آفتاب

فروش انواع ریمل در فروشگاه اینترنتی آرایشی پیراکدهریمل یکی از اصلی ترین لوازم آرایشی است که برای دادن جلوه ای زیباتر به چشم ها استفاده می شود. مدل های مختلفی از ریمل وجود دارد که هر کدام برای مصرف خاصی تولید شده اند که در ادامه به بررسی کامل آن ها خواهیم پرداخت.

انواع ریمل

انواع مختلفی از ریمل های آرایشی وجود دارند که هر کدام از آن ها به نحوی بر روی زیبایی چشم اثر خود را می گذارند. یک ریمل می تواند مژه ها را حجیم کند یا با تفکیک کردن آن ها کاری کند تا چشم ها بزرگ تر از آن چیزی که هست به نظر بیاید. از انواع ریمل می توان به ریمل های حجم دهنده، بلند کننده و فر کننده اشاره کرد. در ادامه با ذکر مثال به هر کدام از این موارد اشاره خواهیم کرد.
ریمل حجم دهنده
یکی از ریمل هایی که بین خانم ها از محبوبیت بالایی برخوردار است، ریمل حجم دهنده یا خرده مژه دار می باشد. از آنجایی که این نوع ریمل فرمول غلیظ تری دارد و دارای خرده مژه است، باعث می شود مژه ها شما پر پشت تر از آن چیزی که هستند، جلوه کنند.


همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، ریمل پانک دوسه یکی از انواع ریمل خرده مژه دار  می باشد. ریمل های خرده مژه دار برای اینکه بتوانند خرده مژه ها را به خوبی روی مژه هایتان پیاده کنند دارای برسی نرم و منعطف و بعضاً بلند هستند. اگر جزء افرادی هستید که فاصله بین مژه هایتان زیاد است و از حجم کمی برخوردار هستند، استفاده از این نوع ریمل ها برای شما توصیه می گردد.

ریمل بلند کننده و فر کننده


یکی دیگر از انواع ریمل های موجود ریمل بلند کننده می باشد. ریمل های بلند کننده معمولا فاقد خرده مژه هستند و برس آن ها سفت تر است. این نوع ریمل مژه ها را بلند می کند، آن ها را مرتب می کند و به دلیل برس سفتی که دارد مژه ها را حالت می دهد.
یکی از ریمل هایی که بلند کننده و فر کننده مژه است، ریمل نقره ای کالیستا می باشد. این ریمل از نوع ژله ای می باشد؛ به این معنی که  در صورت تماس با آب زیر چشم ها را سیاه نمی کند و نمیریزد. برای فر کردن مژه ها نیز می توان از ریمل های بلند کننده استفاده کرد؛ به این صورت که ابتدا ریمل را از بالای مژه ها میزنیم و مژه ها را شانه می کنیم، سپس از زیر مژه ها، از ریشه مژه شروع به ریمل زدن می کنیم. ابتدا دو سه بار ریشه مژه ها و سپس ساقه مژه ها را ریمل میزنیم. به دلیل اینکه برس این مدل ریمل سفت است، با انجام این کار مژه ها حالت گرفته و فر می شوند، همچنین باعث می شود ریمل های شما مرتب شوند و به هم نچسبند. اگر دنبال یک ریمل خوب برای مرتب، بلند و فر کردن مژه هایتان هستید، ریمل نقره ای کالیستا بهترین پیشنهاد برای شماست.

ریمل رنگی


به افرادی که به آرایش های خاص و متفاوت علاقه  دارند، ریمل های رنگی توصیه می شود. ساختار این ریمل ها از نظر مواد و نوع برس مانند ریمل های بلند کننده است با این تفاوت که رنگ آن ها متفاوت است. معمولا مژه های تیره رنگ تاثیر بیشتری در زیبایی چشم ها می گذارند، به همین علت معمولا ریمل های رنگ روشن مثل زرد و نارنجی کمتر مورد استقبال قرار می گیرند.


ریمل مناسب برای آرایش حرفه ای


معمولا برای آرایش های حرفه ای و سنگین، ریمل های مختلفی پیشنهاد و استفاده می گردد. اگر شما جزء افرادی هستید که تمایلی به استفاده از مژه مصنوعی ندارید متن زیر را دنبال کنید.
پیشنهاد ما برای حجم دادن، فر شدن و مرتب شدن مژه های شما، استفاده از ریمل خرده مژه دار و حجم دهنده با هم است. به این صورت که ابتدا یک دور ریمل خرده مژه دار میزنید، با این کار مژه های شما کاملال مشکی شده و فواصل خالی بین آن ها با خرده مژه پر شده و حجم بیشتری دارد، پس از کمی خشک شدن ریمل، با ریمل  بلند کننده مژه ها را مجددا شارژ کنید، با این کار مژه های شما از حالت به هم چسبیدگی خارج می شوند و مرتب می شوند، همچنین فر و بلند شده اند. شما با استفاده همزمان از این دو مدل ریمل می توانید حجم و جلوه فوق العاده ای به مژه ها و چشمان خود ببخشید.


رنگ های مناسب برای ریمل معمولا رنگ های تیره تری مثل آبی، سرمه ای، سبز تیره، قهوه ای، بنفش و زرشکی می باشند. در این بین از ریمل های رنگی می توان به ریمل رنگی پریکال اشاره کرد که دارای 4 رنگ متنوع و زیباست. برس این ریمل مانند ریمل های بلند کننده و است و از مواد ژله ای تشکیل شده که در صورت خیس شدن، روی صورت شما پخش نمی شود. اگر دنبال ریملی هستید که چهره شما را برجستهو خاص نشان دهد، ریمل رنگی پریکال به شما پیشنهاد می گردد.

از کجا ریمل خوب بخریم؟


دنیای مد و آرایش بسیار گسترده است و برند های مختلفی در آن ها در حال فعالیت هستند. به گونه ای که نمی توان از بین آن ها یکی را انتخاب کرد. با توجه به اینکه ریمل مستقیما با چشم در ارتباط است، مهم است که سالم بوده و استاندارد های کیفیت را داشته باشد. بنابراین از هر فروشگاهی نمی توان یک خرید مطمئن داشت. فروشگاه لوازم آرایش و بهداشتی پیراکده با توجه به نیاز مشتریان، تنوع بالایی از ریمل با کیفیت تهیه کرده که شما به راحتی می توانید آن ها را مقایسه کرده و محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید و بخرید.
وبگردی