آفتاب

آیا می‌توان به آسانی تردمیل خرید؟ هایپرجیمتردمیل و خرید تردمیل و انواع تردمیل شاید از پرکاربردترین عبارت هایی باشد که ورزش دوستان و باشگاه داران به کار می‌برند و می‌شنوند.

هرچه می‌گذرد، استفاده از این وسیله در دو نوع تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی روز به روز بیشتر می‌شود. در این میان همواره سوال‌های زیادی درباره خرید تردمیل وجود دارد. وجود مدل‌های گوناگون از این دستگاه سبب می‌شود تا خرید تردمیل کار آسانی نباشد. عموما چه برای مصارف خانگی و چه برای باشگاه‌ها، خرید تردمیل نیازمند اطلاع کافی از کم و کیف تولید این دستگاه ها و قابلیت‌های آنها است. علاوه بر اینها، اینکه تردمیل را از کجا و به چه صورت بخریم، خود حکایت دیگری دارد.

آیا برای خرید تردمیل باید حضوری اقدام کنیم؟ آیا می‌توان اینترنتی تردمیل خرید؟ از کجا تردمیل بخریم؟ چه نوع تردمیل بخریم؟ کدام تردمیل‌ها بهترند؟ این سوال‌ها و شاید ده‌ها سوال دیگر هنگام خرید تردمیل به سراغ متقاضیان می‌آید و خرید تردمیل را سخت می‌کند. اما با این اوصاف واقعا می‌توان به آسانی تردمیل خرید؟ برای پاسخ دادن به این سوال به‌راحتی می‌توان به‌معرفی یک فروشگاه یا فروشندگانی دیگر پرداخت و از پاسخ طفره رفت. اما می‌توان به شرح و بسط این سوال پرداخت تا پاسخ نهایی به‌راحتی به‌دست آید. چگونه می‌توان این کار را انجام داد.

تردمیل

انواع تردمیل‌ها کدامند؟

برای پاسخ دادن به این سوال بهترین راه شناخت تردمیل و در معنی خاص انواع تردمیل باشگاهی و تردمیل خانگی است. هرچه بیشتر بدانیم که تفاوت ها و شباهت های تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی چیست، سریع تر و آسانتر می توانید یک تردمیل از میان انواع تردمیل را انتخاب کنیم. این مساله همواره یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی هایپرجیم نیز بوده است. اینکه چگونه می توان با ایجاد دسته بندی و شکل قرارگیری منوها در سایت، پیشاپیش خریدار را به سوی خواسته های هدایت کرد. در حقیقت این مساله نیازمند تجربه و دانش درباره انواع تردمیل است تا خریدار با دیدن منو سایت، به خودی خود راهنمایی شود.

شما زمانی که وارد سایت هایپرجیم می شوید، در بخش انواع تردمیل زیرمجموعه های شفافی را می بینید که شما را سردرگم نخواهد کرد. ابتدا تردمیل را مشاهده می کنید، سپس تردمیل خانگی، تردمیل باشگاهی و تردمیل بدون موتور. در واقع همه انواع تردمیل موجود در بازار را همین سه دسته تشکیل می دهد. به غیر از این سه دسته انواعی دیگر هم مانند تردمیل بدون جاذبه یا تردیمل صخره نوردی را هم می توان نام برد که استفاده های بسیار خاصی دارند. مورد اول بیشتر استفاده پزشکی و درمانی دارد و مورد دوم مستقیما با ورزش صخره نوردی و تمرین‌های آن مرتبط است. به این ترتیب اگر نیاز شما به خرید تردمیل به سمت و سوی پزشکی و صخره نوردی نمی رود، با یکی از سه دسته نام برده در سایت هایپرجیم سروکار خواهید داشت.

انواع تردمیل‌ها چه تفاوت‌ها و شباهت‌هایی با هم دارند؟

حال زمان دریافتن تفاوت ها و شباهت های انواع تردمیل های نام برده است. تردمیل های بدون موتور به سبب نداشتن موتور شناخته می شوند. این مساله در بارزترین وجه آن بر قیمت تردمیل اثر می‌گذارد و قیمت تردمیل را به شدت کاهش می دهد. این مساله می تواند برای اقشاری که خواهان خرید تردمیل هستند و استطاعت خرید انواع موتوردار را ندارند، شایان توجه باشد. در عین حال در دسته تردمیل بدون موتور تردمیل های آبی نیز قرار می‌گیرند، که از این دسته نیز اغلب برای اهداف درمانی، به‌خصوص آب‌درمانی و دردهای رماتیسمی استفاده می‌شود.

