آفتاب

بازگشایی بازارهای جزیره‌ی کیشجزیره‌ی کیش، در کنار زیبایی‌های طبیعی و چشم‌ربایش، همواره نقش یکی از مراکز خرید بزرگ را برای ایرانیان نیز داشته است. توصیه آس چارتر این است که اگر قصدتان از مسافرت به کیش خرید است، با بلیط چارتر کیش به این جزیره سفر کنید تا پروازی اقتصادی و رضایت بخش نیز داشته باشید.

کرونا و وضعیت بازار در جزیره‌ی کیش

همه‌ی ما می‌دانیم که پاندمی کرونا و تعطیلی بازارها و مراکز خرید کیش و سراسر ایران خسارت‌های زیاد و جبران ناپذیری به اقتصاد افراد بومی این جزیر‌ه‌ی زیبا وارد کرده است. کیش نیز مانند سایر نقاط کشور با تعطیلی‌های پی در پی و بلندمدت مواجه شده است که اثرات مخربی بر بازار و اقتصاد آن داشته است.
در این جزیره افراد زیادی هستند که از طریق عرضه‌ی کالاهای گوناگون به مسافرین ورودی به این جزیره امرار معاش می‌کنند. اما، به ویژه در مدت اخیر، کاهش خرید بلیط چارتر هواپیما کیش باعث شده به اقتصاد بومی‌های منطقه‌ی آزاد کیش ضربه مهلکی وارد شود.
علاوه بر این، افراد زیادی هستند که تنها برای خرید به کیش می‌روند یا حتی خرید اولویت دوم آنها به حساب می‌آید. اما در نتیجه‌ی شرایط سخت این مدت، این افراد نیز به علت تعطیلی‌های اخیر کشور به جزیره‌ی کیش سفر نکرده‌اند. به همین دلیل شاهد کاهش محسوس نرخ بلیط هواپیمای این جزیره در مسیرهای رفت و برگشت نیز هستیم که خود ضربه‌ی دیگری بر این بخش از اقتصاد کشور است.

بازگشایی مجدد بازارها و مراکز خرید کیش

لازم است این خبر خوب را به هموطنانی که قصد خرید بلیط چارتر کیش برای مسافرت به این جزیره را دارند، بدهیم که خوشبختانه بازارهای کیش در چند روز اخیر شاهد بازگشایی مجدد خود بوده‌اند. به دنبال ازسرگیری مجدد فعالیت فروشگاه‌ها و مراکز خرید کیش، این بازارها مطابق روال معمول خود از ساعت 18 الی 22 پذیرای تمام میهمانان، خریداران و مسافرین عزیز هستند.
بنابراین، نیازی نیست خرید خود از جزیره‌ی کیش را بیش از این به تعویق اندازید. می‌توانید بلیط چارتری کیش را تهیه کنید، پرواز خود را با رعایت تمام نکات بهداشتی انجام دهید و اجناس و اقلام مورد نیاز خود و خانواده عزیزتان را از این بازارها و مراکز خرید مدرن تهیه کنید.
بازگشایی مجدد بازارها و مراکز خرید جزیره‌ی کیش با توجه به فشارهای اقتصادی پیش آمده و نیز کاهش آمار بیماران مبتلا به کرونا در این جزیره صورت گرفته است. به این ترتیب، می توانید با توجه به بودجه و نیازهای خود از این مراکز خرید استفاده کنید.

به کدام مرکز خرید کیش مراجعه کنیم؟

کیش یکی از مراکز تجاری بزرگ در جنوب ایران به شمار می‌آید. به همین دلیل شاهد وجود تعداد زیادی از مراکز خرید در این جزیره می‌باشیم. فراوانی این مراکز به اندازه‌ای است که اگر بدون داشتن اطلاعات لازم به آنجا سفر کنید، به احتمال زیاد با مشکل روبرو خواهید شد.
بنابراین، بسیاری طبیعی است که با سوالاتی مانند اجناس مورد نیاز خود را از کدام مرکز خرید می‌توانم تهیه کنم؟ کدام مرکز خرید اجناس را در بازه‌ی قیمت‌هایی عرضه می‌کند که با بودجه‌ی من همخوانی دارد؟ و سوالات زیاد دیگری روبرو شوید که در برخورد با تعدد و تنوع بالای مراکز خرید کیش برای شما پیش خواهند آمد.

