آفتاب

از لوله کشی تا نظافت ساختمان با اپلیکیشن درخواست خدمات استادکارامروز می خواهیم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که اگر نیاز به خدمات ساختمان داشتید با کمک متخصصانی که در اپلیکیشن به شما معرفی می شوند بتوانید کارها را انجام دهید و خیالتان بابت کیفیت خدمات راحت باشد.

لوله کشی ساختمان جز کارهایی است که ممکن است کثیفی زیادی به بار بیاورد. مخصوصا اگر شیرها و لوله ها ناگهانی خراب شوند و نشتی آنها باعث جاری شدن اب در خانه و ساختمان شود. ان وقت نیاز به انجام نظافت نیز مهم می شود. نظافت ساختمان از کارهای بسیار سخت و وقت گیر است، به همین دلیل افراد به دنبال پیدا کردن نظافتچی مطمئن و کاربلد هستند. بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های فراوان فرصتی برای تمیز کردن منزل خود را ندارند و قصد دارند تمیزکاری منزل خود را به افرادی مطمئن بسپارند.
به همین دلیل امروز می خواهیم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که اگر نیاز به خدمات ساختمان داشتید با کمک متخصصانی که در اپلیکیشن به شما معرفی می شوند بتوانید کارها را انجام دهید و خیالتان بابت کیفیت خدمات راحت باشد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

تعمیر لوله کشی تا لوله بازکنی با اپلیکیشن همه کاره استادکار

لوله کشی ساختمان و شیرآلات ساختمانی از جمله لوازمی هستند که در تمام ساختمان‌ها به کار برده می‌شوند. لوله کشی و شیرآلات هر چقدر که با کیفیت بالا باشد باز هم به مرور زمان دچار آسیب‌ها و مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر تخصصی دارند. شیرآلات در انواع و برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند.


  استادکار


همان طور که گفته شد نگهداری و تعمیر شیرآلات و همچنین تعمیر لوله کشی ساختمان بسیار مهم و ضروری است اما در هر صورت با گذشت زمان و به دلیل رسوبات موجود در آب ممکن است مشکلاتی برای آن‌ها به وجود بیاید که قصد تعمیر یا تعویض آن‌ها را داشته باشید. مشکلات رایجی که برای شیرآلات به وجود می‌آید به صورت زیر هستند:
چکه کردن شیر: چکه کردن از شایع‌ترین مشکلات به وجود آمده برای انواع شیرآلات است. در این صورت باید هرچه سریع‌تر برای تعمیر آن اقدام کنید تا به مرور دچار آسیب‌های جدی نشود.
ایجاد سر و صدای زیاد: یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای شیرآلات پیش بیاید سر و صدای اضافی است. گاهی اوقات این مشکل آزار دهنده به دلیل مشکلات لوله کشی است که باید از لوله کش برای برطرف کردن آن کمک بگیرید. اگر لوله‌ها ایرادی ندارند باید شیر را باز کرده و بخش‌های مختلف آن را بررسی کنید. واشر، نشیمنگاه، میله‌های ساقه و ... می‌توانند از بخش‌هایی باشند که باعث ایجاد سر و صدا می‌شوند. می‌توانید با تعویض واشر و پاک کردن رسوبات سر و صدای ایجاد شده را از بین ببرید.
فشار آب کم: ایجاد رسوبات در بخش‌های مختلف شیر باعث مسدود شدن مسیر آب و کاهش فشار آب می‌شود. برای برطرف کردن این مشکل می‌تواندی بخش‌های شیر را از یکدیگر جدا کرده و به طور کامل تمیز کنید.
زنگ زدگی: تمام شیرآلات با گذشت زمان دچار زنگ زدگی می‌شوند. زنگ زدگی باعث کاهش عملکرد درست شیرآلات می‌شود.
اگر شیرآلات منزل و ساختمان شما دچار آسیب شد و نیاز به خدمات لوله کشی ساختمان یا لوله بازکنی استادکار دارید، بهتر است از تعمیرکاران با تجربه در این زمینه که اپلیکیشن استادکار به شما معرفی می کند کمک بگیرید تا از آسیب‌های بیشتر جلوگیری کنید.

