آفتاب

معرفی و خرید قرآن نفیس معطر جعبه لپ تاپیکتاب قرآن کریم یکی از باارزش‌ترین و زیباترین هدیه‌هایی است که می‌توانید به افراد مهم و در موقعیت‌های خاص بدهید. این ست دارای طراحی فوق‌العاده زیبا و منحصربه‌فرد است. در ادامه تمام مشخصات این ست نوشته شده است تا شما با اطلاعات کامل، این محصول ارزشمند را خریداری کنید.


مشخصات قرآن رحلي عطري جعبه لپ تاپي چرم پلاك رنگي

قطع قرآن چرمی نفیس در این ست، رحلی است و جلدی که برای آن انتخاب شده از نوع چرم با طرحی زیبا است. طرحهای این کتاب برگرفته از اسلیمی و ایرانی‌های اصیل ایرانی و به صورت داغکوب کار شده است. این قرآن نفیس عطری دارای کاغذ معطر بوده و متن کتاب با خط معتبر عثمان طه بر روی آن نوشته شده است. همچنین ترجمه کتاب توسط استاد مهدی الهی قمشه‌ای انجام شده است که روانی خاص خود  را دارد. نوع چاپ کتاب به صورت ۵ رنگ بوده و از تذهیب منحصربه‌فرد استاد هنرور در آن استفاده شده است. جعبه‌ای که برای این ست شکیل انتخاب شده است از نوع لپ تاپی بوده و با پلاکهای رنگی طرح مینا مزین شده است. قرآن نفیس موجود در این ست شامل ۴۴۰ صفحه و در جعبه‌ای با ابعاد ۳۲ در ۴۱ قرار گرفته است. وزن این جعبه نیز حدود ۴.۶۷ کیلوگرم است.
 

سخن پایانی

در این متن با خرید قرآن نفیس انتشارات هلیا با جعبه لپ تاپي چرم آشنا شدید. این ست از جمله خاص‌ترین و زیباترین ست‌های قرآن نفیس موجود در بازار است. اگر می‌خواهید هدیه ارزشمند و به یادماندنی و زیبا تهیه کنید، پیشنهاد ما به شما خرید این قرآن رحلی منحصربه‌فرد است. کافی است که انتشارات هلیا را در گوگل جستجو کنید و یا به سایت زیر مراجعه نمایید:
کالای نفیس