آفتاب

بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت و هایفوتراپی در تهرانهمه انسان ها به زیبایی تمایل دارند، همیشه و در همه جا می خواهند که ظاهری زیبا و آراسته داشته باشند به دلیل اینکه در برخورد با دیگران، صورت مرکز توجه آن ها است پس حساسیت ها روی این قسمت بیشتر است و اکثر عمل های زیبایی روی این قسمت از بدن صورت می گیرد.

در دنیای امروز عمل زیبایی زاویه سازی صورت که به آن مادلینگ چهره نیز می گویند در بین خانم ها و آقایان در تمام دنیا به خصوص در بین ایرانیان بسیار طرفدار پیدا کرده است و به همین دلیل اکثر افراد به دنبال پیدا کردن دکتر خوب برای زاویه سازی صورت در تهران  هستند. یکی از بهترین مراکز زیبایی که از پزشکان متخصصی در زمینه زاویه سازی صورت برخوردار می‌باشد، کلینیک زیبایی دکتر زمانی است که می‌توانید نمونه کارهای این مرکز زیبایی را در سایت آن به نشانی www.zamani.clinic مشاهده کنید.

روش های مختلف زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با موادی مثل ژل، تزریق چربی، نخ، فیلر یا بوتاکس در کلینیک دکتر زمانی انجام می شود. تزریق ژل با مواد مختلفی انجام می شود و بسته به نوع مواد تزریقی ماندگاری آن بین 6 الی 36 ماه متغییر است، این روش یک نوع روش صرفا تزریق و غیر جراحی است و حتما با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین نوع آن را به صورت شما تزریق کند و بهتر است که به یک دکتر خوب برای زاویه سازی صورت در تهران مراجعه کنید.
زاویه سازی صورت یا مادلینگ چهره به چند منظور انجام می شود؟
1.به عنوان جوانسازی پوست
2.برای اصلاح کردن بینی
3.از بین بردن غبغب
4.زاویه دادن به چانه
کار اصلی زاویه سازی صورت در واقع زاویه دادن صورت در بهترین کلینیک زیبایی در تهران از قسمت زیر گوش تا چانه می باشد به حالتی که انحنا کامل از بین رفته و فک زاویه دار می شود.

مزایای زاویه سازی صورت

یکی از ویژگی های زاویه سازی صورت این است که یک راه مطمئن و بی دردسر که بدون نقاهت است و برای مطمئن تر شدن میتوانید به یک دکتر خوب برای زاویه سازی صورت در تهران مراجعه کنید.
زاویه سازی صورت برای افراد مختلف متفاوت انجام می شود زیرا باید مقدار و محل تزریق از قبل طراحی و برنامه ریزی شود تا میزان زاویه فک برای فرد مناسب باشد و متفاوت از حالت قبل باشد.
یکی دیگر از مزایای زاویه سازی صورت به شکل تزریق قابل برگشت بودن آن است که هنگامی که مراجعه کننده از نتیجه کار راضی نبود میتوان با تزریق یک آنزیم زاویه فک را از بین برد و به حالت قبل برگرداند.
ویژگی بعدی زاویه سازی صورت این است که از نظر اقتصادی مناسب تر از دیگر روش ها است به عنوان مثال روش جراحی برای زاویه سازی صورت هزینه بالاتری نسبت به تزریق دارد هم بخاطر خود عمل و هم مراقبت هایی که بعد از انجام عمل لازم است و بهتر است این کار را به بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران بسپارید تا تمام مراقبت های لازم برای شما توضیح داده شود.

