آفتاب

جدیدترین محصولات ردیابی – مدرن ترین جت پرینترهای پرتابل و دستگاههای حکاکیشرکت فني و مهندسي درخشش افرنگ در سال 1372 در راستاي نيل به اهداف بخش اقتصادي كشور در امور توليد و مكانيزه كردن فرآيند آن و تغيير سيستمهاي قديمي به سيستمهاي مدرن روز دنیا در جهت ایجاد و حک شماره های ردیابی بر روی قطعات و ارائه خدمات پس از فروش مناسب و با تمرکز بر اصل کیفیت پا به عرصه صنعت نهاد .

شرکت درخشش افرنگ محصولات و خدمات خود را در بخش های مختلف ذیل ارائه می نماید :
1-    دستگاههای مارک زنی دستی یا جت پرینتر های پرتابل در دو مدل EBS-250 و EBS-260 با قابلیت های بسیار ویژه که صنعت چاپ و بسته بندی جهان را متحول نمود . این دستگاه به سرعت در صنعت ایران جای بخصوصی برای خود باز کرد و در حال حاضر اکثر شرکتهای نفت ، گاز ، پتروشیمی ، مواد غذایی ، داروسازی ، فولاد و اکثر صنایع مختلف از این دستگاه جت پرینتر پرتابل استفاده می نمایند.


محصولات ردیابی


2-    دستگاه های حکاکی در انواع مختلف دستگاه حکاکی ضربه ای ثابت و پرتابل ،دستگاه حکاکی اسکرایبینگ (خراشیدگی)، دستگاه حکاکی لیزری، دستگاه حکاکی الکتروشیمیایی و دستگاه حکاکی براده برداری


محصولات ردیابی


3-    دستگاههای پلاک زنی(حک پلاک) در انواع مختلف دستگاه پلاک زنی دستی، دستگاه پلاک زنی نیمه اتوماتیک و دستگاه پلاک زنی تمام اتوماتیک


محصولات ردیابی


4-     دستگاه تست مخرب نقطه جوش
5-    ابزارهای پنوماتیکی
6-    ابزارهای خطوط تولید و تیپ درسر
7-     تجهیزات آتشنشانی و امداد و نجات
8-     طراحی و ساخت جیگ و فیکسچرهای صنعتی
9-    طراحی سیستمهای جامع ردیابی محصولات صنعتی

شما میتوانید در سایت این شرکت www.d-afrang.com کاتالوگهای دیجیتالی که شامل اطلاعات فنی دستگاهها، عکس و فیلم کارکرد آنها است را مشاهده بفرمایید.