آفتاب

فوراور با کمک طبیعت در خدمت سلامت شماستچهل سال است که فوراور تعهد خود به جستجوی اقصی نقاط جهان برای یافتن خالص ترین ترکیبات موجود در طبیعت و هماهنگ کردن آن ها با تازه ترین پیشرفت های علمی را ثابت کرده است و هدف از این همه تلاش، فقط یک چیز است: به شما و خانواده تان کمک کند که ظاهر بهتر و احساس بهتری داشته باشید.

طبیعت همواره و در طول تاریخ با سخاوت و بخشندگی در برابر نسل بشریت رفتار نموده و با در اختیار قرار دادن مواد طبیعی مختلف برای آدمی سبب سهل و آسان شدن روند زندگی آن ها شده است. چهل سال است که فوراور تعهد خود به جستجوی اقصی نقاط جهان برای یافتن خالص ترین ترکیبات موجود در طبیعت و هماهنگ کردن آن ها با تازه ترین پیشرفت های علمی را ثابت کرده است و هدف از این همه تلاش، فقط یک چیز است: به شما و خانواده تان کمک کند که ظاهر بهتر و احساس بهتری داشته باشید.  


مهمترین خواص آلوئه ورا برای پوست

خواص آلوئه ورا برای پوست در چند سال اخیر مورد توجه طیف وسیعی از محققین حوزه زیبایی و سلامت پوست و مو قرار گرفته است. زمانی که از خواص آلوئه ورا برای پوست صحبت می شود توجهات زیادی به طرف این گیاه هزار درمان معطوف می گردد.
آلوئه ورا گیاهی چندین هزار ساله است. در بین 400 گونه مختلف از گیاه آلوئه ورا، یک گونه از این گیاه در طول تاریخ مورد ستایش مردمان باستانی مصر، چین، یونان، روم، هند و عربستان بوده و خواص درمانی آن همواره مورد توجه قرار داشته است. آلوئه باربادنسیس میل؛ همان گونه ی شگفت انگیز گیاه آلوئه ورا است که امروزه توسط کمپانی فوراورلیوینگ مورد استفاده قرار می گیرد.
این گونه خاص از گیاه آلوئه ورا، که خون موجود در شریان های کارخانه فوراور لیوینگ است در مزارع اختصاصی این کمپانی تمامی مراحل رشد و فرآوری خود را زیر نظر متخصصان و دانشمندان این شرکت بزرگ طی می کند.
خواص آلوئه ورا برای پوست به حدی وسیع است که ممکن است نام بردن تمامی آنها از وقت و حوصله شما عزیزان خارج باشد. ما در اینجا به خواص شاخص و برجسته آن اشاره می کنیم.
در طول قرن های متمادی آلوئه ورا را گیاهی تسکین دهنده برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی می شناختند. در اصطلاح پیشینیان و بومیان مناطقی که این گیاه را به خوبی می شناسند از آن به عنوان ” آبی بر روی آتش بیماری های پوستی” یاد می کنند.
آبرسانی عمیق پوست، خاصیت آنتی باکتریال و همچنین خاصیت ترمیم کنندگی آلوئه ورا، سه خاصیت برجسته و مهم در میان دریایی از خواص این گیاه حیرت انگیز است.
در ادامه ما را با نگاه گرم خود همراهی کنید تا بیشتر در زمینه آلوئه ورا و انقلابی که کمپانی فوراورلیوینگ با محصولات پوستی حاوی این گیاه هزاردرمان ایجاد کرده است، آشنا شویم.