سرویس‌های نظافت ساختمان با اپلیکیشن همه کاره استادکار

نظافت و تمیزکاری ساختمان در بازه‌های زمانی مختلف بسیار ضروری است. برخی از بخش‌های منزل به نظافت روزانه احتیاج دارند اما برخی دیگر به صورت هفتگی یا ماهانه تمیز می‌شوند. نظافت وقت زیادی از شما نمی‌گیرد اما اگر توانایی انجام این کار را ندارید و یا به دلیل مشغله‌های دیگر فرصتی برای نظافت باقی نمی‌ماند می‌توانید از نیروهای نظافتی و خدماتی برای این کار کمک بگیرید. نظافت منزل شامل بخش‌های مختلفی است از جمله:
•    شستن ظرف
•    جارو و گردگیری
•    شستن دیوارها و کف ساختمان
•    شستن فرش و مبل
•    تمیز کردن کابینت‌ها
•    تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی
•    پاک کردن شیشه‌ها
•    تمیز کردن راه پله و نرده‌ها
•    تمیز کردن وسایل آشپزخانه مانند یخچال، گاز و ...
•    جابه جایی وسایل مختلف منزل


 استادکار


تمام این موارد نیاز به نیروی ماهر و کاربلد داشته تا بتواند در کمترین زمان تمام بخش‌ها را تمیز کرده و در حین حل آسیبی به وسایل گفته شده وارد نشود. شرکت‌های مختلفی در زمینه ارائه خدمات نظافتی منزل فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها با جمع آوری نیروی کار ماهر برای نظافت و تمیزی تمام بخش‌های خانه و ساختمان فعالیت می‌کنند.
علاوه بر خدمات نظافت ساختمان و تمیزی بخش‌های داخلی هر خانه بخش‌هایی در هر ساختمان وجود داشته که بین ساکنین مشترک است. پشت بام، راهرو، آسانسور، پله، درهای ورودی، حیاط، باغچه و ... جز مشاعات ساختمان هستند. تمیزکاری این بخش‌ها نیز به عهده اهالی ساختمان است و به صورت دوره‌ای انجام می‌شود. بسیاری اهالی برای نظافت مشاعات از نیروهای خدماتی استفاده کرده و هزینه نظافت را بین اعضای ساختمان تقسیم می‌کنند. هزینه هرگونه تعمیر، نظافت و نگهداری از این بخش‌ها به عهده تمام ساکنین است.متخصصان خدمات نظافت ساختمان استادکار بهترین انتخاب برای داشتن نیروی خوب، حرفه ای و منظم هستند

اپلیکیشن استادکار برای هر خدمتی که نیاز دارید

استادکار یک اپلیکیشن جامع و کامل در زمینه ارائه خدمات ساختمانی است. در صورت داشتن هرگونه درخواست خدمات خانه و ساختمان می‌توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید. این برنامه به صورت 24 ساعته فعال و در دسترس است و شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خدمات خود را ثبت کنید. نیروهای متخصص و با تجربه و پشتیبانی آنلاین بسیار قوی از مهم‌ترین مزیت‌های این اپلیکیشن می‌باشد.
اپلیکیشن استادکار با جمع‌آوری نیروهای خانم و آقا در زمینه نظافت ساختمان از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات نظافتی است. علاوه بر آن در صورت هرگونه مشکلات فنی در ساختمان از جمله خرابی و تعمیر شیرآلات نیز در کمترین زمان ممکن نیروهای متخصص و کاربلد به محل اعزام می‌شوند. با استادکار دیگر نگرانی در مورد ساختمان خود نخواهید داشت. استادکار تهران و کرج را تحت پوشش خدمات خود دارد و در این دو شهر می توانید نیروهای تخصصی و حرفه ای خود را داشته باشید.