با آس چارتر تنها نمی‌مانید

اگر با مراکز خرید این جزیره‌ی زیبا آشنایی کافی ندارید، جای نگرانی نیست. لازم است این خبر خوب را هم به مشتریان گرامی خود بدهیم که مسافرینی که بلیط چارتر کیش خود را از وب سایت آس چارتر خریداری کرده‌اند، از حمایت ما برخوردار خواهند شد.
پس در صورتی که از مشتریان آس چارتر می‌باشید و به دنبال لیستی از بهترین مراکز خرید کیش هستید، می‌توانید از فهرستی که آس چارتر برای این منظور تهیه کرده است، استفاده کنید. به این ترتیب، مشتریان ما از اتلاف وقت خود جلوگیری خواهند کرد.
باید به این نکته هم اشاره کنیم که به غیر از مراکز خریدی که به شما معرفی خواهند شد، بازارهای دیگری هم وجود دارند که می‌توانید در مسافرت خود به کیش از آنها نیز دیدن کنید. این بازارها اجناس گوناگونی را عرضه می‌کنند و مراجعه به آنها خالی از لطف نیست.
علاوه بر آنچه که گفته شد، هرچند که کرونا تأثیرات منفی زیادی بر اقتصاد و بازار جزیره‌ی کیش داشته است، اما تعدادی مرکز خرید جدید هم در حال ساخت و احداث می‌باشند.

سوغات کیش چیست؟

اگر بلیط چارتر کیش خود را به منظور خرید از این جزیره تهیه می‌کنید، حتماً به خرید سوغات کیش برای اطرافیان خود نیز فکر می‌کنید. جزیره‌ی کیش سوغات متنوعی دارد که برای مثال می‌توانیم به شکلات و قهوه کیش اشاره کنیم.
هواداران قهوه و شکلات کیش در کشور بسیار زیاد هستند؛ تقریباً تمام افرادی که با کیفیت و طعم قهوه و شکلات این جزیره آشنا هستند، تمایل زیادی به مصرف آنها دارند. خوشبختانه، می‌توانیم بگوییم که به هر کدام از مراکز خرید کیش مراجعه کنید، با مغازه‌های فروش شکلات روبرو خواهید شد. قهوه نیز در این جزیره به وفور پیدا می‌شود. بنابراین، برای خرید سوغات کیش نیازی به جستجوی فراوان نخواهید داشت.
باید به این نکته هم اشاره کنیم که قیمت قهوه و شکلات در جزیره‌ی کیش در مقایسه با سایر نقاط ایران پایین‌تر است. به همین دلیل، می‌توانید با بودجه‌ی اندک سوغات پرطرفداری را برای اطرافیان خود تهیه کنید.
اگر هم قصد هدیه دادن دارید، در کنار قهوه و شکلات مخصوص کیش، می‌توانید لباس‌های مردانه و زنانه را در این جزیره خریداری کنید. قیمت این اجناس نیز در کیش بسیار معقول است.

بلیط چارتر کیش را فوری تهیه کنید

با توجه به اینکه بازار کیش در چند سال اخیر به دلیل کرونا با تعطیلی‌های پی در پی و بلندمدت روبرو می‌شد. تعدادی از مسافران از سفر به این جزیره اجتناب می‌کردند. لیکن بازگشایی مجدد بازارها و مراکز تجاری در کیش می‌تواند رونق تازه‌ای به فروش بلیط چارتر کیش هم بدهد.
توصیه‌ی آس چارتر به مشتریان گرامی خود این است که اگر قصد مسافرت به این جزیره‌ی نیلگون را دارند، در اسرع وقت برای تهیه‌ی بلیط خود اقدام نمایند.
علاوه بر این، اگر می‌خواهید از اولین پرواز کیش جا نمانید، توصیه‌ی ما این است که از اپلیکیشن آس چارتر استفاده کنید. به کمک نرم افزار تهیه‌ی بلیط لحظه آخری آس چارتر می‌توانید به اولین پروازی که در نظر دارید، برسید و از سفر خود لذت ببرید.