آفتاب

کاهش هزینه سفارش تولید محتوا با رعایت نکات کاربردیتولید محتوا یکی از مهمترین بخشهای سئو و بهینه سازی وب سایت است. وقتی می خواهید سایتی را در گوگل به صفحات اول گوگل منتقل کنید ، قطعاً نیاز به تولید محتوا دارید. اما هزینه تولید محتوا می تواند یکی از سنگین ترین هزینه های SEO باشد. بنابراین ما باید به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه سفارش تولید محتوا برای سایت خود باشیم تا بتوانیم سایت خود را با کمترین هزینه بهینه کنیم و همچنین کیفیت محتوا را حفظ کنیم.

اکنون که تولید محتوای با کیفیت جزء جدا نشدنی سئو سایت و پیشرفت سایت ها اینترنتی می باشد روش های اصولی برای کاهش هزینه سفارش تولید محتوا نیز یکی از دغدغه های کارفرمایان شده است و مدیران سایت قصد دارند تا با کمترین هزینه بهترین و با کیفیت ترین محتوا ها را برای سایت خود تولید نمایند.

تولید محتوا یکی از مهمترین بخشهای سئو و بهینه سازی وب سایت است. وقتی می خواهید سایتی را در گوگل به صفحات اول گوگل منتقل کنید ، قطعاً نیاز به تولید محتوا دارید. اما هزینه تولید محتوا می تواند یکی از سنگین ترین هزینه های SEO باشد. بنابراین ما باید به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه سفارش تولید محتوا برای سایت خود باشیم تا بتوانیم سایت خود را با کمترین هزینه بهینه کنیم و همچنین کیفیت محتوا را حفظ کنیم.

تولید محتوای متنی به معنای کنار هم قرار دادن کلمات برای ایجاد پیام و انتقال آن به مخاطب است. به عبارت دیگر ، نوشتن در موضوعی خاص با نکات SEO ، مطابق سلیقه مخاطب ، تولید محتوای متنی نامیده می شود. قبل از سفارش تولید محتوا ، باید ویژگی های محتوای با کیفیت را بدانید. توجه داشته باشید که اگر کیفیت محتوا خوب نباشد ، باید محتوای مناسب را جستجو کرده و مبلغ اضافی بپردازید. بنابراین در تولید محتوای با کیفیت سرمایه گذاری کنید. زیرا می تواند به مرور زمان مشتریان شما را افزایش دهد. این تولید محتوا نیز در خدمات تولید محتوای اینستاگرام نیز باید رعایت شود تا هزینه های شما هدر نرود.

محتوای با کیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

 1. محتوا باید جامع و کامل باشد و مفاهیم مورد نظر را به خوبی به مخاطب منتقل کند.
 2. نیازها و سلیقه همه مخاطبان باید در نظر گرفته شود.
 3. اصول سئو را باید در آن در نظر گرفت.
 4. محتوای وایرال باشد.
 5. محتوا یونیک تازه و دست اول باشد.
 6. هیچ مشکلی در نوشتن یا املا وجود ندارد.
 7. از متنی خواندنی ، کوتاه و جذاب استفاده کنید.
 8. محتوای نوشته شده نباید از سایر وب سایت ها کپی شود.
 9. متن نوشته شده باید بازبینی و ویرایش شود.
 10. عکسهای مرتبط و با کیفیت بالا بگیرید.
 11. محتوا هدفمند باشد
 12. متناسب با سواد کاربر باشد
 13. برای دستیابی به حداکثر کارایی ، بهترین کلمات کلیدی را برای سایت انتخاب کنید.

اگر در توبید محتوا به نکات بالا توجه کنید در ادامه کاهش هزینه سفارش تولید محتوا را به ارمغان خواهید آورد.

روش های اصولی تولید محتوا در ایران

روش های مختلفی وجود دارد که امکان تولید محتوای با کیفیت را به شما می دهد ، این روش ها هر کدام مزایا و معایبی دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم. انتخاب درست روش می تواند در هزینه و زمان شما صرفه جویی نماید.