عوامل موثر بر رشد قد کودکان

رشد قد کودکان همیشه یکی از دغدغه های اصلی والدین است. بسیاری از والدین همواره متر به دست در حال اندازه گیزی قد کودک خود هستند. این مساله تا زمانی که به یک وسواس تبدیل نشود بسیار هم خوب است
زیرا همه ما می دانیم که قد انسان تا یک سن بخصوص قابل افزایش است. پس از آن، صفحات مربوط به افزایش قد بسته شده و فرد هیچگونه رشد قدی نخواهد داشت.
بنابراین توجه به عوامل موثر بر رشد قد کودکان توسط والدین بسیار اهمیت دارد. عوامل مختلفی مانند ژنتیک، ورزش، ساعت خواب منظم، دوری از تنش و استرس و در نهایت تغذیه مناسب و سرشار از کلسیم و ویتامین های مختلف تاثیر چشم گیری بر افزایش قد کودکان دارند.
 

بهترین مولتی ویتامین برای رشد قد کودکان همواره یکی از جست و جوهای والدین است. بسیاری از والدین در پی یافتن چنین محصول غنی و تاثیرگذاری، چندین پزشک را برای کودک دلبند خود عوض می کنند. صد البته که مراجعه به پزشک به جهت جبران کمبود رشد قد کودکان بسیار هم عالی است. اما پدر و مادرانی که در نگرانی کمبود رشد قد فرزند عزیزشان غرق می شوند، اهمیت تغذیه و تامین ویتامین ها و سایر مواد مغذی را نادیده می گیرند.
این در حالی است که تنها با همین راه کار ساده می توان تا حد زیادی کمبود رشد کودکان را جبران کرد. بهترین مولتی ویتامین برای رشد قد کودکان و تامین نیاز بدن آنها برای رشد بهتر می تواند مکملی ارگانیک، خوشمزه و فاقد هر گونه رنگ و افزودنی که حاوی میوه ها و سبزیجاتی باشد که اکثر کودکان آنها را دوست نداشته و والدین برای دادن آنها به کودکان با مشکل مواجه اند.
 با مصرف این مکمل توسط کودکان می توان اطمینان داشت که هرگونه کمبودی که مانع از رشد کودک دلبندمان می شود، جبران می گردد.
در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با خستگی روحی و مکمل های تاثیرگذار فوراورلیوینگ در رفع خستگی روحی اطلاعاتی را در اختیار خوانندگان عزیز قرار دهیم.

خستگی روحی چیست؟

خستگی روحی همان حالتی است که ما گاهی آن را با بیماری افسردگی اشتباه می گیریم. البته در این مورد راه را هم زیاد اشتباه طی نکرده ایم، زیرا در بسیاری از موارد خستگی روحی مانند یک تونلی عمل می کند که ما را به سمت و سوی افسردگی می کشاند.
اکنون مساله مهم این است که مرز خستگی روحی و یک بی حالی موقت با افسردگی به چه شکل است. خستگی روحی عمدتا به حالتی گفته می شود که ما احساس می کنیم روان و ذهن ما تحت فشار قرار گرفته است.
در چنین شرایطی احساس می کنیم از نظر روحی به قدری خسته هستیم که کشش و توانایی تحمل حتی کوچکترین تنش را در زندگی نداریم.
خستگی روحی به دلایل مختلفی نظیر کار شدید، عدم داشتن استراحت کافی و تفریح لازم، استرس و اضطراب های مزمن، قرار داشتن در یک جو ناراحت کننده، به دوش کشیدن یک غم عمیق به مدت طولانی، بیکاری و یا اخراج شدن از کار، زندگی با فردی که ما را درک نمی کند و در نهایت به دلیل داشتن یک سبک تغذیه اشتباه رخ می دهد.

