اصلاح یا رنگ نمایید.

انتخاب تهران بیوتی سنتر به عنوان برترین مرکز کاشت ابرو

اصلی ترین دلایل موفقیت کاشت ابرو و رسیدن به ابروهایی با طراحی دلخواه شامل موارد زیر می باشد.
1-    تیم درمانی تخصصی و با تجربه و توانمند که بتواند با آرامش و با دقت بالا کار تخصصی ابرو را انجام دهد و تا حد زیادی خواب ابروها به توانمندی تیم درمانی مربوط می باشد.
2-    امکانات لازم و محیط حرفه ای جهت ارائه خدمات درمانی در محیطی مناسب به مراجعه کننده
3-    رعایت مراقبت ها و دستورالعمل های بعد از عمل توسط تیم حرفه ای پرستاری وپشتیبانی بعد از عمل
موارد دیگری از جمله همکاری و مراقبت مراجعه کننده و عمل کردن به دستورات بعد از درمان میتواند در بهبود نتیجه عمل بسیار موثر باشد.
داشتن شرایط حرفه ای جهت انجام عمل کاشت ابرو در کلینیک تخصصی کاشت ابروی تهران بیوتی این مجموعه بزرگ درمانی را در زمره برترین مراکز کاشت ابرئ در تهران قرار داده و توسط جمع کثیری از پزشکان و متخصصین مورد معرفی مراجعه کنندگان قرار می گیرد.
در اختیار داشتن پزشکان متخصص و باتجربه در کنار استفاده از پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات و روش ها باعث شده تا مجموعه تهران بیوتی به عنوان برترین مرکز کاشت ابرو انتخاب شود. استفاده از متخصصین در زمینه کاشت ابرو و بهره گیری از بانک های آماری مشتریان مجموعه های مختلف و بررسی نتایج، با هدف راهنمایی هرچه بهتر متقاضیان، میتوان تهران بیوتی سنتر را برترین کلینیک کاشت ابرو نام گذارسی کرد.
بهره گیری از کادر درمانی دلسوز و ماهر، ارائه مشاوره دقیق و انتخاب بهترین روش، ثبت بیشترین تراکم کاشت مو و ابرو و دریافت رضایت مشتریان از عواملیست که بر موفقیت مجموعه تهران بیوتی تاثیر داشته است.روش های کاشت ابرو

روند انجام کاشت ابرو در تمام کلینیک های معتبر به یک شکل و شامل برداشت فولیکول های مورد نیاز از قسمتی از بدن خود فرد و پیوند آن به نواحی دچار ریزش در ابرو می شود. برداشت گرافت های مورد نیاز پیوند معمولاً از قسمت پشت سر که در برابر ریزش مقاوم هستند انجام می شود. به طور کلی انجام کاشت ابرو به روش های FUT , FIT انجام می گردد. که استفاده از تکنیک FUT نتیجه بهتری به دلیل استفاده از ساقه مو جهت اعمال بهترین خواب به ابرو را دادا می باشد.

مزایای کاشت ابرو

برای بهره گیری از مزایای کاشت ابرو باید کلینیکی معتبر و پزشکانی دارای مهارت و تجربه را انتخاب کنید و ریسک و عوارض این روش را به حداقل برسانید. یک پزشک متخصص با بررسی شرایط جسمی و میزان تراکم و قدرت فولیکول های مورد نیاز پیوند می تواند بهترین روش کاشت ابرو را برایتان انتخاب کرده و شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. همچنین می توان انجام کاشت ابرو در یک جلسه و در زمان کوتاه بدون نیاز به بستری و دوران نقاهت را نیز از مزایای آن در نظر گرفت. علاوه بر اینکه به اینکه کاشت ابرو وسعت کمی را در برمیگیرد، اما ابروهای زیبا و پرپشت می تواند تاثیر بسیاری در ظاهر داشته و به بیان احساسات کمک کند. مهمترین مزایای پیوند ابرو عبارتند از:
•    داشتن ابروهایی پرپشت و ایجاد ابروهایی با حالت و طول دلخواه
•    ابروهایی با خواب و جهت رشد کاملا طبیعی
•    نتیجه دائمی و مقاوم در برابر ریزش
•    امکان کاشت ابرو روی تاتو یا اسکار و پوشاندن آنها
•    امکان اصلاح و رنگ کردن ابرو بعد از دوران بهبودی
•    افزایش اعتماد به نفس در افرادبهترین کلینیک کاشت ابرو در ایران

به دلیل تقاضای زیاد کاشت ابرو کلینیک های بسیاری اقدام به انجام این روش کرده اند اما تنها آنهایی که پزشکان متخصص و دوره دیده داشته باشند می توانند نتیجه ایده آلی را رقم بزنند. بسیاری از کلینیک ها تنها برای ارائه کاشت ابرو ارزان و جذب مشتری از روش ها و تجهیزات قدیمی استفاده می کنند که می تواند علاوه بر عدم نتیجه بخشی، عوارضی همچون خونریزی و عفونت را در پی داشته باشد. یک کلینیک معتبر از طریق نظرات مشتریان قبلی و سابقه خوبی که دارد قابل شناساییست و در کنار این مزیت از روش مدرن و ابزارهای پیشرفته برای کاشت ابرو استفاده کرده و هزینه مناسب و معقولی نیز دریافت خواهد کرد. همچنین توجه به مواردی مانند در اختیار داشتن مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت، ارائه مشاوره های رایگان و تحقیق در خصوص سابقه پزشکان حاضر در آن در زمان انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو اهمیت بسیاری دارد.
پس از بررسی تمام موارد گفته شده به تعداد محدودی از کلینیک های معتبر در حوزه کاشت مو و ابرو خواهید رسید که انتخاب در بین آنها بسیار راحت تر شده و می تواند بر اساس بهترین کیفیت کاشت ابرو یا محل قرارگیری باشد. در تحقیقات سالانه بین کلینیک های پوست و مو ایران که در بین کلینیک ها و مراکز تخصصی کاشت مو و ابرو و بهترین کلینیک را انتخاب می کنند. کلینیک تهران بیوتی سنتر به عنوان یکی از برترین کلینیک های کاشت ابرو انتخاب شد که پرسنل و پزشکان خوب و تجهیزات پیشرفته این مجموعه در کنار سابقه درخشان و رضایت مشتریانش عاملی برای دستیابی به این عنوان شده اند.
شماره های تماس: 02188102745 – 02188102747
شماره های دریافت مشاوره آنلاین:09905594459– 09106213785
برای دیدن نمونه کارهای فوق العاده مجموعه تهران بیوتی سنتر پیج زیر را بررسی نمایید.
ادرس اینستاگرام:
https://instagram.com/tehran._beautycenter?utm_medium=copy_link