آفتاب

مراقبه چیست؟ و از کجا دانلود کنیم؟این روزها مطالب زیادی درباره تأثیرات مثبت مراقبه بر جسم و روح میخوانیم. با ما باشید تا در ادامه با مراقبه و فواید آن برای زندگیمان بیشتر آشنا شویم.

مراقبه یکی از بهترین و کاربردی ترین روشها برای افزایش آرامش و حس خوب درونی و موفقیت در زندگی است.
مراقبه به معنای تمرکز ذهن در بدن است؛ به طوری که با استفاده از این روش، تمرکز فرد به درون وی کشیده میشود و اجزای بدن خود را در حالت آرامش قرار میدهد. این روش به عنوان یک شیوه بسیار عالی برای تقویت قوای تمرکز و تجسم و همچنین درمان بیماری های مختلف شناخته شده است.
مزایای فوق العاده این روش باعث شده تا محبوبیت زیادی در سرتاسر جهان پیدا کند. این روش که به عنوان یک شیوه روان درمانی از آن یاد میشود، کاربردهای بسیاری دارد.

برخی از مهمترین مزایای مدیتیشن عبارتند از:

درمان بیماریهایی همچون آسم، سندروم روده تحریک پذیر، آرتریت روماتوئید و… کاهش فشار خون
 رفع استرس
درمان اضطراب مزمن
افزایش عملکرد ذهنی برای انجام کارهای مختلف کاهش خستگی ناشی از فعالیت سنگین روزمره تقویت قوهی تجسم ذهنی افزایش شادابی و احساس خوب در زندگی  
 

و حالا اینکه یک مراقبه با کیفیت، پرمحتوا، مفید و تایید شده را از کجا دریافت کنید؟

 در این مقاله قصد داریم خانم دکتر مصیح جعفرزاده رو به شما معرفی کنیم، که این روزها در زمینه موفقیت مالی و تغییر باور تلاش های بسیاری انجام می دن و هر روز یک ویدئو آموزشی با کیفیت از ایشان منتشر می شود و هر هفته یک مراقبه جدید ارائه می دهند.
شما می توانید با مراجعه با وب سایت و پیج اینستاگرام شان از این محتوای عالی و البته رایگان نهایت استفاده رو ببرید وب سایت: jafarzade.com اینستاگرام: jafarzademasih
وبگردی