آفتاب

خرید آنلاین کتب کنکوری و دانشگاهی رشته‌های مختلف از کتابانههمانطور که می‌دانیم از پرطرفدارترین رشته‌های دانشگاهی، رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی هستند؛ به این علت که آینده ی مشخص‌تری نسبت به بقیه‌ی رشته‌ها دارند.

کتاب دانشگاهی اغلب در بردارنده‌ی موضوعات علمی و پژوهشی هستند و به عنوان منبع برای تدریس دروس و آموزش مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که بخش گسترده‌ای از جامعه‌ی امروز را دانشجویان تشکیل می‌دهند، در دسترس بودن کتاب‌‌ به عنوان یک نیاز جدی احساس می‌شود تا سطح علمی دانشجویان بالاتر رفته و به دانش‌شان افزوده شود. به همین خاطر هر روزه با ناشران جدیدتر و مولفان بیشتری در این حوزه روبرو هستیم که این امر کمک می‌کند تا رقابت تنگاتنگی در میان مولفان و ناشران برای هرچه بالاتر رفتن سطح علمی مطالب رخ دهد.


خرید کتاب دانشگاهی در رشته‌های مختلف و بیشترین تخفیف از کتابانه

 

انواع کتاب‌های دانشگاهی تخصصی

همانطور که می‌دانیم از پرطرفدارترین رشته‌های دانشگاهی، رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی هستند؛ به این علت که آینده ی مشخص‌تری نسبت به بقیه‌ی رشته‌ها دارند. برای ورود به این رشته دانش‌آموزان باید در دوره‌ی متوسطه در گروه آموزشی علوم تجربی تحصیل کنند که لازمه‌ی آن نیز مهارت در دروسی مثل زیست، شیمی، ریاضی، فیزیک و زبان می‌باشد. رشته‌های دانشگاهی این گروه آموزشی به شاخه‌های بیشتری مثل؛ دندانپزشکی، مامایی، علوم آزمایشگاهی، دامپزشکی و کشاورزی می‌باشد.
رشته‌هایی مثل مهندسی کامپیوتر، عمران، متالورژی و مهندسی برق، معماری، مهندسی هوا و فضا از شاخص‌ترین و آینده‌دار‌ترین زیر گروه‌های رشته‌ی ریاضی و فیزیک می‌باشد. کسانی که علاقمند به تحصیلات عالیه در رشته‌های نامبرده هستند در طول دوره‌ی متوسطه باید در دروسی مثل ریاضیات، هندسه، شیمی، فیزیک و زبان بالاترین نمره را داشته باشند. اساسا این رشته برای کسانی که دارای ذهنی محاسبه‌گر و تحلیلی هستند بسیار مناسب می‌باشد.
از دیگر رشته‌های دانشگاهی که توجه افراد زیادی را به خود اختصاص داده است؛ رشته‌‌هایی مثل؛ حقوق، روانشناسی، مدیریت، ادبیات و حسابداری می‌باشد که از زیر گروههای رشته‌ی علوم انسانی می‌باشند و علاقه‌مندان این رشته‌ها باید در دوره‌ی متوسطه بر دروسی مثل ادبیات، فلسفه، تاریخ و دستور و زبان ادبیات فارسی مسلط باشند و به خوبی از عهده‌ی آن برآیند.
رشته‌های دانشگاهی علوم پایه شامل، شیمی، فیزیک، ریاضی، علوم زیستی و علوم زمین نیز زیرگروه رشته‌های علوم تجربی و رشته‌ی ریاضی و فیزیک می‌باشند.
رشته‌های دیگر تحصیلی در دوره‌ی متوسطه مثل فنی و حرفه‌ای ،کارودانش و هنر با گروه‌های تحصیلی نام ‌برده در سطرهای بالا تفاوت دارند؛ چرا که در این گروههای تحصیلی بخشی از آموزش در همان دوران متوسطه انجام می‌شود و دانشگاه‌ها حکم تکمیل کننده‌ی آموزش‌های سال‌های قبل را دارند.

