آفتاب

مزایای طراحی سایت با وردپرسوردپرس یک CMS بر اساس زبان PHP هست که به صورت اپن‌سورس میباشد. این سیستم به دلیل محبوبیت بالا در دنیا با آپدیت های بسیار زیاد و سریعی همراه هست و به همین دلیل باعث میشه که خیالتون از بابت بروز بودن سیستمتون راحت باشه.

این روزا اهمیت دیجیتال مارکتینگ را همه افراد مخصوصاً کسانی که بیزینسی دارند، میدانند و احتمالا برای پیدا کردن یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب اینترنت را زیر و رو کرده اند. یکی از اصلی ترین و شاید مهمترین اقدامات حوزه دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت و سئو است. به هر حال خیلی از افراد بدون دارا بودن وب سایت، در شبکه های اجتماعی فعالیت میکنند و شاید به نوعی اعتقادی به وب سایت ندارند اما جالبه بدانید که شبکه های اجتماعی مکمل وب سایت ها هستند و به تعبیری به آنها ملک اجاره ای میگویند و زمانی که وب سایت دارید حتما باید روی آن کار بهینه سازی و سئو را انجام دهید تا بتوانید از سایتتان بازدهی داشته باشید. حال برخی از افراد این کار را به یک شرکت میسپارند که افرادی متخصص با تجربه چندین سال کار کردن در این زمینه را دارند یا خودشان آموزش سئو را پیگیری و سعی میکنند این کار را انجام دهند، که مسلما خوبی ها و بدی های خودش را دارد که خب ما به هیچ کدام در این مبحث نمیپردازیم.

اما چرا باید طراحی سایت خود را با CMS وردپرس انجام دهیم:


وردپرس هم یک CMS بر اساس زبان PHP هست که به صورت اپن‌سورس میباشد. این سیستم به دلیل محبوبیت بالا در دنیا با آپدیت های بسیار زیاد و سریعی همراه هست و به همین دلیل باعث میشه که خیالتون از بابت بروز بودن سیستمتون راحت باشه، راستی اینم بگم که آپدیت هاش رایگانه و شما بابت دریافت این آپدیت ها هیچ هزینه ای نمیدهید؛ تازه میتوانید آپدیت اتوماتیک را فعال کنید و هر زمانی که آپدیت اومد خودش آپدیت را بارگذاری و نصب کند.

هزینه طراحی سایت وردپرس چقدر است؟


خب رسیدیم به اصل قضیه و بحث شیرین هزینه! ببینید اگر خودتون بتونید وقت بگذارید و طراحی سایت وردپرس را خودتون انجام بدید که هزینش میشه یه هاست و دامنه، که این مورد حتماً در هر صورت باید پرداخت بشه و نهایتاً اگر قالب رایگان نخواستید یه قالب ۳۰ الی ۳۰۰ هزار تومانی وسلام!

اما اگر طراحی سایت وردپرس خود را به یک شرکت مثل طراحان مفتخر بسپارید خب هزینه ای که دریافت میکنند چندمیلیون تومان میباشد در صورتی که اگر یک طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی بخوایید طراحی کنید (به صورت حرفه ای) باید هزینه چند ۱۰ میلیونی کنید و حتی سورس هم در اختیارتون قرار داده نمیشه و در آینده هم برای اضافه کردن هر بخش باید کلی هزینه کنید. پس توجیه اقتصادی طراحی سایت با وردپرس بسیار بالاست و شاید بشه گفت طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی چیزی جز ضرر برای شما نداره!