آفتاب

اجرا سیستم ارتینگ را به تیم حرفه‌ای صنعت یار بسپاریدحفظ امنیت افراد و ساختمان‌های بزرگ و تجاری از خطرات ناشی از صاعقه موجب شده است که از چاه ارت و سیستم ارتینگ استفاده شود.

منتهی اجرا چاه ارت و سیستم ارتینگ نیاز به تخصص ویژه‌ای دارد و نیروهای خبره و متخصص در این زمینه را می‌طلبد. یکی از بهترین تیم‌های نیرورسانی که تاکنون موفق شده است پروژه‌های بزرگ برق کشوری را مدیریت کند، تیم نیرورسانی صنعت یار است که از کارشناسان و مهندسین خبره‌ای برخوردار می‌باشد. اگر شما هم نیاز به مجموعه‌ای متخصص دارید که خدمات اجرا چاه ارت و سایر خدمات صنعت برق از اجرا برق فشار ضعیف گرفته تا ساخت خازن را به شما ارائه دهد، به شما پیشنهاد می‌کنیم سری به وب سایت صنعت یار به نشانی www.etsanatyar.ir بزنید تا بتوانید پروژه‌های اجرا شده توسط تیم حرفه‌ای صنعت‌ یار را مشاهده کنید.

اجرا چاه ارت توسط تیم حرفه ای صنعت یار

اجرا چاه ارت به ‌طور معمول در اطراف یک ساختمان اجرا می ‌شود. تا از هرگونه اتصال بیش‌ از حد برق ساختمان در هنگام کار جلوگیری کند و از خطرات احتمالی پیشگیری‎‌ های لازم را انجام دهد. در حین کار بسیاری از مواقع احتمال برق گرفتگی وجود دارد به همین دلیل باید در نظر داشته باشید که اجرای چاه ارت می ‌تواند بسیار حیاتی باشد.
برای اجرای چاه ارت می‌ توان تا عمق زیادی از زمین را کند و به قسمت مرطوب آن رسید، در این شرایط صفحه‌ای مسی در آن‌جا قرار می ‌دهند تا روند کار ایمن تر شده و برق گرفتگی در جریان کار رخ ندهد. بعد از قرار دادن این صفحه یک ریسمان مسی به آن متصل می‌ کنند که روند رسانایی مناسبی داشته باشد. این کار باعث عبور جریان برق از زیر زمین به مکان مورد نظر می‌ شود. این جریان برق به طور معمول به بخش‌ های هدف انتقال پیدا کرده و بعد از مدت کوتاهی به مصرف وسایل برقی می رسند. یکی از بهترین تیم‌های نیرورسانی که می‌توانید پروسه اجرا چاه ارت را بدون هیچ نگرانی به آن‌ها بسپارید، تیم صنعت یار است. شما می‌توانید پروژه‌های اجرا شده توسط این مجموعه را در وب سایت آن به آدرس www.etsanatyar.ir مشاهده کنید.

اهمیت وجود سیم در چاه ارت

اگر ارتباطات سیم مسی با صفحه مسی داخل زمین قطع شود دیگر این مکانیزم نمی تواند از برق گرفتگی های احتمالی جلوگیری کند. چراکه سیستم انتقال این روند به وسیلۀ ریسمان مسی انجام می شده است. در حقیقت این ریسمان مسی از انواع برق گرفتگی ها در حین کار جلوگیری می کند. پس در هنگام قطع شدن این اتصال اولین کار این است که سیم مسی، دوباره به صفحۀ داخلی زمین متصل شده و بعد روند کار به صورت عادی دنبال شود.

عمق اصلی چاه ارت

اجرای چاه ارت باید عمقی استاندارد داشته باشد. به ‌طور معمول این عمق بین چهار الی هشت متر برآورد می‌ شود. حدود هشتاد سانتی ‌متر هم می ‌تواند عرض داشته باشد. معیار گفته شده یک معیار کاملاً استاندارد و کاربردی برای اجرای چاه ارت به شمار می رود. در نظر داشته باشید که این میزان از عمق باعث رسیدن شما به بخش نمناک خاک می شود.
لازم به ذکر است که رطوبت عمق خاک، موقعیت جغرافیایی، شرایط اقلیمی و البته سفتی یا نرمی خاک هم در میزان عمق چاه ارت اهمیت دارد. به یاد داشته باشید که اجرای چاه ارت یکی از مهم ترین ارکان اصلی هر ساختمان سازی به شمار می رود. چاه ارت ها می توانند ایمنی در حین کار را تا حد زیادی افزایش داده و در نهایت روند کار را ایمن تر کنند.

نیرورسانی صنعت یار، بهترین انتخاب برای اجرای پست برق فشار ضعیف

 سیستم ارتینگ


پست برق درحقیقت کار انتقال نیروی برق بخش‌های مختلف شهری و صنعتی را برعهده داشته و می‌تواند کاربردهای زیادی در این صنعت داشته باشد. می‌توان گفت پست برق فشار ضعیف کلیدی‌ترین و با اهمیت‌ ترین سیستم‌ها برای انتقال برق هستند. انتقال و توزیع برق‌ ها از سوی نیروگاه‌ ها به وسیله پست‌ های برق انجام می‌شود و مراکز مختلفی را در سطح شهر به خود اختصاص داده اند. پست برق فشار ضعیف یکی از انواع پست های برق هستند.
پست‌های فشارقوی، پست‌ برق فشار ضعیف، پست‌های توزیع، پست انتقال، پست توزیع هوایی و پست توزیع زمینی که هرکدام برای محیطی خاص و مکانی مناسب در نظر گرفته می‌شود. این ‌که چه نوع پست برقی در کجا واقع شود به دلایلی مانند موقعیت جغرافیایی و شرایط شهرنشینی منطقه مرتبط است. پست های برق یکی از کلیدی ترین بخش های توزیع برق در هر منطقه ای به شمار می روند.

ساخت بانک خازن به دست نیروهای تیم صنعت یار

 سیستم ارتینگ


برای ساخت بانک خازن مناسب باید به نکات زیادی توجه کرد. باید به مواردی همچون شکل کنداکتورها و تجهیزاتی که برای حفاظت استفاده می‌شوند هم توجه ویژه داشت. در این میان باید به رنجی که برای آن‌ها در نظر گرفته می شود هم توجه کرد. باید در نظر داشته باشید که ظرفیت کل خازن‌ها قبل‌ از ساخت تابلو به ‌صورت کامل در نظر گرفته شود در غیر این صورت می‌تواند ساخت بانک خازن را با مشکلات زیادی مواجه کند. برای اینکه ساخت بانک خازن به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ مشکلی انجام شود، می‌توانید از تیم حرفه‌ای نیرورسانی صنعت یار کمک بگیرید. تیم صنعت یار بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی و ساخت بزرگترین پروژه‌های برق کشوری فعالیت چشم‌گیری دارد. می‌توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات این مجموعه به وب سایت آن به آدرس www.etsanatyar.ir مراجعه کنید.