خستگی روحی و برهم خوردن سلامت روح و جسم ما

خستگی روحی مانند خستگی جسمی نیست که با یک شب خواب عمیق یا نوشیدن یک فنجان قهوه در وسط یک روز پر مشغله رفع شود. خستگی روحی دارای ریشه های عمیق تری در روح و روان ما است.
خوشبختانه خبر خوب این است که افرادی که در خود احساس خستگی روحی دارند ممکن است هنوز چند قدم با افسردگی فاصله داشته باشند. اما خبر نگران کننده هم این است که در بیشتر افراد مبتلا به خستگی روحی نشانه های واضحی از افسردگی دیده می شود.
این حالت روحی ممکن است باعث ایجاد اضطراب های فلج کننده و ترشح هورمون های استرس گردد. هورمون هایی که در نتیجه استرس ترشح می شوند می توانند تمامی سیستم جسمی ما را به هم ریخته و بطور کامل سلامتی ما را به خطر بیندازند.
سکته های قلبی و مغزی، بسیاری از سرطان ها، بیماری های خود ایمن نظیر ام اس، پسوریازیس، ریزش مو سکه ای و پیری زودرس پوست همه و همه متاثر از استرس و پیشتر از آن خستگی روحی هستند.

نقش تغذیه در کاهش خستگی روحی

خستگی روحی را صرفا یک بیماری ذهنی و روحی دانستن اشتباهی است. درست است که نشانه های این مشکل در روان و ذهن ما نمایان می شود اما بدون شک جسم و ذهن ما از هم جدا نیستند.
بسیاری از واکنش های حسی و فکری ما در اثر ترشح یکسری مواد در مغز رخ می دهند بطور مثال ترشح هورمون دوپامین در مغز باعث ایجاد حس شادی و نشاط می شود. تمامی این موادی که در مغز و یا قسمت های دیگر بدن ترشح می شوند و بر خلق و خوی ما اثر می گذارند تحت تاثیر تغذیه ما قرار دارند.
در یک پژوهش معتبر دانشمندان دریافتند که در کشورهایی که مصرف غذاهای دریایی و در واقع مصرف امگا 3 در آنها کمتر است افسردگی بیشتری دیده شده و آمار خودکشی بالاست.
در پژوهش دیگری دانشمندان اثر منفی قندهای ساده مانند آنچه که در قند و شکر و انواع مواد شیرین کننده مصنوعی می بینیم را بر اختلالات روحی مشاهده کردند. بنابراین نوع تغذیه و همچنین دریافت کافی مواد مغذی که بر عملکرد قسمت های مختلف بدن از جمله مغز تاثیر می گذارند در رفع و یا تشدید خستگی روحی چشمگیر است.

خستگی روحی چیست؟

 

مکمل های تاثیرگذار فوراورلیوینگ در رفع خستگی روحی

خستگی روحی خود به تنهایی می تواند ما را به یک فرد منزوری که قدرت انجام هیچ کاری را ندارد تبدیل کند. پیشگیری از بروز این مشکل با مشاهده همان نشانه های اولیه می تواند بطور کلی مسیر زندگی ما را عوض کند.
از طرفی دیگر در زمان مواجهه با چنین مشکلی در قدم اول اصلاح سبک زندگی و نوع تغذیه می تواند بسیار کمک کننده باشد. داشتن حداقل روزی چند دقیقه پیاده روی منظم در کنار میل کردن غذا و سبزیجات تازه و سرشار از مواد مغذی مورد نیاز بدن می تواند ما را از شر خستگی روحی و بدتر از آن افسردگی مصون کند، اما قطعا می دانیم که همه ویتامین ها و مینرال های ضروری برای بدن را نمی توان در یک وعده غذایی گنجاند یا حتی برخی مواد مغذی را بصورت روزانه در برنامه غذایی مان قرار دهیم، در چنین شرایطی است که مکمل ها به کمک ما می آیند.
در بالا به اهمیت و تاثیر امگا 3 بر سلامت مغز اشاره کردیم. مکمل هایی که در کمپانی های معتبر و بزرگ دنیا تهیه و تولید می شوند می توانند تمامی مواد مغذی مورد نیاز ما را تامین کنند. در ادامه ما را همراهی کنید تا شما را با چند مکمل آشنا کنیم تا از عوارض هرگونه خستگی روحی در امان باشید.