 1. تولید محتوا توسط خودتان
 2. تولید محتوا توسط شرکت های تولید محتوا
 3. برون سپاری فریلنسری
 4. استخدام مدیر محتوا
 5. استفاده از سئوکاران

تولید محتوا توسط خودتان

این روش کم هزینه ترین روش برای تولید محتوا به شمار می رود. و معمولا برای مشاغل بسیار کوچک مناسب باشد. اما در دراز مدت شرایط سختی را برای شرکت های بزرگ ایجاد می کند. این به این دلیل است که مدیران سایت مسئولیت های دیگری دارند و زمان زیادی برای تولید محتوای حرفه ای ندارند.

بنابراین یکی از راه های کاهش هزینه سفارش تولید محتوا این است که مسئولیت را بر عهده شخصی که سایت را اداره می کند قرار دهید. اما مطمئناً هرچه مسئولیت افراد بیشتر باشد ، توجه و دغدغه کمتر است.

تولید محتوا توسط شرکت های تولید محتوا

شما می توانید فرآیند تولید محتوا را با سپردن به کارشناسان شرکت های معتبر تولید محتوا همچون وبمونی در هزینه و زمان صرفه جویی کنید و علاوه بر آن تولید محتوای برنامه ریزی شده همراه تقویم محتوایی دقیق داشته باشید.. با این کار می توانید افکار خود را به امور داخلی تجارت خود هدایت کنید. مزایای آن شامل تولید محتوای هدفمند ، صرفه جویی در هزینه ، مدیریت زمان و موارد دیگر است. اگرچه مزایایی دیگری هم دارد که می توانید با مراجعه به صفحه سفارش تولید محتوای سایت وبمونی با آن ها آشنا شوید.

استخدام فریلنسر

استخدام فریلنسر هایی که فعالیت تولید محتوا دارند نیز یکی از روش های اصولی کاهش هزینه تولید محتوا به شمار می رود اما مدیریت کردن این افراد کمی مشکل به نظر خواهد رسید زیرا فریلنسر های حرفه معمولا مشغول هستند و غیر حرفه ای ها نیز زمان سنجی درستی ندارند و ممکن است برنامه ریزی شما را به مشکل بکشانند. با این حال اگر مدیریت از راه دور خوبی داشته باشید می توانید از این روش در کاهش هزینه تولید محتوا استفاده نمایید.

فریلنسرها افرادی هستند که آزادانه کار می کنند. برای انتخاب فریلنسر مناسب ، ابتدا چند پروژه را به او اختصاص دهید تا بتوانید بر کار او نظارت کنید. زیرا کیفیت کار فریلنسرهای مختلف متفاوت است. و پیدا کردن آن ها از طریق تلگرام ، دیوار ، شیپور و سایت های فریلنسری موجود امکان پذیر می باشد.

استخدام مدیر محتوا

اگر شرکت های بزرگی دارید و زمان رسیدگی به نویسنده ها را ندارید باید مدیر تولید محتوا استخدام کنید تا به صورت کامل بر نویسنده ها نظارت داشته باشد و مشکلات نویسنده ها را حل کند و محتوای با کیفیت به شما ارائه نماید. استخدام یک یا چند تولید کننده محتوا که توسط کارشناس تولید محتوا مدیریت می شود .همانطور که اشاره کردیم باعث کاهش هزینه تولید محتوا خواهد شد.

استفاده از سئوکاران

سایت های بزرگ دارای سئو کار های حرفه ای سهتند و برخی از سئو کاران دارای تیم تولید محتوا بوده که می توانند با کیفیت بالا تولید محتوا سایت شما را انجام دهند ، به دلیل اینکه سئو کار مسئولیت بالا آوردن سایت شما را دارد حتما بر روی کیفیت محتوا تولیدی توسط تیمش نظارت کامل را خواهد داشت و همین امر نیز باعث افزایش کیفیت محتوا می شود. اما از نظر هزینه معمولا هزینه های بالایی را برای تولید محتوا در نظر می گیرند که ممکن است توسط شرکت شما قابل پرداخت نباشد.

کاهش هزینه تولید محتوا

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از روش های اصولی کاهش هزینه تولید محتوا هم مالی و هم زمانی محول نمودن این کار به متخصصین آن می باشد ، شرکت های متخصص تولید محتوا همچون سایت وبمونی به آدرس اینترنتی webmooni.com وجود دارد که با هزینه بسیار ارزان و ارائه خدمات تولید محتوای با کیفیت و اصولی متناسب با الگوریتم های جدید گوگل ، می تواند در تولید محتوای سایت شما کمک کننده باشد .