معایب زاویه سازی صورت

از معایب انجام عمل زاویه سازی صورت میتوان به عوارض آن اشاره کرد، عوارض این کار میتواند برای افراد مختلف متفاوت باشد اما یک سری از آن ها در تعدادی از مراجعه کنندگان دیده شده است مثل: تورم، درد بعد از انجام عمل که این عوارض مدت زیادی باقی نمی مانند و از بین می روند اما بعضی از عوارض مثل خون مردگی، عفونت و یا عدم تقارن زاویه های دو طرف فک ممکن است وجود داشته باشد، اما یکی از نکات مهم مراجعه کردن به یک دکتر خوب برای زاویه سازی صورت در تهران است تا میزان عوارض به حداقل برسد.
کارهای لازم برای بعد از زاویه سازی صورت
1.تا یک هفته بعد ازانجام عمل به استخر نروید
2.تا 4 ساعت بعد از انجام عمل آرایش نکنید
3.به مدت 4 ساعت بر روی فک خود فشار وارد نکنید
4.تا دو روز بعد از انجام عمل روی شکم خود نخوابید
5.تا 24 ساعت یا یک روز ورزش های سنگین انجام ندهید
6.تا بعد از یک هفته غذاهای سفت نخورید
چه افرادی نمی‌توانند از خدمات زاویه سازی صورت استفاده کنند؟
1.کسانی که افتادگی پوست دارند
2.کسانی که حالت چانه آن ها عقب رفته است
3.کسانی سایز بینی آن ها بزرگ است
4.کسانی که قسمت بالای صورت آن ها باریک تر از قسمت پایین صورتشان است
5.کسانی که صورت لاغر و گونه های کوچکی دارند
6.کسانی که گردن و صورت چاقی دارند
شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص زاویه سازی صورت به این لینک مراجعه کنید: زاویه سازی صورت

هایفوتراپی صورت

 زاویه سازی صورت


با روند افزایش سن، پوست صورت دچار تغییرات ملموسی می‌شود، برای خلاص شدن از این موضوع و رسیدن به پوست شاداب و جوان راه حل‌های متعددی وجود دارد. یکی از روش‌های زیبایی پوست هایفوتراپی می باشد که با استفاده از دستگاهی به نام هایفو در بهترین مرکز هایفوتراپی تهران انجام می شود. دستگاه هایفوتراپی در مراکز هایفوتراپی  با استفاده از امواج متمرکز فراصوت، بخشی از لایه پوست را که در زیر لایه‌ی سطحی قرار دارد مورد هدف قرار می‌دهد و با این امواج به آن انرژی می‌دهد.انرژی که توسط امواج فراصوت ایجاد شده است، موجب افزایش سریع دمای لایه می‌گردد. زمانی سلول‌ها دچار آسیب سلولی می‌شوند که به دمای خاصی برسند. ممکن است این روند در تضاد با بهبود کیفیت پوست به نظر برسد، ولی چنین نیست. آسیبی که به سلول‌ها وارد می‌شود موجب تحریک تولید پروتئین‌هایی به نام کلاژن خواهد شد. کلاژن‌ نیز از ساختار طبیعی پوست و بافت‌های دیگر بدن محافظت می‌کند. هرچه مقدار کلاژن در بافت افزایش یابد، استحکام آن بافت بهتر خواهد بود.
همان طور که پیش تر اشاره شد قیمت هایفوتراپی در تهران به علت نوپا بودنش ممکن است بالا باشد اما کلینیک زمانی با پزشکانی متخصص و قیمتی مناسب اعلام می دارد که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در این حوزه است. هایفوتراپی بر خلاف سایر روش های لیفتینگ صورت، غیر تهاجمی و بدون درد است که موجب محبوبیت دو چندان این روش در بین پزشکان و مراجعه کنندگان شده است.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت و هایفوتراپی در کلینیک دکتر زمانی

حالا که با زاویه سازی صورت و هایفوتراپی آشنا شدید می توانید برای پیدا کردن بهترین دکتر زیبایی جهت دریافت این خدمات به کلینیک زیبایی دکتر زمانی مراجعه کنید. جهت مشاهده نمونه کارهای این مرکز به سایت آن به نشانی www.zamani.clinic مراجعه کنید.