دو دسته باقی مانده، یعنی تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی اصلی ترین و پرفروش ترین و پرتقاضاترین انواع تردمیل برای هر فروشگاهی و مجموعه ای هستند. و از این حیث فروشگاه هایپرجیم فهرست عریض و طویلی از انواع تردمیل باشگاهی و خانگی را در سایت خود گنجانده است. نزدیک به 800 مدل از انواع تردمیل خانگی و باشگاهی در سایت فروشگاه هایپرجیم بارگزاری شده است. از جمله مزیت هایی که می توان برای این فروشگاه اینترنتی برشمرد و در هر فروشگاه های اینترنتی دیده نمی شود، امکان بازدی حضوری از تردمیل هاست. این امر در شرایط کنونی با رعایت نکات بهداشتی صورت می‌گیرد. با این حال، یکی از شیوه های خرید تردمیل از فروشگاه هایپرجیم نیز به حساب می‌آید.

بازگردیم به شناخت تردمیل ها تا در نهایت به پاسخی برای سوال ابتدایی برسیم که آیا می‌توان به آسانی تردمیل خرید؟ تردمیل های خانگی و باشگاهی چند تفاوت عمده با هم دارند. ابتدا موتور این دو نمونه از تردمیل از اساسا متفاوت است. موتور انواع تردمیل باشگاهی با برق شهری کار می کند و اصطلاحا به موتور آن AC گفته می‌شود، که نشان جریان برق متناوب است. در طرف دیگر انواع تردمیل خانگی با برق DC به جریان می افتد که اشاره به تامین انرژی موتور از باطری دارد. DC نیز نشان جریان برق مستقیم است. دومین تفاوت این تردمیل ها، در تحمل وزن است. عموما تردمیل باشگاهی در این مساله توان بیشتری دارد به دلیل برخورداری از موتورهای قدرتمندتر، وزن بیشتری را در قیاس با تردمیل خانگی تحمل می کند. مورد سوم تفاوت نیز به تاشو بودن تردمیل خانگی ختم می شود. تردمیل های باشگاهی از داشتن چنین قابلیتی محروم‌اند.

تردمیل

حال می‌توانیم به آسانی تردمیل بخریم؟

سوا از این سه مورد که اشاره شد، تفاوت عمده دیگری بین انواع تردمیل خانگی و باشگاهی دیده نمی شود. هرچه مازاد بر این اطلاعات هست، به نیاز این دو دسته از تردمیل ها بازمی‌گردد. اینکه شخصی در خانه چه انتظارهایی از یک تردمیل خانگی دارد و شخص دیگری که باشگاه دار است، چه از تردمیل باشگاهی بخواهد. حال با شناخت کلی از انواع تردمیل قادر به تفکیک انواع آنها هستیم. این مساله شباهت بسیاری به بازی 20 سوالی دارد. زمانی که قادر به تفکیک درست سوال ها باشید، سریع‌تر به جواب خواهید رسید. اینجا هم کم و بیش همین مساله صادق است و برای اینکه آسان‌تر به نیاز خود پاسخ بدهیم، ناگزیر از شناخت درست پرسش‌هایی است که در ابتدا و پیش از خرید باید از خود بپرسیم.

تردمیل

در نهایت اگر شناخت کافی از انواع تردمیل ها داشته باشیم، و به نیازهای خود درست پاسخ دهیم، پاسخ دادن به سوال اصلی این یادداشت نیز چندان دشوار نخواهد بود. و باید گفت که آری، می توان به آسانی تردمیل خرید. اما به این شرط که تمامی عوامل منتهی به محصول نهایی و دلخواه را به قدر کفایت سبک سنگین کرده باشیم. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در این زمینه می‌تواند راهنمای بسیاری خوبی برای یافتن سوال‌های پیش از خرید تردمیل باشد. به این ترتیب به یاد داشته باشید که خرید تردمیل آسان است، اگر انواع تردمیل را بشناسید و اگر پیش از خرید نیازهایتان را بشناسید و به آنها درست پاسخ بدهید.

https://hypergymco.com