کتاب دانشگاهی عمومی

در همه‌ی دانشگاه‌ها دروسی با عنوان دروس عمومی به صورت مشترک در تمامی رشته‌ها تدریس می شود. که بسته به تحصیل در هر مقطع تعداد واحدها متفاوت است. دروسی مثل اخلاق اسلامی، وصایا، فارسی، اندیشه اسلامی، تربیت بدنی و… جزء کتاب‌های دانشگاهی عمومی محسوب می شوند و در مقاطع مختلف؛ مثل کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا تدریس می شوند.
آنچه که در این میان برای دانشجویان جای سوال دارد این است که این دروس ارتباط مستقیمی با شاخه‌ی تحصیلی‌شان ندارد و آنها مجبورند زمان زیادی را برای گذراندن این واحدها اختصاص دهند. اما نکته‌ی حائز اهمیت این است که دانشگاه به عنوان یک اجتماع کوچک علاوه بر افزودن بر بار علمی دانشجویان و رسیدن به هدف شغلی و یا تحصیلی‌، نقش پر رنگی در تربیت رفتاری و اجتماعی دانشجویان دارد. در واقع دانشگاه فرصتی است تا آنها برای زندگی اجتماعی و شغلی آینده نیز آماده شوند.

کتابانه؛ خرید آنلاین کتابهای دانشگاهی

یکی از مسائل و دغدغه‌های دانشجو در دسترس بودن این کتاب‌های درسی می‌باشد. با توجه به این که اغلب ناشران کتاب‌های دانشگاهی در تهران فعالیت می کنند و دسترسی دانشجویانی که در شهرستان تحصیل می‌کنند برای خرید کتاب‌های دانشگاهی با سختی همراه است و یا بیشتر دانشجویان به خاطر مشغله ترجیح می‌دهند بدون خارج شدن از خانه کتاب‌های مورد نیاز را تهیه کنند، به همین خاطر فروشگاه اینترنتی کتابانه با در نظر گرفتن نیاز دانشجویان، بخشی از فعالیتش را به فروش اینترنتی کتاب‌های دانشگاهی به صورت تخصصی اختصاص داده است.
لازم به‌ذکر است که در بخش کتب دانشگاهی فروشگاه اینترنتی کتابانه علاوه بر منابع درسی، کتاب‌های کنکور کارشناسی ارشد و دکتری نیز ارائه شده است تا کسانی که خود را برای ورود به مقاطع بالاتر آماده می کنند بتوانند به صورت یکجا به تمام کتاب مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

کتابانه؛ بانک کتاب کنکور

انتخاب منابع مطالعاتی جهت کسب آمادگی پیش از کنکور امری حساس است زیرا تعدد منابع می‌تواند خود باعث سردرگمی شود. بنابراین دانش‌آموزان باید کتاب‌هایی را انتخاب کنند که هم نکات مهم کتب درسی را پوشش دهد، هم تست‌های کاربردی و با کیفیتی را شامل شود. فروشگاه کتابانه با در نظر گرفتن تمام این نکات و کسب شناخت نسبت به نیازهای داوطلبان بهترین منابع را گردآوری کرده است.
ما کوشیده‌ایم کتاب‌ها را بررسی کنیم و غنی‌ترین و کاربردی‌ترین آن‌ها را در اختیار شما قرار دهیم. سایت کتابانه در حال حاضر با دارا بودن بیش از 3 هزار محصول در زمینه‌ی کنکور و کمک‌درسی، یک بانک کتاب کنکور می‌باشد. شما به راحتی می‌توانید این کتاب‌ها را در دسته بندی‌های متنوع سایت بیابید و خرید کنید.

خرید کتاب های کنکوری با تخفیف ویژه از کتابانه

 

 

خرید آنلاین کتاب کنکور با بیشترین تخفیف

بیشتر دانش‌آموزانی که برای کنکور آماده می‌شوند نیاز به کتاب‌های مکمل کنار کتب درسی‌شان دارند. از آنجایی که قیمت منابع کمک درسی و کتاب کنکوری هر روزه در حال افزایش است و با توجه به شرایط اقتصادی، فروشگاه کتابانه تخفیف ویژه‌ای را برای این کتاب‌ها در نظر گرفته است (خرید آنلاین کتاب با تخفیف از کتابانه). دانش‌آموزان کنکوری این امکان را دارند که در بخش کتاب کنکور سایت ما کتاب‌های متنوعی از جمله: جمع‌بندی، موضوعی کنکور، تست، طبقه بندی و… را با درصد تخفیف مناسبی خرید کنند. تلاش ما در کتابانه این است که شما را در مسیر رسیدن به نتیجه‌ی مطلوبتان همراهی کنیم.‎‎‌